Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Naposledy upraveno: 28/12/19
  2. 55mil

    55mil Pisálek fóra

    Díky za radu. Já je v nabídce nemám. Ale akci jsem dělala, tak někde bude.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  3. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    55mil - ahoj, když tu dekorku nenajdeš někde na ploše, napiš mi na farmu. Pošlu ti jí. Ahoj a příjemnou hru
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    55mil - zkus napsat na podporu, kolegyňky když tak kouknou jestli se ti neválí někde na ploše, popřípadě v nějakém jiném řádku ;)
     
    davidson00 a Skali tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    RT extra moc nevymyslelo dobře, nabídnutí JC v nedávném balíčku pomocníků a mlýna na měsíc.
    Polovina nabídek obsahuje požadavek na JC.
    Takže děkuju a nazdar třeba za 3 roky, kdy bude možná O&D o rozumných nabídkách.
    Výrobnu kartonových krabic v růžovém provedení, můžu mít za pouhé ... tadá .. bumbum .. pozór ... 2x JC nebo třeba 2x Stromové kapradí (o kterém netuším ale absolutně vůbec nic)

    Pokaždé se do toho optimisticky naladěný pouštím s nadějí že seženu 8 936 144 věcí a pokaždé je z toho velký kulový.
    Naději neztrácím, ale už mě nebaví se tím probírat, takže tato O&D pro mně končí ;)
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Bezejmenný já bych naopak řekl, že načasování toho balíčku bylo ideální. Tak jednoduše se JC v OaD už dlouho sehnat nedali. Kromě novinek se mi povedlo JC vyměnit i za 2 kusy dekorky Mě neošálíš. Jen je škoda, že zrovna na toto OaD nemám moc času, jinak bych jich sehnal více. ;)
     
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    No, dívám, že to jsou nabídky trh od trhu... Ten můj, no, můžu JC sehnat pouze za Tečkovaný deštník (resp. 2 ks) - nemám ani jeden, nebo za 30 ks Papouščích stromů nebo za 10 ks Křeččích pastí nebo za 5 ks Santalovníků XXL
    ... za mě, úplně mimo moji farmu -.-
     
    kytka50, MatysekKamilek a Veselka tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    U nás se JC dá sehnat za 2x mraveniště 3 nabídky, 2x křeččí past, bobří pilu růž., parfumerii růž. a dekoraci Přihraj míč.

    Edit:
    Hmm, nemám problém poslat "známému" když mám dva žádané stromy, jeden z nich. Máme každý po jednom.
    Problém mám s požadavkem sháním ten a ten stromek, nemám ho, dobře pošlu, jenže potom má dotyčný 7 stromků od stejně přejících dárců a já jeden ,-))) příspěvek nesmaže, ne, že by mi to nějak vadilo, ale odsud potud ,-))).
    Kouzlo pořád funguje, jen asi ne u všech a to nebude nikdy ,-)).
     
    Naposledy upraveno: 28/12/19
  9. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ono to ODaD bolo najkrajšie v jeho začiatkoch. Menili sa stromčeky za stromčeky, alebo za zvieratká, či dekorky. V podstate ty ponúkneš jeden kus a jeden kus toho po čom túžiš - dostaneš. Dnes je to o kšefte! RT pustí v bežných (platených) tajomnočkách obmedzené množstvo - povedzme mravcov - a ide o obchod - ružové stajne - nie jeden, ale X- kusov, nové stromy - detto. Kedysi bola radosť z rozdávania a posielania - pamätám na citrónovníky - poprosila som - dostala som ich 7 ako darčeky - a to boli relatívne nové... Dnes len dobrí priatelia posielajú darčeky (Y-n_O je neprekonateľná, Doben -zoženie aj to, čo sa zohnať nedá, atď.) Ale vytratil sa z toho všetkého cit: ak ty nemáš a ja mám viac - nemám problém - pošlem ako darček. Chápem, že ide o to, že sa kupujú balíčky (za reál), aby isto vyšiel nový strom, alebo stajňa a o tom to je! RT z nás za tie roky vyrobil obyčajných konzumných a komerčných spotrebiteľov.Chceš niečo - daj veľa.
    A najhoršie je, že sa tomu kolektívne prispôsobujeme...
    Ale čo nám chýba, ak nemáme mravcov - vôbec nič. Jednoducho úloha v družstve počká, kým budú. A oni budú, ako je činčila, či kedysi dávno bola zebra a pod.
    A záver?
    Stratilo sa kúzlo - darovať a byť obdarovaný. ( Viem, že posielame darčeky novým farmárom, ale sú to len staré lištovky, ktorých sa radi zbavíme a koniec-koncov, čo sme my budovali 10 rokov, noví to zvládnu za 1-2 roky s dnešnými vymoženosťami napr. úžasne veľkorysé dekorky s hodnotou 300 BS dnes aj 10 000 a pod.)
    Prosím, je to môj názor. Ak môžete, neukameňujte ma!
    Ľubica
     
