Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    To zas byla mini akcička>:(:(
     
    Sheron11 tohle ocenil(a).
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Chjo... dnes jsem se vrátila z práce a bylo po mini-akci. No, co už... výsledek výměn = 0 -.-
     
    Sheron11 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  4. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Též jsem neměla moc úspěch. To co bych potřebovala, tak s tím obchodovat nešlo a tu jednu dekorku, co mi chybí do řádku se mi též nepodařilo získat. Tak se příští akci třeba bude dařit lépe.
     
    modro.ocko22, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak som sa nemýlil, 4. - 7. bude aktualizovaný OaD.
     
  6. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Tak to byl zase obchod - nejprve pracně získá olivovní sv. Heleny a pak ho, v přesvědčení, že získávám další, vyměním za vystárii šarlatovou, kterých mám 18....

    EDIT: moc děkuji hráči/ce vavovi za to, že mou hloupost odměnil/a nezjištně darovaným olivovníkem sv. Heleny. Ještě jednou velké díky ;)

    EDIT2: moc děkuji i hráčce duna.duna, která mi taky úplně nezjistně olivovník poslala ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zkroftova - zdravím, poptávky si zadávej ve vlákně k tomuto účelu zřízenému - Zasílání a výměna dárků
    Zde se pouze vede diskuze k této akci.
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No nechci se dotknout toho,kdo se mnou dnes ve vzducholodi měnil, ale zajímalo by mě co měl z počtů?

    [​IMG] jen aby nedošlo k omylu ty dekorace na hřbitov jsou příjem.
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent
    Zase až tak se tomu nedivím.Kdysi jsem takhle získaval i pasti ,v poměru 5/1 , 4/1 . Zatím je melodie pořád nejlepší dekorace. A když máš plnou farmu pokladů,pastí,sněhuláků.....tak měníš za lepší. Jinak na našem trhu sem zaznamenal nabídku pokladu tuším jen za dva popuščí stromy.Tak hluboko poklad klesnul.Ono krchov není nafukovací a na farmu,jak již sem psal se shání lepší dekorace.
    Osobně mám také nějaké v liště,čekám jak se to vyvine stou novou plochou.
     
  10. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Zadala som svoju ponuku a keď ju dám vyhľadať, nie je tam. Chcela by som dekorku Surferi a Jazdi na skateboarde a svoju ponuku cez vyhľadávanie nevidím a keď som to manuálne preklikala nie je tam. Nie je nejaký technický problém?
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Trilian55 - svoji "ponuku" vidíš zde. Pokud ji tam nevidíš, je pravděpodobné, že už se výměna uskutečnila (zjistíš hned ve vedlejší záložce).

    moje ponuky.png
    moje ponuky historie.png
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    vrankaJ - zdravím, nabídky a poptávky patří jen do vlákna Zasílání a výměna dárků
    Zde je pouze diskuze k probíhající akci.
    PS: tvou žádost jsem tam přesunula.
     
    -Jara05- a .SilverAngel. tohle ocenili.
  12. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Mám prosbu jak dlouho trvá než se vyměněné stáje mají připsat počtem do skladu včera jsem měnila a nic se mě nepřipisuje až skončí OaD. Nebo připsání má být hned. Děkuji za odpověď Janča

    Ne bohužel zatím jsem se dívala a za křeččí past a další dekorky, stáje se mi nepřipsaly mám seznamy. Od včera kdy jsem měnila mám stále stejný počet. Ještě počkám a restartuji uvidím ano.
     
    Naposledy upraveno: 7/8/23
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Janka79 - ahoj, akce končí až dnes ve 22 hodin. Výměna se ti zobrazuje v tabulce. Když se podíváš nad tvůj příspěvek, krásně to tam popisuje Skali. Když se něco daruje tak obdarovaný to dostane během chvilky. To netrvá dlouho.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Janka79, jak píše davidson00: Netrvá to dlouho.
    Pokud ano... Musíš proklikat všechny položky. Položku Odesláno a Příjmy, když jsi nakupovala. Tam uvidíš, jestli výměna proběhla.
    Podpora Ti pomůže, kdyby v tom byl nějaký háček..
    .
     
    Naposledy upraveno: 7/8/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janka79 - ahoj, jak píšou holky, nějakou chvíli to trvá, pokud měníš přes systém (vzducholoď), než se to připíše. Většinou to po restartu už vidíš. Podívej se do Správy nabídek, zda tam tvé nabídky ještě "visí"- pokud sis tedy zadávala své nabídky, nebo jestli se už výměny uskutečnily. A pokud jsi přijala nějaké nabídky ostatních farmářů ve vzducholodi a výměny se uskutečnily (musíš mít na výměnu dostatek požadovaného "zboží" v inventáři), pak si to můžeš ověřit v záložce Příjmy (vidíš to tam hned po výměně).

    záložka příjmy.png
    A pokud máš nějaké nesrovnalosti, obrať se na Herní podporu a požádej je o prověření.
     
    Janka79 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nepovedal by som,že toto je výhodné,ale proti gustu ...

    [​IMG]
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. CHybí mě dekorace ,,Tanec v rytmu'' z každodenních dárků za červenec 2022. Nelze koupit ani do teď nejde získat v OaD, proč to opravdu nechápu. Díky tomu mám jeden řádek v nebi nekompletní. Proč nejdou ty staré dekorace měnit?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tykadlo - ahoj, dekorace získané jako bonus za denní přihlášení obchodovat nejdou. Třeba se časem objeví v ramaobchodě :)
     
    tykadlo tohle ocenil(a).
  19. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Toto ľúbim , ľúbim , ľúúúbim :D:inlove:
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  20. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Která jste po mě chtěla stáje manty tak se ozvi!!!