Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. máťochov

    máťochov Stará škola

    Chvilku to fungovalo, jednoho hráče jsem stihl podarovat ale teď už se opravdu seznam přátel neobjevuje. Opětovné načtení hry nepomáhá.

    EDIT: Už je to OK.
     
    Naposledy upraveno: 28/12/20
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vydržte, už se to prověřuje (nenačtení seznamu přátel)

    EDIT: zkuste hru restartovat - mělo by to být už v pořádku
     
    Naposledy upraveno: 28/12/20
  3. stavra

    stavra Rádoby autor

  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tohle jsem tam nemohl nechat - děkuji velmi :inlove:. Ale jinak bída s nouzí, i těch nabídek je pomálu...
    [​IMG]
     
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    čo sa zasa deje?n chrome s aneviem prihlasit na fleša a klient je taky pomaly že to je niečo unikatne...človek s ateši na tuto akciu a zasa len nervaky
     
  6. 77doboska

    77doboska Zelenáč fóra

    od rana je fleš uplne spomalený ledva sa s tym da pracovat
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj - trochu jste si spletli vlákna. Zde probíhá diskuze k akci OaD. Diskuzi k unity a věcí s tím související směřujte do vláken k tomu určených

    Děkuji a přeji fajn hru
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    [​IMG]

    8)

    Edit: Už sa neviem dočkať keď dovŕšim 234.lvl na farme a začnem predávať všetky tie moje pasce, nemŕtve poklady a iné blbosti :D to sa potom tešte :D
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi si sedím na vedení, ale uniká mi smysl obchodů i oznámení...
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - vitamínu C není nikdy dost - jako podpora imunity výborné :D
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nie ste v tom samé.Ja ho do seba teraz pchám množstvá,ale pointa tohoto - asi mám zahmlenie.:p
     
  12. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    ahoj psali jste ze tato akce bude davat 3 licence a dava jen jednu tak jak to tedy je asi nejaka chyba se vloudila zatim pa pa
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    notes72 - máš pravdu. Jedná se o normální OaD a ne mimořádné, proto každý den získáš jen 1 ks licence od každého druhu.
     
  14. barca279

    barca279 Vážený autor

    vie mi niekto poradit čo robit ked sa mi zasekla jedna ponuka a neda sa ani zmazat zabera mi riadok a nepomaha ani F5 ani odhlasit a prihlasit ani obnovit stranku.....už mam zablokovane dva riadky
     
    Naposledy upraveno: 29/12/20
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 - zdravím, napsala bych na herní podporu ? Tady ti pomoct nemůžeme ;)
     
  16. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    Jak se prosím dostanu na podporu, nemůžu nikde nic najít. Nefunguje mi obchodování, když chci něco vyměnit, ukazuje se mi, že zboží nemám ve stodole ( mám to šedé ), ale ve stodole zboží mám. Nejde mi vyměnit žádná položka.​
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jen chci poděkovat všem za obchody různý díky kterým jsem zatím mohl vyprodukovat toto :) Ještě pár křeččích pastí a první park bude hotov chtělo by to už tu tombolu s bednama :p

    [​IMG]
     
  19. pavcape

    pavcape Perspektivní autor

    Tak nevím, ale nejde mi dokončit O-D. Neuplatním licenci. Nabídnu-požaduji, když chci uplatnit licenci, dál se nehnu, opět mi to zůstane v modrém políčku... Katastrofa :eek:o_O Už mě ta hra strašně nebaví. Po sedmi letech pravidelného hraní s největší pravděpodobností skončím. Místo abych se u hry pobavila, jen se nervuju z toho, co zas nefunguje.
     
    polacka tohle ocenil(a).
  20. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Mám už třetí den v lodi výměnu. Sojku chocholatou za jahodové potrubí.
    Dnes mi napadlo, podívat se na nabídku, ale nenašla jsem ji tam. Výměna nebyla provedena a v nabídce není.