Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    evainfo tohle ocenil(a).
  2. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    • Příspěvek nemá nic společného s tématem - jedná se o spam
    #####################################​

    !!!POZOR SOUTĚŽ!!!
    Níže naleznete zašifrovaná zvířata, dostupná ve speciálních chlévech zde farmě.
    První, kdo je dešifruje a napíše je soukromou zprávou (ne zuzipoštou!!!) na můj nick, dostane ode mne dárek. Zachovejte číslování.
    1. nocdupatec pichlavý
    2. ploskorypec chlupatý
    3. budíkovec polétavý
    4. hamounovec nenasytný
    5. sýrožer pískavý
    6. dalekozřivec střemhlavý
    A máme tu vítěze - JandaPanda
     
    Naposledy upraveno: 14/6/15
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ať se snažím sebevíc, nerozluštím :) mám po včerejšku zablokované "toto"
    vzducholoď už jsem vzdala a stejně jsem vše potřebné rozdala minule, ale i přesto jestli někdo něco chce, písněte do pošty
     
  4. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Může mi prosím někdo poradit. Nejde mi poslat Trouba na sušenky 3000 Turbo. Děkuji
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Dneska jsem si poprvé za celou tuto akci prošel vzducholoď a pojal jsem podezření, že většina hráčů ve vzducholodi měnících,
    pravděpodobně minimálně od pátku neviděla sousto .... xD. Něco tak hladovýho snad není ani v Somálsku .... :p

    Anebo je dost možné, že se již mezi hráče vmísily ty hordy uprchlíků, co se sem valej odspodu ....
     
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    joj bbowling - jsem téhož názoru :)))) proto už jsem vzducholoď na výměnu vzdala, sice jsem tam něco zadala, abych získala nějaké volné dekorky 1x2 do stonku, ale moc naděje si nedělám :)))) ačkoli jsem dala hodnotné protivýměny :)
     
  7. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Děkuju vám všem, jste moc hodné.

    pořád otravuju, ale už nebudu. Jdu na schůzku světlušek. A až přijdu budu mít nové zvířátko Afrického hlemýždě, oblokovku od kamarádky.
    už mam pro ni připravené bydlení, salát, trošku vrtulek od včerejšího oběda.

    Klárka
     
  8. -jednohubka-

    -jednohubka- Pisálek fóra

    Já musím napsat, že tentokrát moc spokojená nejsem. V lodi nic co sháním nenacházím a na fóru, no... trošku hladoví čecháčci s naprosto nesoudným obchodem. Já chci oranžové opice a přijde mi holub, že mi je pošle za růžové osly o_O. Nabídky dávám slušné, tak buď to už nikdo vzducholoď neprochází nebo fakt už oranžovky z Baha asi nikdo nemá.
    Ale ještě to nevzdávám, třeba si štěstí sedne i na mě.

    tak se stalo: získala jsem nového souseda hanagl a ten nebo ta mě obdaroval/a oranžovými chlívky na baha. Takže akci končím moc spokojená a dojatá, že to tu ještě funguje.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/15
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Dáda324

    Trouba na sušenky 3000 Turbo je upgrade tak předpokládám, že jde o složenou dekoraci tudíž už nelze darovat nebo vyměnit, jakmile takové dekorace složíš už nejdou posílat.

    Hezkou hru přeji
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ježišmarna, já se lekla, že máme zase nové zvíře na farmě a dokonce až až z Afriky xD Ale naštěstí jsem to dočetla do konce, takže si můžu přestat měřit tlak xD
    Obchoduju a daruju snad nejméně za celou dobu, co tahle akce existuje. Už ani nečtu tam dole, kdo co shání...nějak to tam nepobírám. Takže jsem si mrskla pár možná i přehnaných nabídek do lodě a kupodivu se mi to podařilo z někoho dostat, ale děkovat budu pouze sousedce michalka59 za stromek, co mi dala jen tak..z ničeho nic :)
     
  11. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    já jsem teda ve vzducholodi měla tentokrát nebývalé štěstí :p ale musím říct, že hlavně v pátek po začátku akce (zcela náhodou jsem byla neplánovaně doma) a pak ještě v sobotu a dnes ráno ;) jsem naprosto spokojená s výměnama a mám co jsem potřebovala :p nicméně asi budu pokračovat v neschopence i zítra, záda už dobrý, ale ty karpální tunely... xD nevěřím, že by ta vzducholoď nešla "vylepšit" zjevně se RT fakt nechce :oops: děkuji fšem i neznámým ze vzducholodi za super výměny a jdu se schladit do vany xD
     
  12. MaxiNuta

    MaxiNuta Zelenáč fóra

    ahojte. Prečo neviem darovať textilný mlyn??? táto akcia je už o ničom
     
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak nějak musím napsat, že tato O+D mě nějak nebere. Jestli je to tím, že nic mně nechybí a nebo že přišla moc brzo po té předchozí a nebo je to tím počasím, že nebaví sedět u počítače...... [​IMG]. Ale občas se vzducholodí prohrábnu, něco zajímavého odkliknu i pár nabídek jsem vložila, u některých se i zadařilo.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem nějaký rozpačitý, ve vzducholodi nesmyslné nabídky (minule jsem si vybral), tady samá růžovka, tedy ne houba, ale stáj, jen mi k nim chybí panenka Barbie :)
    O stromy moc zájem není (sazeniček bylo plno) kromě novějších, ale já jsem rád za jeden. To jsem raději někomu udělal radost a nic zpět nechtěl.

    MaxiNuta
    no protože nejde jako víc věcí :)
     
  15. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Moc chci poděkovat babča59 za darování tamarindu, který se ve vzducholodi vyvažuje málem diamanty :DxD a i když na oplátku nic nechtěla, dáreček jsem poslala, protože dárky ráda dostávám, ale i dávám :). Děkuji
    Tak teď ještě aby někdy v budoucnu vyšla akce s evainfo a jsem nejspokojenější farmářka pod RT sluncem xD:p;).
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  16. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    prosim vas dostal som kiwi a co mu mam dast zrat pyta to vavrin kde to zoberiem
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    marek-radava zkus mu koupit hotové krmení na trhu, mělo by to jít- samotný vavřín je dostupný až od levelu 95

    -Zdenka pajda to před chvílí vysvětlil....stanou se i horší věci
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  18. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Přeji krásný večer, čarodějka007 - děkuji za upozornění, ale je to nějak jinak, časomíra ukazuje asi správně.Ptala jsem se, jestli to náhodou někdo neví přesně
     
  19. marek-radava

    marek-radava Pisálek fóra

    dakujemmmmmm
     
  20. babča19511

    babča19511 Perspektivní autor

    Tak jsem dostala dárek tamarin strom, ale bohužel nikde není. Asi to převede jenom co chce.:cry::cry:
     
    kaculatko1989 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.