Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj y.z.y,
    pokud myslíš strašáky z kola štěstí, tak ti měnit nejdou. V seznamu byli sice zapsáni, ale to byly údaje z testu, které se upřesnily později.
     
  2. Peťák

    Peťák Pisálek fóra

    Doporučuju u tebe alespoň obnovit, lépe ale odhlást a znovu přihlásit, u mamky zkontrolovat, zda se nepřeklikla a neposlala to někomu jinému. Pokud se to tím nevyřeší, napsat na podporu :/ Hodně štěstí
     
  3. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    sinardin - zkus se znovu přihlásit

    nezmarka.cz - děkuji škoda :-(
     
  4. sinardin

    sinardin Zelenáč fóra

    Díky moc, odhlášená už jsem byla několikrát. A nevím,jak by mamka mohla zkontrolovat, komu to poslala. Dám tomu čas do zítřka a pak se napíše na podporu
     
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  6. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Neviem kde som mal dať príspevok o chybe, ale všade na to vyhadzuje, tak dávam sem.
    Aktivoval som si "ružové želé", ktoré vraj má dať bonus o 50% rýchlejší chov na 8 hodín. Smola je, že napriek bonusu sa mi chov zvierat nezrýchlil ani v nových chovných staniciach (postavené po aktivácii bonusu), ani v tých, ktoré mi už niečo produkovali :(
     
  7. Dášenkamášenka

    Dášenkamášenka Pisálek fóra

    Ked chcem darovať alebo predať niečo stále mi píše máš nedostatok tovaru čo je to za blbosť ved to mám a vkladám to čo s tým .
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. tepui

    tepui Mistr fóra

    Děkuji za link nezmarko polepším se.
     
  9. -Spoony-

    -Spoony- Pisálek fóra

    Růžové želé zrychluje šlechtění zvířat, ne chov.
     
  10. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Dášenkamášenka - aby jsi mohla cokoliv darovat nebo prodat musíš to mít v liště a ne nikde na ploše...

    Přeji ti fajn hru
     
  11. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Vďaka za info. V popise však píše rýchlejší chov a o šľachtení tam zmienka nie je. Podľa mňa je to pre hráčov - hlavne nových zavádzajúce. Mali by teda upraviť popis.
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Ajtoto,

    naprosto odhlédnu od faktu, že tvůj příspěvek je zde offtopic, protože správně patří do sekce Technické dotazy, kde stačilo na tento problém založit nové téma. K tvé poslední poznámce snad jediné, vzhledem k tomu, že šlechtění probíhá v chovných chlévech v případě Baharany na chovné louce pak musím namítnout, že slovo chov je použito v kontextu použitého názvosloví ve hře.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  13. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Prosím, poradí mi někdo, jak mám poslat dekorku známé, není to soused, pro mne cizí osoba, ale domluvily jsme se
    Jinak úspěch v prodeji i v darování, já neumím handlovat, tak alespoň takto, ale teď mám možnost poslat dekorku , nevím zda poštou, no neumím to, jsem asi příliš stará a zaostalá
    Viky007
     
  14. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Viky007... dotyčnému já osobně napíši zprávu a přidám si ho do přátel.
    Možná existuje i jiný způsob, já jiný neznám...no,co, důchodkyně. xDxDxD
    Darovat pak přes vzducholoď.
     
  15. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj barbielin - prosím směruj svou žádost do tohoto tématu - zde. Děkuji

    Přeji ti fajn hru
     
  16. barbielin

    barbielin Zelenáč fóra

  17. lienka7

    lienka7 Pisálek fóra

    Ahojte. Da sa poslať obchod s batozinou??? (husia vyrobna???)
    Mam ju 2x ale ked chcem darovat v ponuke ju nevidim. Bud som slepa, alebo to naozaj nejde.
    Viete poradit?
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  19. lienka7

    lienka7 Pisálek fóra

    Sopti - Dakujem - nie je to tam ...tak to asi nejde.
     
  20. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    • Nevkládej prosím příspěvky pod sebe, používej tlačítko Upravit, děkuji
    Ahoj tak se mi dařilo :) konečně jsem získala strom Amhestie, Kowai, ptakopyska, a ptáka kiwi, šnorchl obchod a nic víc nepotřebujii zatím pěknou hru všem :)
     
    Naposledy upraveno: 28/7/15
    mirae a Lyzarka tohle ocenili.