Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Chci poděkovat několika hráčům (nevím, zda by jim nevadilo, když bych je jmenovala a snad se neurazí, když je jmenovat nebudu), kteří v reakci na můj příspěvek k jiné akci, mi nějaké stáje nabídli. Přiznám se, že jsem byla velmi překvapena. Patřím mezi hráče, kteří měli několik let pauzu (cca 4 roky). Co si budeme povídat, je to na zvířatech a stromech znát.
    Každopádně mi všichni naspali, ať se jim ozvu. Není to v mé povaze a připadala jsem si, trochu jako vydřiduch. :oops: Ale nakonec jsem jim napsala. Jeden hráč mě dokonce hledal zde na fóru. :) Každopádně stáje mi poslali. Dokonce třeba i s červevnou nástavbou. :eek: Což mě velice překvapilo. Nic na oplátku nechtěli (musít něco vymyslet). Je fakt, že asi v mé liště se nic zajímavého nenachází. :p
    Každopádně těmto hráčům patří obrovský dík. Dokonce jsem byla vyzvána, zda mi ještě neco nechybí, ať napíšu. No, chybí, ale raději jsem nepsala. Nejsem stále schopna vyhodnotit, zda by případný požadavek nebyl přemrštěný (snad kromě surikaty a kudlanky - to vím, jsou to novinky, které zase pamatuji :p). Fakt jsem si připadala trochu blbě. Tolik dárků. To byly Vánoce na farmě. :inlove: Věřím, že spoustu výběhů a stromů získám i z tajemných sazenic a stájí, které bývají v odměnách v akcích.
    Velké poděkování patří i jedné mé sousedce, která mi rovněž poslala nějaké chybějící stromy (již v dřívějším OaD). :)
    Nabídky ve vzducholodi se mi zdají občas šílené. o_O
    Ještě jednou všem hráčům moc a moc děkuji. Dárků si velmi vážím. :)O zvířátka a stromy se budu s láskou starat. 8)
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    a heboučký kožíšek by potreboval ešte aspoň lišáčka a viky, to bola partičkaxDxDxD


    za mňa OaD dobré, ďakujem RT, že sa nám snažilo spríjemniť voľný čas;)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pro mě tentokrát OaD vynikající. Sehnal jsem ve vzducholodi věci, po kterých byla celkem poptávka
    (mombín sladký, dekorace vejcokrášlič, neon. stáje ...) Ani ne tak pro sebe, jako pro sousedy.
    Ve vzducholodi nelistuji, ale zadávám svou nabídku. Samozřejmě, že ta s ohledem na to, co sháním,
    musí být přiměřená nebo vyšší. Za polní strašidlo či sólo výběh určitě nic neseženu.
    ;)
     
    barca279, jana563 a kiki2305 tohle ocenili.
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    zde je krátký seznam věcí, které půjdou měnit poprvé:

    Výběh pro kudlanky
    Výběh pro husy V: Neonový
    Vraní hnízdo V: Neonové
    Nádrž pro žraloky I: Žlutá
    Nádrž pro žraloky II: Oranžová
    Nádrž pro žraloky IV: Růžová
    Továrna na žraločí zuby
    Továrna na žraločí zuby I: Žlutá
    Továrna na žraločí zuby II: Oranžová
    Továrna na žraločí zuby III: Červená
    Továrna na žraločí zuby IV: Růžová
    Jezírko pro krunýřovce plochoústé
    Výrobna bublinek
    Bazén pro mořské poníky I: Žlutý
    Bazén pro mořské poníky II: Oranžový

    Smozřejmě je nových věcí více, ale tyto mi přišly nejzajímavější. ;)

    Kompletní seznamy najdete zde:
    Co půjde darovat
    Co půjde vyměnit
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    A ještě Továrna na gel, ta taky zatím nešla a asi bude docela žádaná :)
     
    Dob tohle ocenil(a).
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Prima ... tentokrát někoho opucuju ... :p:music:
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  8. máťochov

    máťochov Stará škola

    Na dekorace se také vztahuje nějaká lhůta po kterou se s nimi nedá obchodovat? Myslel jsem, že posbírám na baha pár troufalých karbaníků a v seznamu nejsou.
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kiki, továrna na gel posílat půjde, stačí si rozkliknout Dobův odkaz. Taky mám sousedku, která na ni čeká;)
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    máťochov - ahoj, myslím, že u dekorek čtyřměsíční karanténa neplatí (už jsme si posílali čerstvě získané dekorky) - spíš záleží, co se rozhodnou k obchodování uvolnit a co ne.
     
    máťochov tohle ocenil(a).
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jasně, já vím, že ano - však jsem to taky proto napsala. Myslela jsem to jako doplnění těch zajímavějších kousků, omlouvám se, jestli to někoho mohlo zmást :)
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jo, jo... chyba byla na mém přijímači;)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  13. barca279

    barca279 Vážený autor

    O a D vždy poteší :inlove:
     
  14. Krasomila333

    Krasomila333 Perspektivní autor

    Za jednu květinovou melodii 48 stromů s kozím mlékem , tak to mě tedy pobavilo :D neskutečný
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Což o to, ale je teoreticky možné, aby byla obchodovatelná dekorace bubeník ? Když abych se k němu vůbec dostala potřebuji 10 citronád?
    Hlavně že na ostatní je 4 měsíční nebo dokonce doživotní embargo :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem nabídky prošel, už mě to nebaví, to jsou zase perly. Ani jsem sám nic nezadal.
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    S touto frekvenci posle RT za chvili cele OaD do kytek! :wuerg: Ignoruju, tohle uz je na me proste moc.
     
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Souhlasím s matlafous123 - přeji všem pěkný den, ještě lepší víkend a hodně štěstí ve vzducholodi.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Z casovych duvodu ted koukam jen malo, z toho co nemam nejde nic a to co bych chtel jako vzdy se neda vzit - nektery dekorky ani netusim ze existujou, to je celkem dobra ukazka tech vzacnych... ale dokud nebude jeden nabidkovy trh, tak se neda moc ziskat tam, kde je to zajimavy pryc behem chvilky...
    Tak zas priste, to snad uvolni neco z tech co bych bral, pochopitelne ale cekam, ze je do ty doby ziskam z TS :)
     
    Veselka tohle ocenil(a).