Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Je pravda,že v dřívějších časech jsem od dobrých lidiček nějaké stáje nezištně dostal. Tímto jim všem ještě jednou děkuji. Potom jsem se sám snažil tímto způsobem oplatit jejich laskavost jiným. Pokud mám nějakou stáj či strom několikrát věnuji ji rád někomu komu pomůže. Ale nikdy bych se nesnížil k vydírání typu 20 stromů za jednoho JC: Zrovna tak nikdy nekupuji celé balíčky s jedním stromem. Koupím, dva nebo tři kusy na zkoušku a hotovo. Pokud tam nebude, sežene se časem jinde. Samozřejmě mohl bych do hry cpát třeba tisícovku měsíčně, ale nenapadá mě jediný důvod proč. Zrovna tak, bych nikdy nedal 20 000 za mobil. Je to otázka priorit. Ale dám rád 20 000 za slušnou dovolenou nebo 1300 za lahvičku dvanáctiletého Panamského rumu.... Vyděrači typu jednoho JC za půl emeriky jsou mi lhostejní....
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tomu kdo mi poslal Dávkovač dračího dechu moooooooc děkuju, naprosto netuším kdo to byl. Dá se to nějak zjistit?
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - v liště sousedů (klikneš na modrý dárek) ti vyjede tabulka s přehledem, kdo ti poslal jaký dárek.
    upload_2020-1-3_6-30-3.png upload_2020-1-3_6-30-43.png
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  4. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Sopti, díky, to mě napadlo, ale myslela jsem, že se na OaD nevztahuje, že to jsou jen denní dárky.
    EDIT tak nic takového tam není, předpokládám, že by tam byl název té dekorace tedy Dávkovač dračího dechu. Fakt bych ráda někomu poděkovala.
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - pokud to bylo v rámci darování, tak to tam určitě musí být. Jedině že bys to vyměnila ve vzducholodi - pak by se to tam neobjevilo (ale zjistila bys to při dalším OaD, protože záznamy ze vzducholodi z výměn se nemažou).
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    sopti Tak to by bylo jediné vysvětlení, měla jsem tam nabídku. Tak uvidíme. V tomhle případě nebude nutné děkovat. Díky za trpělivost a snahu.
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hmm, kromě havýše mám vše :) Takže jen namátkou projedu a co zaujme :)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já nic projíždět nebudu, jsem v pracprocesu 12 hodin ve dne nebo v noci v termínu akce a nebudu zcela při smyslech. Nějaký seznam mám, co kam mám poslat; kdo se ozve, odpovím, ale určitě se zpožděním. Hledat nic nebudu, omlouvám se, jindy jsem občas někomu pomohla, ale tentokrát budu spát nebo pracovat a moje farma i spolufarmáři mají smolíka... Je mi to líto, snad to napravím příště ;)
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ahoj farmáři,
    nevím kde začít s prolézáním fóra, ale víte prosím někdo, proč se nedá už vyměňovat-darovat ta dekorace neonový medvěd, myš a kočka? Dřív to šlo a bylo to zastaveno - proč? Máte někdo nějaké povědomí? Nejsou tyto tři dekorace uvedené v tom, co lze vyměňovat, ale nenašla jsem je ani uvedené v tom co nelze...
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  11. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    anvan - vím, že se jednou dali vyměňovat ale RT tým to podle mě stopnul, aby při posbírání 20 ks neměli např. medvědy po nakrmení hned hotové.
     
    -migos- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, anvan, proslýchá se, že dekorace byly moc výhodné pro hráče, který jich nashromáždil hodně (doben by mohl vyprávět). Současně měl hodně medvědů a "sklizen" byla i okamžitá ,-))).
     
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No však k tomu ty dekorace jsou určené - vymyslí něco a pak nechtějí abychom toho využili a měli jich hodně?
    Jsou jedinci, kteří jich mají dost, aby měli chlívky hotové hned - no a? zase musí pořád mlít nebo kupovat krmivo - je to přece strategická hra. Ale něco dát a pak to vzít, protože se unáhlili? Potom nechali výhodu některým hračům a ostatním ji vzali.
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, ač mi spousta rozhodnutí RT připadá nesmyslná, tady vcelku chápu jak a proč k tomu došlo a tomuto kroku se nedivím.
    Zkrátka tyto dekorace měly dávat určitou výhodu. Ovšem hráči jsou mnohem bystřejší než si RT myslí a bleskově zjistili, jak docílit té výhody, abych tak řekla, absolutní. Úplně přesně tak to ale RT s dekoracemi nezamýšlel, takže jednoduchým škrtem hráče opět přivedl na cestu pravou ;)
    Kdo byl dostatečně rychlý (a taky měl ty možnosti), ten je na tom dobře. My, co se pachtíme, ostrouháme a budeme se pachtit dál. A tak je to se vším na tomto světě :p
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No a pachtí se většina z nás,ale přeci o tom to farmaření je,řekla bych.že díky,, rychlíkům" se nám navyšují počty plodin a snižují se plochy na pěstování ,což nás nutí k nákupům na udržení hry .Nemusí se mnou nikdo souhlasit , tak to vidím já.Poslední dobou ztrácí O aD své kouzlo,nesmyslné požadavky za novinky nebo některé dekorky .Listování skoro nepoužívám,stačí vpravo nebo vlevo zadat co scháním a je to...
     
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    No ale to nám potom můžou vzít vše, co dává nějakou výhodu ....a my si můžeme říct jen "ach jo" a jako ovečky jít dál....:(
     
    Veselka a moncicak7070 tohle ocenili.
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To ne anvan, ostatní dekorace tak velkou výhodu nemají, snad jedině některé v navýšení počtu bodů (křeččí pasti ....).
    Kdo má čas může vymýšlet i "nemožné" při hře a pak i výhodu někdy nepřiměřenou. Čeho je moc toho je příliš řekne i RT a šlus ,-))).

    Edit: nebo skluzavky
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
    evainfo a GordonSargent tohle ocenili.
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    To už se stalo. Zmizely celé tuny věcí které už se nedají měnit.
    Třeba pořád nechápu proč nejdou měnit dekorace do stonku - květiny, atd
     
  19. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Anvan: ale oni nám přece dekoraci nevzali, jen zabránili, abychom je hromadili. Navíc, těch dekorací je teď ve hře nějaký omezený počet. Tedy čím víc jich nahromadí jeden hráč, tím méně jich zůstane na ostatní. Výsledek bude stejný v obou případech, někdo jich má hodně a někdo ne.
    Jak říkám, já RT nijak neobhajuji, ale zrovna v této věci mi to nepřipadá nijak nelogické. To spíš jak píše Bezejmenný, nemožnost měnit dekorace z kolekcí, kdy z jedné kolekce máš 50 ks jednoho a 0 ks druhého - tam mi to hlava nebere.
     
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, také tuto výhodu nemám, neb jsem jako správný čech byl tou dobou na Jugošce 8) a tu darovací akci jsem zmeškal. Ale třeba při OaD se snažím získat JC, abych mohl při recyklomatu nasbírat za co nejkratší dobu co nejvíce baterii a tím pádem co nejvíce mincí. Ty také docela hodně usnadňují hru. Pak tady máme pohanku nebo jinou plodinu která se dá vyšlechtit do okamžité sklizně. Hráči kteří mají desítky OBRstromků mohou tak v klidu nabouchat spousty baterií-mincí. Variant je více jak se dostat k mincím a usnadnit si hraní.



    Hezkou hru ...