Mini-akce: Tajemné sazeničky na Bahamaramě / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Novinky zatím nepadly,ale 2x granátovník xxl.No dobrá tedy když to musí být,ale raděj bych novinku.Na farmě vypadl citronek xxl a javory xxl.Javory mě moc nenadchly,se dost divím,že se nekonají katalpy a jeřáby,oblíbenci RT.Ještě trošku budu pokoušet štěstí,snad to vyjde.Rozhodla jsem se,že nebudu kupovat tajemné stáje,protože mě akorát vždycky namíchnou a udělám si radost sazeničkama.Zatím to ovšem není nic světoborného......:sleepy:
     
    waldemar71 tohle ocenil(a).
  2. m2707

    m2707 Znalec fóra

    Po 6 tajemničkách na baha i na farmě a ani jedna novinka,pokud nepočítám granátovník a citronovník XXl. Ty už ale čekají na vlak :-DDD Zkusila jsem tedy na každé ještě po 5ks. Tak uvidím večer:)
     
  3. krroir

    krroir Stálice fóra

  4. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Ze tří tajemniček na Baha vyrostla 1xJivie, 1xPistáciovník, 1xGranátovník xl. Překvapení se tedy nekonalo :). Nevadí, ony ty stromy při OD udělají někomu radost. Z chuti na další nákup mne to však vyléčilo...
     
  5. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    koupila jsem 4 sazenice na baha a 4 sazenice na farmu, za zmínku stojí jen dva stromy a to papouščí a kozí, protože ani jeden jsem neměla a po obou toužila:D, takže jsem spokojená ;), ale ne úplně, osm sazenic a dobré jen dvě? tak to by nešlo :p xD
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    První otočka na baha dopadla lépe než tato druhá, ale i tak poměrně spokojenost ;).

    papouščí strom
    2x juvie ztepilá

    pitahaya xl
    mandarinovník xl

    [​IMG]

    Na baha mě chybí z těch speciálních stromů už jen 1 a to strom buddhova ruka, tak třeba časem ho také získám, ale jinak ostatní speciály mám všechny, takže spokojenost a stejně jako sazeničky na farmě, tak i na baha řadím mezi jedny z nejlepších ;).
     
    mirae tohle ocenil(a).
  7. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak já docela valím bulvy:
    Baha: Avokádo XXL, granátovník XL, granátovník XXL a rohovník
    Farma: Planika, javor japonský, citronovník XXL a lokvát!
    To je poprvé, co jsem nedostala obyčejný XL strom....
    hudy
     
    mirae tohle ocenil(a).
  8. skoruppi72

    skoruppi72 Pisálek fóra

    Taky se pochlubím,právě jsem odtajnila na farmě mišpule a na baha liči XXL-spokojenost ani jeden jsem neměla:);)
     
    mirae tohle ocenil(a).
  9. andílek

    andílek Pisálek fóra

    Tak u mě velká spokojenost:eek:).Koupila jsme 10 na farmu,10 na baha a už jen budhovu ruku a mám vše:)))co jsem chtěla:)))
     
  10. hudy260

    hudy260 Perspektivní autor

    A z druhé farmy:
    Baha: Kumquat XL, granátovník XL, ale delonix královská (mám už druhou) a papouščí strom!!
    Farma: (malinko slabší, skoro všechno už mám) - třešeň XXL, bez XXL, citronovník XXL a planika

    Ale zase když to srovnám s dřívějšími sazenicemi, tak maxi úspěch o:)), takže spokojenost - akorát kdyby to bylo kam dávat, pořád jsou nové stromy a myslím, že všichni v těch vyšších levelech jich máme plné lišty
     
  11. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Ahoj, koupil jen na Farmě 2 sazeničky a velká spokojenost :) ... XXL pomerančovník a Mišpule, kterou jsem ještě neměl ! :)
     
    mirae tohle ocenil(a).
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Dopadlo to celkem slušně, ta ruka Budhy celkem 5x, XXL granát 8x, a zajímavější XXL stromy jako Tomel, Hrozen moře, Mombín, Liči,
    tak v součtu kupní ceny za cca 4.700 FL. Na Baha sazenice si nikdy stěžovat nemůžu, na Farmu nekupuji.

