Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To znie,ako nápoveda ku králičkovi č.8 - A máme to tu zase. Už sa teším na tú koooppuuuu výmien,čo urobím. ;)
     
    slechtajara, bačkora85 a tjuklova86 tohle ocenili.
  2. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Peto121-Přesně,myslel jsem,že jdu najisto,ale zatím velký špatný.Tak snad při obchodování bude víc štěstí.
     
    evainfo, Peto121 a bačkora85 tohle ocenili.
  3. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Mám dotaz zadal jsem nabídku, ale nikde krom sebe ji nevidím. Ani na stejném trhu. Co dělám špatně?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 14087

    Nabídky a poptávky prosím zde Zasílání a výměna dárků

    Ahoj amper11

    Stejný trh nezaručuje, že jsi ve stejné skupině v OaD, tam je řazení jiné, proto nabídku nemusíš vidět.
     
    -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  5. GreenShadows

    GreenShadows Pisálek fóra

    Nedá se tam sehnat nic pořádného :sleepy:
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    GreenShadows nesúhlasím. Len za včera som získal 22 medových stromov a to nerátam ďalšie nepodstatnejšie drobnosti
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GreenShadows - ahoj, řekla bych, že je lepší si vytvářet své nabídky ;)
     
    -Jara05-, moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  8. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Rozumím.
     
  9. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Co je podle vás nejdůležitější mít aspoň jednou? je to John Citrón, nebo je něco ještě důležitějšího mít alespoň jednou?
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pep11 jeden John Citrón se hodí maximálně do runy na stromě moudrosti. Osobně bych jej používal až od počtu 5 - 10 kusů. Ideální je jich mít alespoň 20, aby se ti jejich přesouvání z plochy na plochu vyplatilo.
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nič mi nenapadá pretože všetko má význam mať len vo veľkom nech to je čokoľvek.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/23
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Hele lidi, když už něco sháníte a píšete si o věci, tak si alespoň třeba čtěte poštu. Pořád čekám na pár odpovědí Nemyslím teď poštu třeba starou hodinu, myslím třeba že už jsem psal pár věcí před několika hodinama a odpověď nikde.
    Bylo by slušné třeba napsat že už není zájem nebo dát vědět že si mám trhnout nohou.
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Bezejmenný hra má stále od prechodu na nového klienta problém so zobrazením pošty. Máš holubka ale ukáže sa ti na mape až keď klikneš naspäť na lokáciu napr. z hlavnej farmy na mapu a ihneď naspäť. Je to dosť otravné.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak bohužel, pořád v téhle akci nejde spousta věcí poslat.
    Třeba Jednoruká Gorila a nebo Tancuj, tancuj.

    + bych u několika příspěvků "sháním" ocenil aby bylo napsáno o co se jedná, protože jsem u myslím 2 požadavků po prohledání lišty snad 12x zjistil že se nejedná o chlívek ale dekorku.

    tronaldo : promiň ale pokud já napíšu někomu ve 3 odpoledne v NEDĚLI a ten někdo mi neumí vrátit poštu ani druhý den v PONDĚLÍ, tak to nebude klientem, nebo prohlížečem nebo čímkoliv ve hře ale tím že daná osoba evidentně nemá zájem a pokud něco shání, tak se má alespoň trochu snažit a ne že na farmu vleze 1x za den a čeká že jí lidi naposílají automaticky o co si řekne.
    Co jsem napsal včera 4 pošty, tak do teď (6 hodin večer druhý den) se mi ozvaly pouze 2 lidi a to ještě jedna osoba jako dost nadrzo s tím že proč jsem to neposlal, že čeká.

    To není tím že by musel překlikávat aby viděl poštu
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Bezejmenný chápem ako to myslíš. Ja som reagoval skôr na technickú stránku pri oad keďže táto chyba je stále v hre. Nehovorím, že v hre nie sú prefíkanci len som chcel dať do pozornosti, že dôvodov prečo ľudia nereagujú na poštu môže byť viacero.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    karafiát42 - zdravím, pro nabídky a poptávky využívej vlákno Zasílání a výměna dárků. Tvůj příspěvek jsem tam přesunula.
    Zde vedeme pouze diskuzi k O/D.
    Hezký večer
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. barca279

    barca279 Vážený autor

    preo je akcia teraz len jeden den?
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Naposledy upraveno: 26/7/23
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  19. miloun

    miloun Pisálek fóra

    Ahoj, proč ještě nejde posílat želva nádherná ?
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    miloun dnešní spuštění této mini akce nebylo naplánováno předem. Proto nejsou zahrnuty žádné novější předměty kromě dekorací.
     
    bačkora85, -Jara05- a miloun tohle ocenili.