Farmářský expres / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 27/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

Tak ještě posledních 8 stromků mi dozraje, zatím mám jeden mombín a jedno xxl pomelo :)

2. bbowling

bbowling Hvězda fóra

Může mně někdo říct jak je to nastavený?? 76 kousků a ani jedna růžová stáj ... :cry:

3. matlafous123

matlafous123 Orákulum fóra

bbowling xD Ty abys nezaperlil ;)

Komu se nepovedly stromky, ozvete se pri pristim OaD - na plose mam po kuse od kazdeho (krom papousku a santalu) a uz tak je toho vic, nez dost, takze dalsi 4 mombiny + kapradi, opici a jezate se mi zas vali v bedne bez uzitku.

4. babina51

babina51 Analytik fóra

Tentokrát byl vlak štědrý-9x pomelovník xxl,9x pouštní růže obyč.,10x vlnovec obyč.,6x sladký mombín,4x stromové kapradí.Celkem na BAHA jel vlak 48x.Na FA 9x,ale nic zajímavého.
    FA224....BAHA527

dementos.dementni tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

bbowling
    Tak tomu říkám kvalita! Kde se to prodává?xD

matlafous123 a bbowling tohle ocenili.
  6. MatysekKamilek

MatysekKamilek Ikona fóra

Pro mě tam byl ještě jeden pomelovník XXL a korálovec XXL.... zbytek lišta.

-migos- tohle ocenil(a).
  7. sophiastanka

sophiastanka Zelenáč fóra

rada by som aby expres bol uz coskoro.mam vela zvierat.hlavne zlte verzie.dakujem

8. elaairena

elaairena Pisálek fóra

máte pravdu

9. -migos-

-migos- Komisař fóra

Zdravím, konečně jsem se dostal k odtajnění 51ks sazenic. Posílal jsem jen zlaté kousky na Baha. Zvířátkový expres mě baví mnohem víc 8)

Hezkou hru ...