    Jen doufám, že půjdou měnit papouščí stromy, rohový, delonix a ostatní - těch mám 3 zádele ... :wuerg:
     
    Zluta_konadra a Mersi7 tohle ocenili.
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    I přes počáteční neúspěch jsem se ukecala a koupila ještě jednou a v hromádce pro lištu jsem našla budhovu ruku.Takže mám radost.Ale urodili se papouščí stromy.Mám 3.Že by místo katalp?
     
  14. Ilčík

    Ilčík Zelenáč fóra

    z třetí várky:
    3ks Baha: 2x Juvie, Pistácie
    5ks Farma: 2x Vaj strom XXL, Planika, Mišpule, Sakura - ta je první !! z té mám radost. :)

    Budhova ruka nikde. Ještě zkusím štěstí.
     
  15. beneta3

    beneta3 Pisálek fóra

    Dobrý večer všem tak jsem získala na Baha granátovník xxl,ale nedaří se mi ho umístit na obyčejný granátovník:-(( a to jsem farmu několikrát aktualizovala.Nevíte kde je háček
     
  16. krroir

    krroir Stálice fóra

  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Po hodně dlouhé době jsem pořídila tajemné sazeničky, tedy jenom na bahamku. Protože se urodilo pár XXL stromů - z těch lepších hlavně moringa XXL a pandádová palma XXL a investice florenů byla mnohem nižší než "zisk" z XXL stromů, pořídila jsem ještě pár dalších bahama sazeniček a XXL padla 2x cesmína a mombín. Takže také docela dobrý, nákup XXL stromů by byl mnohem dražší než risk za sazeničky. Krom jiného jsem neměla ani jedenkrát a vylezl 10x rohovník, 13xdelonix královská, 10x granátovník XXL, 8x granátovník XL, 5x papouščí a 3x Buddhova ruka. Obyčejné granátovníky, pistácie, juvie a hvězdné stromy půjdou do vlaku,jestli vůbec někdy ještě do města dorazí. Stromů XL naštěstí zas tak moc nepadlo.
    Za mě spokojenost, do sazenic na normál farmu asi nepůjdu, tam toho plevele k vyskočení ze sazenic je mnohem víc. I když taková kvetoucí třešeň by se mně líbila moc.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Odtajnila jsem další várku,ale Budhové ruky ani Lokvátu jsem se bohužel nedočkala,za to se poštěstilo jiné a i 2x

    Farma: Kozí,Javor xl,Bez xxl 2x,Citrónovník xxl 2x,Javor Japonský,Kamenná pinie,Pomeranč xl
    Baha: Delonix Král. 2x,Mango xxl,Granátovník,Papája xl,Qumquat xl,Rohovník

    Doufala jsem v nějaký xxl na Baze,ale XL padaj i na Farmě,tak už asi nekoupím.Raději bych jednu z novinek spíš než Bez nebo Citrónovník,ale mohlo to být i horší,tak jsem spokojená.Možná na noc ještě po 3TS koupím na ráno,ale ještě nevím,moc se mi nechce,protože nivinka se mě vyhýbá.Třeba se zadaří příště no,nemusím mít vše hned za cenu velkého počku FL :)

    Všem hódně štěstí na novinky,já jdu umístit xxl Bez... :)
     
    Naposledy upraveno: 5/10/14
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  19. kikushha

    kikushha Pisálek fóra

    Ahojte všetci.
    okrem tajomných sadeníc na farmu som kúpil aj sadenice na baharamu a to v počte 50ks
    za reč stoja tieto:
    rohovník obyčajný - 2ks - (nemal som)
    ohňový strom - 2ks - (nemal som)
    citronaty - 2ks - (nemal som)
    granátovník xxl - 2ks - (nemal som)
    granátovník xl - 4ks (nemal som)
    papagájový strom - (nemal som)
    granátovník - 4ks
    mandarínka xxl
    mombín xxl
    hviezdny strom - 3ks
    kiwi xxl
    figovník xxl
    pistácia
    para orech
    [​IMG]
    a par xl - mango,liči - 4ks, mombín, pitahaya, pandanus - 3ks, cezmína - 2ks, guava -2ks, kokos - 2ks, morské hrozno, kakao, kumqat - 3ks, mandarínka - 2ks, avokádo
     
    Naposledy upraveno: 5/10/14
  20. pokoruška1

    pokoruška1 Zelenáč fóra

    Od kterého levelu lze na bahamaramě taj. sazenice kupovat? Já jsem ostrov teprve otevřela, jsem jen lev. 2, ale taj. sazenice mi to koupit nedovolí...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.