Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj bexopipa8181 - želvy nejsou ještě obchodovatelné - obchodovat lze s předměty, které jsou ve hře více jak 4 měsíce.
    Příště prosím svou nabídku i žádost směruj do tohoto tématu - Zasílání a výměna dárků - děkuji

    Přeji ti fajn hru i úspěšné obchodování
     
  2. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Tak se mi včera zadařilo, získala jsem novou kamarádku a od ní rybář. zábavu výměnou za příšeru. Já jsem z toho měla včera večer další vánoce. Hlavně, že jsem to dokázala
     
    evainfo a mirae tohle ocenili.
  3. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Natali1465 ok ok opraveno, příště si dám pozor :)
     
  4. 30kvido

    30kvido Pisálek fóra

    prosím, našla jsem v seznamu co jde darovat javor cukrový i s upgrady, ale v nabídce ve vzducholodi se mi nezobrazuje..??je nějaká změna?? už je ve hře sto let, a v liště jich mám víc než je zdrávo..., i licencí mám dost...tak nevím
     
  5. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj 30kvido - aby se ti zobrazila nabídka ve vzducholodi s javorem cukrovým tak ji tam nejdříve musí některý hráč zadat, tzn. že to můžeš udělat i ty - zadej do nabídky javor cukrový a i to co by jsi za něj chtěla, použij licenci a je to... anebo můžeš svou nabídku dát i sem - Zasílání a výměna dárků

    Přeji ti fajn hru i úspěšné obchodování
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    U mne aktuální OaD spokojenost. Získal jsem pyska a druhou armestii - což byl cíl. Pokus o rybářské dekorky byl opravdu pokusem, protože nemám nic růžového, ale třeba se ještě zadaří. Jsem taky trochu líný se tomu věnovat, ale možná dnes večer tomu trochu času dám a zkusím vymyslet nějakou kombinaci, abych ještě něco získal.
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -dom5-,
    příště své poptávky na výměnu směřuj do zasílání a výměna dárků: TADY.
    Přeji pěknou hru
     
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak jsem zkusila projet vzducholoď, protože se mi zadařilo v akci a před chvílí jsem získala 2 ptakopysky a 2 kivi...ale jak může mít někdo takovou drzost a nabízet za něj obyčejnou jabloň nebo - držte se - nádrž na vodu?! Skoro mě to otrávilo, protože než se pak člověk dostane k slušným nabídkám, je půlhodina pryč....škoda, že nejdou vyfiltrovat takovéhle blbosti :D.
     
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Vůbec mě to OaD nebaví. Tentokrát mě tato velmi populární akce nechala úplně klidným. Přehrabovat se ve vzducholodi mi trochu připomíná hrabání se na skládce komunálního odpadu. Jak ve vzducholodi, tak i na tý skládce se sice dají najít poklady, ale v případě vzducholodi je to námaha se proklikat tím odpadem, v případě skládky je to stejný, akorát je tam k tomu ještě smrad .... xD

    Z deseti poptávek je devět po amherstii nebo po dekorkách z rybí akce. V případě něčeho jiného to zase pro změnu hraničí s hamižností.
     
  10. 30kvido

    30kvido Pisálek fóra

    už to vidííím, ona na javor cukrový ta farma ještě nemá level...hmmm tak nic
     
    Naposledy upraveno: 28/7/15
  11. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj 30kvido - pokud daruješ předmět i přes vzducholoď tak se transakce uskuteční bez mezičlánku ukládání ve vzducholodi.

    Přeji ti fajn hru i úspěšné obchodování.
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dakorku do stonku jsem ziskal, pak jeste jednu za Kerberose a smitec, o nic z toho co mam neni zajem a ja ruzovy veci moc nevedu, jen to co daly ukoly kukacek :)
    Z toho co mi chybi se neda nic ziskat, takze sem tam prohlidnu zda tam neni nejaky exot jako J.C. nebo nekdo nechce neco zajimavyho za dekorace co davaji BBZ - nemusi to byt zrovna v posledni akce... ale bohuzel, v tom chaosu se to tezko hleda, teda vubec neda hledat, pri vkladani to krazne umoznuje filtr, takze to JDE udelat i na "zivy" nabidky, ne?
     
  13. Dášenkamášenka

    Dášenkamášenka Pisálek fóra

    Ja to mám v lište ved ináč sa to ani nedá dať do ponuky.
     
  14. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Moc děkuji všem farmářům a farmářkám, kteří se mnou měnili a hlavně těm, co poslali mnou vytoužené jen tak jako dárek pro radost. Nebudu je vyjmenovávat jednotlivě-nerada bych na někoho zapomněla. Však oni vědí... ;)

    Vyjímkou ale přesto je moje milá sousedka nunca60, díky níž mám na farmičce kvantum krásných věcí ! :)
     
    Naposledy upraveno: 28/7/15
  15. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Potrebujem poradiť ohľadne tejto témy.Prečo sú v slovenskej tabuľke náklady a ako ich zruším.Je tam jedna výmena ktorú nechcem. Táto výmena ale nie je zapísaná pod/ už vymenené/.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer :) tak prvně chci moc poděkovat hodné hráčce ღSisinkaღ :inlove:, která mi poslala "kamarády" a "zábavu" a tím mám stonek aktivovaný :p, potom jsem získala i růžový a červený chlívek, tak spokojenost :).
    No co mě vadí, že určité "upgradové" chlévy mají snad všichni a obráceně o_O to je i ve vzducholodi, nebo v nabídkách. Jsou to snad odměny z TS, které všem padají stejně? .. pejry, koně a pod. .. mám jich plno stejně jako ostatní a nepodaří se mi je vyměnit za ty, které mi chybí :sleepy:. O nových, či (starých a tím vzácných) dekorkách ani nemluvím .. ve vzducholodi je jich plno, ale bez nabídek :oops: .. kde je asi chyba?? No milé RT si tuto akci představuji trošku jinak ... nám dejte tu možnost ty dekorace někde získávat a pak uvidíte ten fofr při O+D. xD Pokud tato akce bude častěji, tak nám ji akorát znechutíte 8). Ať už je to Florenový stromek (na tom už nikdo nezbohatne při cenách v akcích), nebo textilní mlýn ( jich mám 6 x) a druzí ho nemohou získat (hodnota piknik. dek) je už o ničem, no mohla bych jmenovat, ale je toho moc ...
     
    Naposledy upraveno: 29/7/15
    Honzulka05 a zvoneček tohle ocenili.
  17. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj janinka165,

    pod položkou náklady sa nachádzajú vymenené veci ktoré si si ty našla od iných hráčov vo vzducholodi a vymenila. A pod položkou vymenené sú tie veci, ktoré si si ty dávala do vzducholode. Snáď som to napísala zrozumiteľne :)
    Prajem peknú hru
     
  18. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    prosim vas da sa poslat parfumeria
     
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marek-radava,
    parfumérie není ve hře ještě 4 měsíce, tudíž poslat nejde. Co lze měnit najdeš v seznamu: tady.
    Přeji fajn hru
     
  20. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    • Necituj prosím zprávu, pod kterou píšeš. Děkuji
    dalujem