Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Blahopřeji všem, kdo dokončili a díky mým sousedům za podporu v kuželech.
    Cinda007
     
    Simík21 a pajaable tohle ocenili.
  2. Peťka78

    Peťka78 Pisálek fóra

    Akcia fajná a ja z nej strávim 5 dní v nemocnici bez pripojenia :cry:
     
    k.vitek a sisinka tohle ocenili.
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Zbylo mi 337 kuželů.Úkoly jsem udělala všechny.Akce se mi líbila.Akorát je fakt že mi spíš vyhovují 8 nebo 6 hodinová akční kvítka.
    Taky si myslím že by se hvězdičky měly dávat za všechny splněné úkoly.Pořád jsou potřeba.:)
     
  4. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Tak akce hotova ve 12:50. Dopadaly poslední kužely. Děkuji i všem přátelům za pravidelné posílání. Stálo mě to ke konci cca 800 SH abych dohnal manko kuželů v dlouhodobkách. Takže rychle obří stromy zasadit a škudlit nanovo.
     
    Simík21 a pajaable tohle ocenili.
  5. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akciu som dokoncila este rano, ale musela som do prace a uz som sa sem nestihla dostat. Velmi pekne dakujem mojim zlatým susedom za kužele a darceky. Bez ich pomoci by som to nestihla.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Čekal jsem, že budu mít navíc 300 kuželů a je jich 348 navíc, takže super :). Sice to není moc oproti některým, ale nedával jsem pár dní přes noc moc dlouhodobé, maximálně třeba chřest na 8 hodin ;). Stonek je parádní, každých 12 hodin dostat 2500 BBZ není k zahození :).

    měsíční květina: 7452 / 7000 ( chybí 0 )
    ranní červánky: 16 254 / 16 000 ( chybí 0 )
    zářící kužel: 1248 / 900 ( chybí 0 )
     
  7. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Pravdu máš ;) na tohle jsem uplně zapomněl
     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  8. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak pisem uz po akcii dnes poobede som vylozil vsetko a tu je zoznam co som ziskal
    dub xxl
    Javor cukrovy xxl
    Citron xxl
    Morusa xxl
    Marhula xl
    Jahodovy
    Kravin cerveny
    Jezko
    Macky
    Lisky
    Granatovnik
    Papagajovy
    Moringa xxl uz mam dve prvu z jarmoku :)
    Pistacia xl
    Mombinove slivky xxl
    pistacia
     
  9. ufoun90.

    ufoun90. Zelenáč fóra

    v odměnách zase byla přehršle žlutých a oranžových chlévů a XL bezvýznamných stromů ... jestli tenhle tým dělá hru jenom proto, aby hráče naštvali, tak se jim to skvěle daří :( ale nechce se mi věřit, že by tuhle hru nikdo z nich v minulosti nehrál a nevzpomněl si na tu radost, když dostal za svou námahu a za vynaložené prostředky adekvátní odměnu , ... takže že by teď měli radost z něčeho jiného???
     
    Mantichora, zvoneček a šamanka. tohle ocenili.
  10. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    večerní odtajnění dopadlo dle předpokladu, nic co bych neměla... ale já mám vlastně skoro fšecko xD tak jestli bude někdy ještě OaD, tak se mi nováčci přihlaste, mám co rozdávat ;)

    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
    švestka XL, kdoule XL, bez XL, citron XXL, jabka XXL, merunka XXL

    [​IMG]
    kokos XXL, granátovník, mandarinky XXL, hvězdný, pistácie, fíky XL

    děkuji fšem za posílání temelínků, měla jsem to tentokrát natěsno, ale jen a jen mou vinou xD nějak jsem to nemohla správně nakombinovat se svým volným časem ;)
     
  11. nija´bahe

    nija´bahe Pisálek fóra

    Ahojte,původně jsem nechtěla psát,ale nakonec si přeci jen postěžuji.Když mám napěstováno akční několik dní dopředu a pak člověk skončí kvůli vypadávátkům je prostě k vzteku.Nedodělala jsem ani předposlední úkol a to jsem ty baha sazenice tak moc chtěla ,to že bych neměla stonek a bio lep bych nějak přežila ,ale ty sazeničky :( mně prostě mrzí a to jsem lvl 84 a toto není první nedokončená akce většinou končím na poslední kvůli vypadávátkům vždycky :( jinak akce super až na ty padátka zatrápený :(
     