  10. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ach jo, klasika....
    to byla posledni vymena na mobilu :-(
    spletla jsem si pri vymenovani ve "vzducholodi" pstrosi farmu a pstrosi vybeh.
    no, co uz...

    takze kulovy blesk, ktery jsem mela namysleny pro zisk Krecci pasti a nakonec Mraveniste se zadrhl... chjo
     
    -migos-, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  11. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Občas člověk narazí na kuriozity, u nás někdo nabízí 12x banánovník za 1x JC - a je možné, že bude úspěšný. Já před cca rokem taky získala JC z mého pohledu velmi výhodně.
    To mi poradila sousedka, že mnohem úspěšnější je, když člověk sám něco nabídne, než když loví nabídky ostatních.

    Co mě ale opravdu otravuje, je ta nutnost posunování jednotlivých stránek. Proč, to je mi záhadou - stejně je těch stránek mrak a listovat se musí, tak proč je ještě každá stránka rozdělená na 2 části?
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Někdo tady sháněl jablečnou šťávu, mám ji v nabídce za dekoraci Kouzlo zimy, z minulé akce sněhuláků.
     
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak děcka, zkuste si prolézt lišty, jestli tam nemáte TS a TCH .... já objevila 13 baha TCH na úhoře mi z nich jeden vypadl, z TS na stromové kapradí (5 ks) také jedna) .... hodně štěstí.
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, přesně tak. Ze sezóny jsem dostal 2 podivuhodné tartany z jednoho bizon a z druhýho mravenec 8). Tož to se povedlo :p. Teď si říkám být skrblík a nebo ho za půl farmy vyměnit. ;)


    Hezkou hru ...
     
  16. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    1 mravenec za 20 papouščích stromů!! To nemůže myslet nikdo vážně! Ani ten kdo prodává, ani kdo kupuje...Tady už to taky postrádá nějaký smysl.Člověk si škudlí od každého trochu a oni chtějí 20! stromů. Pro koho to je výnosné a výhodné? Pro většinu určitě ne. Kdo na to má, nakoupí si stovku a i víc tajemných sazeniček nebo stájí a pak se mu to pěkně obchoduje. Tfuj tajksl...jak v reálném životě-samej
    vexlák nenažranej...:wuerg:
     
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, sháněl sem dekoraci Přihraj míč! a nabízel za ní 10 papouščích stromů a nikdo to nevzal. Tak nevím kdybych dal 20 nebo 10 křeččích pastí jestli by to zabralo o_O. Protože ani za mravence ji nikdo nepustí :(.


    Brumík: Ano přesně, žádané zboží má svoji hodnotu. Taky někdo má mobil za 20tisíc a je ochoten ty peníze do toho vložit a taky to není nutné. Vždy je to o prioritách a subjektivním posouzení věci. Naštěstí tady na farmě je spousta hodných a štědrých lidí, kteří si pomáhají a to je moc hezké.



    Hezkou hru ...
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Brumík - ono je asi nejlepší tyto vydřiduchy ignorovat a mít pokoj.
    Jenomže lidi jsou schopní a ochotní překonávat sami sebe a dát vydřiduchovi co žádá.
    :wuerg:
    Za sebe mohu říct, že mezi svými sousedy mám i výjimečné lidi.
    :)
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak toto bola pre mňa najhoršia akcia OaD čo hrám farmu!To,čo by som chcel - nedosiahnuteľné,To,čo by som potreboval - nedostupné no a ostané boli väčšinou nezmysly,tým myslím na ponuky tipu mravca za dva JC,15 papag. stromov a pod.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Souhlasím, hlasuju všema deseti, klidně i dvaceti za změnu. Na nohách je taky deset... na PC to ještě jde ale na founovi to posunovat je tragedie. Ze starověkého Řecka :)