Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 24/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kudrnová

    Kudrnová Perspektivní autor

    Omlouvám se, děkuji za upozornění :)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Kudrnová - nic se neděje ;)
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To bude zase výživné OD, mraveniště vede ,-)))
     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ahoj Všem. Jak koukám, tak přes OD nelze sehnat dekorace, které jsou jako bonus za přihlášení za jednotlivé měsíce. Je nějaká možnost, jak je získat zpětně? Chybí mě říjnová " Obraceč sena ".

    Zřejmě jen počkat až budou nabízeny za FL, že?

    Předem díky za info.

    EDIT: Jo Rama obchod mě napadl, tam by se mohla v příštím roce objevit, uvidíme. Díky za reakce.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Možná budou zase v Rama obchodu,jako i ty ostatní!
     
    vilm4 a máťochov tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    máťochov - ahoj, takové info dopředu nemíváme. Ale jak píše kaolín, je možné, že se někde objeví ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No uz jsem si rikal ze jsem prosvihnul zacatek akce (jedne z osmi co bezi) a ejhle, ono vlastne neni co ziskat a v podstate ani nabidnout... tak se jde zase na tu akci co zacala taky :)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak jsem to zase jen tak zběžně prohlédl a asi nic nechci. Zítra to prolezu pořádně, ale nečekám že bych se urval ze řetězu a rozdal půl farmy.
     
    vilm4 a burds tohle ocenili.
  9. burds

    burds Titán fóra

    Zatím chce každý mraveniště a to mám jedno tak není co hledat.Alespoň ušetřím čas
     
    Alice a vilm4 tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    riska71 protože hned po prvním OD to zatrhli, to už by rovnou mohli povolit posílání obrovských stromů. S určitým počtem dekorací máš sklizeň neonových medvědů okamžitě. A když to padá z chlívků... stačí si jen domluvit dodavatele krmení, protože mlýn na farmě by to nestíhal. U zvířecích akcí je to výhoda a ještě navíc přínos pro stodolu. Zhodnotila jsem své šance a v té jediné akci je za patřičnou protihodnotu poslala do světa.:)
    edit: a příště tam nechej i ten dotaz:)
     
    Naposledy upraveno: 27/12/19
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. riska71

    riska71 Pisálek fóra

    Ďakujem za odpoveď, to som nevedela.
     
    vilm4 a GordonSargent tohle ocenili.
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no ja se potento mám mraveniště a jenom za 2 slovi dvě neonové kočky co se váleli v liště juchůxDxDxDxD
    a pak že za to chcou lidi mailant nebo jonyho citrony
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/12/19
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, ani jsem nedoufala, že je vyměním ale mám 2 mravence za 2 růžové výrobny. které jsem vytočila na koše štěstí. Mám tam ještě jednu výrobnu i když se mi nevymění již už jsem nadmíru spokojená. Děkuji za výměny, dle nicku to jsou cizinci.
    Edit: tak mám třetí mraveniště za růžovou lanýžovou farmu, taktéž vytočenou na kole štěstí. Já jsem tak vytočenáo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
     
    Naposledy upraveno: 27/12/19
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Lidi, nevycházím z údivu. Ve světě jsou asi mravenci přemnožení. Za včerejší vydobytou dekoraci z prostředního sněhuláka (měl jsem i tu druhou) jsem dostal mravence. To jsem dal do nabídky jen tak ze zvědavosti.
    Každopádně je to můj první mravenec.

    Edit: petaM2001 to tě šlechtí ,-))
     
    Naposledy upraveno: 27/12/19
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no vidíš a já ji daroval jen tak pro radost
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No já mravence zatím nezískal, už dlouho mi uniká, ale vyměnil jsem Tisovec Montezumův, ten jsem taky dlouho sháněl…. Takže zatím spokojenost...Každá stáj nebo strom se dříve či později získá, jen to chce trpělivost... Proto se lidičky nestresujte, že něco nemáte.... Když jsem já začínal zoufale jsem všude sháněl Amherstii, protože byla třeba do spousty úkolů... Dneska je to plevel, jakých má každý několik...
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    U nás nabízejí mraveniště za 3 křeččí pasti (dekoraci), kdyby měl někdo zájem.
    Sehnal jsem i dvousliváka (jednoho jsem měl) a amer.topol, můžu jít slavit ,-))
     
    evainfo, kiki2305 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tak v kalendáři na leden 2020 máme opět OaD (není-li to chyba).
    Tak si to všechno pěkně zopakujeme - mravenec a kapradí.
    Jak já se těším!
    :D
    Že bych do té doby nakoupil těch 10 stromů Jabuticaba XXL, co mám za mravence v nabídce?
    :D
    Nebo bude do té doby konečně někde v odměnách místo činčily mravenec a bude klid?
     
    Kudrnová a k.vitek tohle ocenili.
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Táto akcia OaD je o jednom a tom istom....,všetci viete,preklikávam občas cez ponuky,ale niektorí hráči vlastniaci naj komoditu hádam ani nemajú chrbtovú kosť!O mesiac bude mravec padať odvšadiaľ a bude to lištovka,ale teraz žasnem,čo všetko sú niektorí dať (niektorí pýtať) za jeden chliev!
     
  20. 55mil

    55mil Pisálek fóra

    Ahoj. Nevím, jestli píšu správně. Hledám dekorku "Zpropadené oko jehly" Poradíte?