Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    No také doufám, že se ještě seznam obchodovatelných věcí do začátku akce změní či doplní o některé položky. Textilní mlýn určo není novinka a než mi ho bude moci jedna hodná farmářka poslat, tak mi u ní ztrouchniví xD.

    Dekorky z Rybářské akce na seznamu naštěstí jsou, tak se snad podaří alespoň něco, i když to bude záviset na požadavcích farmářů, kteří mají v držení více kusů, snad za ně nebudou chtít celou farmu xD:p;).
     
  2. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    Měla jsem radost, ale když jsem si prohlédla co jde měnit, je po radosti. Že nepůjde ledňáček, to mi bylo jasný (škoda, mám 4), ale že nejde pysk a kivipták, ani želva se mi nezdá jako novinka .... Žádané dekorky z rybí akce nemám, byla jsem na dovče. Takže pro mne to zatím vypadá velmi nezajímavě.
    Ale také budu čekat na začátek, jestli něco nedoplní.
    Přeju všem fajn hru!
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Může mě RT poradit jak mám vyřešit tenhle problém??[​IMG]o_O
    Jakej má smysl nechávat nám tyhlety šedivý řádky,když dekorace nejdou měnit a ani získat žádným jiným způsobem!:eek:
     
  4. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Kaolín-tak jsi na tom stejně jako já a myslím,že jako spousta hráčů.Tuhle logiku fakt nechápu.Jednou je snad nabídli za floreny,ale kdo by je pořád krmil,už takhle mají dost. Získat je v akcích nejde.

    Já se budu taky snažit o dekorky z rybářské akce,hlavně tu poslední 2x2. Bude jich určitě málo a já jen doufám,že budou lidi rozumný a nebudou za ně chtít celou farmu.Zatím se mi docela osvědčila vzducholoď.
    A že nejdou želvy mě trochu zklamalo,počítala jsem,že ty už by jít mohli.S nějakými úpravami nepočítám,v tomhle mi přijde RT neoblomné,až někdy tvrdohlavé,prostě musí být po jejich i kdyby se jim na to půlka hráčů vypr... lalala
    .;)

    P.s. Nevidím v seznamu dekorky z Maďarské akce.Ty zřejmě asi měnit ještě nepůjdou.
     
    Naposledy upraveno: 25/7/15
    k.vitek a kaolín11 tohle ocenili.
  5. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Taky nemám dekorku 2x2. Ty dvě další mám po dvou kusech, ale protože nemusím mít všechno a za každou cenu, tak zkusím měnit pouze dekoraci za dekoraci. Buď to vyjde nebo ne :)
     
  6. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Tak v podělí super, jako všichni ostatní budu se snažit o dekorku z rybářské akce chybí jen jedna a to 2x2, půjdu dekorku za dekorku a skusím ulovit i něco dalšího :inlove::music::music:
     
  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Rozhodně si nestěžuju, takhle brzo po minulé OaD, nečekal jsem a když, tak nejdřív koncem roku, uvidím co se dá sehnat a díky RT. :D
     
    evainfo a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  8. cipísek34

    cipísek34 Pisálek fóra

    Ptakopysk a kivi jsou v seznamu. Hledej pod Výběh pro..
    Želva byla přidána v průběhu května. Někde bylo psáno, že novinky půjdou obchodovat za cca 4 měsíce.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/15
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja sa pokúsim pár vecí vyšmeliť.Uvidím aké budú ponuky vo vzducholodi.Nie ako minule že zháňajú ružové stajne a výrobne a ponúkajú blbosti ako stromy a stajne ktoré sa dajú kúpiť v obchode.To teda majú niektorí odvahu že dávajú také ponuky.
     
  10. julinka64

    julinka64 Rádoby autor

    Ahoj všem,hodně lidí píše o výměně z rybářské akce,no já ji nedodělala takže nemám stonek:sleepy:tak se budu snažit zjískat aspoň nějaké nové stromy,protože vždy s tajemných sazenic dostanu všechny co již mám:( snad se mi to podaří.jsou tady ale fakt vyděrači ,to je fakt :wuerg:
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak uvidíme, jestli budu mít štěstí. Půjdu tentokrát po dekorce, chybí mi jen jedna a to Příšera z rybníka ( zato mám navíc 4x Rybářskou zábavu). Tak snad bude mít někdo zájem, i když tentokrát bude o dekorky bitva
     
  12. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj ferda -dekorace můžeš vyměnit při akci Obchoduj a daruj. Vše o této akci najdeš zde. Svou nabídku směruj prosím sem, ale až po začátku akce, do té doby jsou nabídky nepřípustné.

    Přeji ti fajn hru
     
  13. 5proti5

    5proti5 Pisálek fóra

    Ja len nechápem prečo robia rozdiely medzi českými a slovenskými možnosťamiu.V Českej hre nie je zákaz darovať Želvy ale v Slovenskej verzii sa korytnačky nemôžu darovať. Načo sme sa spojili ked aj tak robíte rozdiely? Asi na to aby ste vyvolávali len nezhody.Tak k čomu tie hlúpe zákazy:Hráme predsa za svoje peniaze, čo keby sme sa dohodli a prestali všetci hrať,
     
  14. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj 5proti5 - pečlivě jsem si na základě tvého dotazu pročetla oficiální seznam položek které jdou darovat v nadcházející akci a nikde jsem tam Obydlí pro želvy ( Korytnačia nora) nenašla. Můžeš mne ještě pro jistotu zkontrolovat - zde - nyní jdou pouze prodat, tzn. že jsou obchodovatelné pouze se systémem a to jak v české tak ve slovenské lokaci - zde

    Přeji ti fajn hru
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  15. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Také jsem se na tuto akci těšila,ale jak sem zjistila,tak většina věcí které mi chybí měnit nejdou takže jediné oč se asi budu pokoušet je Kowhai a dekorka horká lázeň.Jinak všem přeji příjemné obchodování
     
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také mi 1 dekorka chybí a to příšera z rybníka,bohužel jiné navíc nemám tak nevím zda se to podaří,zkusím vzducholod ta většinou nezklame,jen aby dotyčný nepožadoval 1:10 někteří jsou nenasytní:-(((
     
    Honzulka05, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    Nevíte někdo, jak to bude s parfumérií, buď nevidím nebo není na žádném seznamu????
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .pepanek.,
    při OaD jdou vyměnit věci, které jsou ve hře zavedeny déle než 4 měsíce. Parfumérie byla do hry zavedena 13.5 2015, takže dřív než v září ji na seznamu určitě nenalezneš.
    Přeji fajn hru
     
    švestinka a mirae tohle ocenili.
  19. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    aha, tak to jo, moc děkuju :)
     
  20. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak už opět někteří hráči ztrácejí soudnost, zaspamují vzducholoď takovými hloupostmi jako je výměna žlutých koní za ptakopyska...fakt nechápu....
     
    švestinka a kaolín11 tohle ocenili.