    Mantichora tohle ocenil(a).
  12. veroniksch

    veroniksch Zelenáč fóra

    Nechápu kam se ztratilo počáteční nadšení z akce. Nejen že kužely nepadaly ani na dlouhodobkách, takže jsem poslední úkol vypustila, ale TS - žluté guáno a šperky, mývali, kočky (asi sedmé) a křeček a sazenice taky nic, co bych neměla :-( Proč já se na to radši nevykašlu
     
  13. Ikebara77

    Ikebara77 Rádoby autor

    tak já zaplesala že jsem dokončila... odměny lákavé takže jsem dokonce i investovala a několik toček jela na sh růže aby kužely napadaly... ale popravdě jak si teda nikdy nestěžuji z šesti sazeniček 4 jabloně javor cukrový a jedle xl to je síla... na chlívkách 2xmyši obyč, dvě oranž ale do lišty už ani nevím co tedy aspoň dvoje čápy... ale ty už jsem měla... takže popravdě radost sem teda fakt neměla... baha to nezachránila.. nic nového, krom hvězdnýho vše co lze koupit... no mám tam ještě dvě ...tak doufám že aspoň jedna radost ráno bude a padne něco co by mi za tu práci s akcí stálo... :sleepy:
     
  14. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    tak já ze všech taj. sazeniček z této akce dostala jen stromy xl + kdouly xxl - velké zklamání!!!
    Alespoň stáje se mi vyvedly - vlk, žáby, kočky a včely oranžové
     
  15. jancamamca

    jancamamca Pisálek fóra

    Má snaha v účasti na akcích se nevyplácí, pokud jsou odměny v podobě tajemných chlévů a sazenic dopadnu vždy jak začátečník žádný nový strom ani chlév nepadl. To se stalo už po několikáté, že všechny chlévy i stromy co vyšly z tajemných stájí,sazenic šly do lišty. Myslím, že by šlo ovlivnit pro hráče ve vyšších lvl ,aby padla nějaká kvalitní odměna.U mě pak ztrácí hra efekt a motivaci, hrát jen za BZ a krejcary případně SK,SH,zuzino hnojivo za sázení takového množství rostlinek hodně malá odměna.
     
  16. -dáda-paja-

    -dáda-paja- Zelenáč fóra

    Dobrý den,mohl by mi někdo poradit kam se mám obrátit s dotazem.Udělala jsem 5 ůkolu,ale tajemné sazenice -Ghibli- na hlavní v liště nemám,na ostrově je mám,jak je tohle možné?Celou dobu co hraji se mi nic takového nestalo. -dada-paja-
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj nija´bahe,
    sice nepíšeš žádné podrobnosti jako například na kolika máš poháry z Výstavy a ze Soutěže zemědělců a zda je máš na ploše (a kde) a nebo v runě Věčná legenda. Pročti si rady v tomto tématu: Jak na "vypadávátka" - rady a zkušenosti a případně se zeptej tam.

    Ahoj -dáda-paja-,
    pokud jsi neobdržela nějakou výhru, budeš se muset obrátit na herní podporu, bohužel zde na fóru toto nelze prověřit.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    Basted23 a -wiolan- tohle ocenili.
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte akci jsem nestihla, chybělo něco přes 70 vypadávátek, obyčejně na poslední chvíli vypadají smůla.:cry:;):cry:
     
  19. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    odstranění hvězdiček RT zdůvodňoval velkým rozdílem mezi nováčky a "staršími" hráči. Vzhledem k tomu, že mi hvězdičky veeeelmi chybí, tak jsem navrhoval jinou možnost.
    Netvrdím, že je to spravedlivé. Tohle řešení by pro mne prostě bylo výhodnější.
     
  20. geltruda

    geltruda Zelenáč fóra

    Tak hraji na dvou farmách lv.90 a 91 a ani na jedné jsem hru nedodělal-chyběly komíny na jedné 150 a na druhé 185>:(.
    Pravidelně kupuji kombajn,mám cukinak i mrkvovku na farmě jsem pořád,můžu nasadit co chci a stejně nepadá....
    Alespon že jsem vydělal na oslících nějaký ten milion;)
     
    Basted23 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.