Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marek-radava,
    nemusíš citovat příspěvek pod který píšeš. Stačí hráče oslovit. (tak jak jsem to udělala já)
    Přeji fajn hru
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  2. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Velké zklamání získat to co sháním je nemožné a růžové chlévky nemám, je to tvrdá měna. Díky sousedce, která mě obdarovala a nic za to nechtěla přece jen mám radost. Mrzí mě hamižnost a tím pádem není šance různé věci si obstarat
     
    zvoneček, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Tak som zvedavá aké nároky na výmenu budú mať tak povediac nenažranci za dekorky z Rybárskej akcie...
    Minulá akcia ma presvedčila o tom :cry::wuerg: Mňa tak isto stoja tajňáše no si myslím že za jednu taj.stajňu postačia 3 taj.stromy a oni by chceli 10 a viac.. Toto som písala pred akciou a nemýlila som sa presne to tak dopadlo:wuerg:
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Veľké díííííky EKANAGI + MACCA +JULINKA11 + mamaMARTA za dekorky xD Baby ste úžasné:inlove:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    • Nepoužívaj prosím pri písaní CapsLock(velké písmo). Na fóre je to brané ako kričanie a určite uznáš, že to nieje najvhodnejší spôsob komunikácie, ďakujem
    VELKÝ DOTAZ PRO MODERÁTORY, KTEŘÍ MOHOU KOMUNIKOVAT Z TVŮRCI HRY, NEJSEM TU JEDINÝ ALE PÍŠU PRAVDĚPODOBNĚ ZA VĚTŠINU HRÁČŮ I ZA SEBE POKUD BY BYLA MOŽNOST UDĚLAT V TÉTO AKCI HLEDÁNÍ NABÍDEK POLOŽKU SEARCH = VYHLEDÁVÁNÍ
     
    sisinka a karkulka007 tohle ocenili.
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Pig_boy,

    pravidelne to v reportoch posielame, no zatiaľ bez úspešne. Treba dúfať, že raz sa dočkáme. Peknú hru
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  6. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Poprvé jsem v akci O@D velmi spokojená. Získala jsem ptakopyska a amherstii, a to poprvé tak, že jsem si to dohodla v sekci výměna dárků. Do stonku mi chyběla příšera a měla jsem jednu dekorku ze zbývajících dvou navíc. Tak jsem to hladce vyměnila ve vzducholodi.
    Co se týče vzducholodi, také bych uvítala tlačítko "hledat". I když, hamižné nabídky a hloupé nabídky mě spíš baví, vždycky se tomu řehtám. A chci moc poděkovat mé nejlepší sousedce NUNCA60, která mi jen tak pro radost poslala amherstii a kiwi, a i v minulé akci mi darovala spoustu věcí. Díky, milá NUNCO!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Asi je tu víc bláznů než já, při minulé OaD jsem se divil co se tu nabízelo a za co, tak mě to nedalo a řek jsem si zkusím to pro srandu také. K mému údivu jsem ale za obyčejnou jednu jabloň dostal, no koukněte sami.

    [​IMG]

    Netušil jsem, jak stoupla jabloň v ceně, příště zkusím asi kus plotu :D

    p.s. ale zas až tak velký nenažranec nejsem, dekorku do stonku "Příšera z rybníku" jsem poslal jen tak a stačila mě za ní jen jedna slivoň :)
     
    Naposledy upraveno: 29/7/15
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, já bych řekl, že si nějaký začátečník popletl kolonky :-(
    ale najdou se tam perly ...
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také si myslím ,že se jedná o nepozornost hráčů! Kdysi jsem takhle "výhodně " měnil Morušovníky XL za Kaštany! Tehdy se mně jich podařilo získat za 2 OaD asi 460 ks!:)
     
    Honzulka05, Skeewe a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Přesně tak já jsem jednou takhle výhodně vyměnila růžovou barvírnu za slaný strom......pak jsem se chodila dívat do kolonky předchozí nabídky jaký jsem chomout - bylo to tam snad 3 akce O -D...asi abych si to zapamatovala
    měla jsem pak na monitoru cedulku chci : dám........manža si klepal na čelo, ale za ty roky si zvykl
     
  11. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Také jsem si říkal, že se nějaký začátečník spletl v kolonce, ale stát se to najednou hned čtyřem? Trochu divné.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Co se ti natom zdá divného?? Umně se spletli 460x , to se mně zdá tedy divnější!:eek:
     
    skalara.v a Skeewe tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky všem
    akce skončila a tak by mě zajímalo,jestli se neprodané zboží vrátí zpět.Nikde jsem nenašla odpověď a tak se ptám zde.Děkuji všem za odpovědi M
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  14. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    kdy po skončení akce vrátí chlévy??? Mě se totiž nevrátily : čáp, žába a kivi:wuerg:
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Potom jedině další vysvětlení charita. Někdo si řekne, chudák začátečník má jen jabloň, stáje ne, pošlu, mám od každé xy :)
    Já jsem se dřív taky spletl, to byl ještě starý systém.

    Dámy: zkuste počkat do zítřka co s tím systém provede, hned to není. Mohly jste je stáhnout před koncem :)
     
  16. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Chtěla bych poděkovat všem hodným lidem co se mnou měnili nebo mi poslali to co jsem potřebovala a nic za to nechtěli....michalka59 babča59 zvizastko holčička tydýtková koudyova skalara.v Erča101 Katule008 Dagmar7 ziggystardust .sasinka. wocicko PeDo61. Jste úžasní:)
     
    skalara.v, tydýtková a evainfo tohle ocenili.
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj modro.ocko22 a marcelina0007,
    neuskutečněné výměny ze vzducholodi se vám vrátí zpět do lišty. Většinou to bývá do 24 hodin od ukončení akce.
    Přeji fajn hru
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  18. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Já jsem tentokráte lovila jen ve vzducholodi, za 7 stromů jsem získala 6 ptakopysků + 1 kiviho, 2 jsem si nechala jeden podarovala mé letité sousedce a tři jsem vyměnila za růžové stáje a ještě kiviho jsem čenžla za růžovku. Takže mám za 7 stromů vlastně 4 růžové chlévy a dva ptakopysky... Beru to jako úspěch, kor když mám samé německé jména ve vzducholodi ;)
     
  19. Hnedoočka11

    Hnedoočka11 Rádoby autor

    Ahojte, ďakujem veľmi krásne všetkým, ktorí so mnou menili a aj tým, ktorí mi poslali darčeky, nechcem menovať, nerada by som na niekoho zabudla. :) Mám rada túto akciu, dúfam, že sa o pár mesiacov vráti znova. :)
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to utnulo a já získala ke konci akce ještě další dva růžové chlívky :) ... sem to ani nečekala .. farmářce "Erča101" moc děkuji za příjemnou výměnu a získání něčeho dalšího :p...
     
    Naposledy upraveno: 29/7/15
    Honzulka05, Mahira72 a alonuška tohle ocenili.