Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Oad skončilo lenže ja som mal pred koncom stále aktívne ponuky všetkých 5 a v nich vložené pasce... Oad skončilo a ja pasce nemám...
     
    sabma411 tohle ocenil(a).
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    tronaldo: vydrž, vrátí se ti zpátky, někdy trvá delší dobu než se stane, není to hned a při současném šnečím tempu....určitě dorazí.
     
    kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55

    Nevyměněné nabídky se vrací do 24 hod zpět na účet. Pokud se tak nestane po této lhůtě kontaktuj herní podporu.
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :) aj toto o&d bolo celkom uspesne
    zadarili sa mi celkom pekne vymeny,o dve z nich sa s vami podelim
    [​IMG]
    [​IMG]
    tych vymen bolo viac,ale tieto sa mi rataju najviac ;)
     
  5. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahojte. zaujima ma tato akcia.. podarilo sa mi dostat sa na moj stary ucet, mam na nom par stromov, ktore by bolo fajn mat na tomto ucte. je potrebne, aby som si dala samu seba do priatelov, ci bude mozne v ramci tejto akcie podarovat si veci aj bez priatelstva??
    dakujem :)
    [​IMG]
     
  6. Čmáral

    Čmáral Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    PampusikLenusik - ahoj, pokud chceš kohokoli obdarovat, musíš ho mít v přátelích (nebo v sousedech) ;)
     
    PampusikLenusik tohle ocenil(a).
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tss. Dokým RT neopraví to oad tak tie predaje budú dlhú dobu na bode mrazu.:eek:
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo jede OaD na mobilu,tak ve vzducholodi moc nefungují šipky.Doporučuji klikat rovnou na jednotlivé stránky! :wuerg: Než sem nato přišel,tak sem se neustále posunoval z první naposlední a opačně!:cry:
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem poslal 4 dekorky darem kamarádovi - mně z účtu zcela správně zmizely, leč jemu na účtu nepřistály... už jsem to urgoval přes podporu, uvidím, co s tím RT hodlá dělat. Měli by snad mít někde zaznamenáno, že jsem je odeslal, ne?
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek pravděpodobně se jedná o problém, kdy mají 2 herní účty shodný herní nick. V takovém případě bohužel dojde k tomu, že dárky přijdou na účet, který byl založen dříve.
     
  12. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    Ahojte. Som rada, že aspoň niekomu ide obchodovať a darovať. Mne to nešlo minule, a teraz znovu. Nemôžem ani darovať, a ani prehladávať ponuky, znovu ďakujem susedom, ale neviem kedy im darujem to, čo oni potrebuju....možno odporučíte čistenie..., ale ked to ide na iným z rodiny a z toho istého PC, tak neviem, ale podpora my minule tiež nepomohla, tak neviem, či budem mať nervy farmeramu hrať ďalej. Gratulujem tým, čo získali o čo mali záujem.
     
    miladyR tohle ocenil(a).
  13. gms27

    gms27 Zelenáč fóra

    Co jde nově vyměňovat? Nějak se v tom ztrácím? Díky :)
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  15. gms27

    gms27 Zelenáč fóra

    Skali
    ***odstraněna citace předchozího příspěvku

    Děkuji, o tomto seznamu vím, ale pokaždé sem někdo dal konkrétní věci co jdou nově vyměňovat. Když se kouknu do celkového seznamu, tak nepoznám co je nové a jak říkám, přestal jsem se orientovat v tom množství věcí.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/21
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    gms27 - tak z těch novějších věcí lze obchodovat ravenala, dřezovec trojtrnný, borovice elliotova (ta šla už minule).
    Ze zvířat sojka, agama....
    Stačí mrknout do vzducholodi (= do systému do nabídek), po čem je největší sháňka ;)
     
    gms27 tohle ocenil(a).
  17. gms27

    gms27 Zelenáč fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Děkuju Ti
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/21
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    gms27 - není zač :)
    Jen poprosím - pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým, tak jako teď, nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov. Je to kvůli zbytečnému zahlcování fóra.
    Děkuji a fajn hru
     
  19. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Tohle bylo dobrý OaD, zdvojnásobil jsem počet svých neonek (ze 4 na 8 ), sehnal jsem dřezovce, který potřebuju do úkolů a rozdal trochu nepotřebného haraburdí někomu, komu ještě poslouží (škoda že došly licence, ještě bych se zbavil něčeho). :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 11/4/21
  20. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Ahojte,nevie mi niekto poradiť,poslal som zo sekcie DAROVAŤ manželke strieborný svatobný prsteň a jej sa to neukázalo..načo slúžia tie dekorácie,alebo ako to funguje, aký majú význam...:(