Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Evainfo: bohužel na otázku proč něco jde a něco nejde existuje jediná odpověď. Protože to tak je. Proč to fakt netuší nikdo z nás.
     
    čarodějka007 a evainfo tohle ocenili.
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobré dopoledne,
    ač je teprve OaD v první čtvrtině cca , já už teď jsem moc moc spokojená :)
    Děkuji za dárky, které velice překvapily a moc potěšily :) jmenovitě od
    pezt, marcipánka74, Babajda13, Krejcici, skalara.v, pajaable, dobro2004, tomokoco
    děkuji za bezproblémové výměny přes holoubka: osirisone1, ViťaHoki, Crower, sand0kan, flexka, tina_naa1, michy9073, honzi, Hrnkajda, cisternaa, ღSisinkaღ , žabulena, kapet411, .houvíček., pralinka111,

    A tentokráte byla vzducholoď plná pokladů, musím říct, že je to moje nejlepší OaD které jsem tu zažila :)
    Doufám, že seženete po čem toužíte a krásnou sobotu přeji
    Andulííí
     
    Naposledy upraveno: 14/6/15
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce běží v pohodě, ale nějak mě to nebaví!:oops: Hlavně to sjíždění stránek ve vzducholodi! Pořád se nemohu zbavit dojmu,že první OaD i přes svoje problémy , byla vůbec nejlepší!:eek: Zde by měl RT ještě krapet zapracovat- zlepšit stránkování a přidat informace o zboží! To je druhá věc která mě vadí! Když už něco najdu,musím utíkat do parku či lišty a zjišťovat jak je daná dekorace výhodná!:oops:
     
  4. honzi

    honzi Komisař fóra

    Strašně mi ve vzducholodi chybí vyhledávání... Ale dostat JC za oranžovou biolepku byl dobrej kšeft :D
     
    silviec, evainfo a Simík21 tohle ocenili.
  5. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    To vyhledávání by fakt bodlo ;) ale jinak palec nahoru... já ve vzducholodi získala kiviho a to dokonce 2x :p
     
    kaolín11, evainfo a Hagerr tohle ocenili.
  6. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    Děkuji vzducholodi a ostatním účastníkům za získání všeho potřebného pro moji farmu. Kivi je konečně doma a tím se doplní nedokončené úkoly, z toho mám největší radost.
    Získat růžovou barvírnu je asi nad mé síly, tak to zkouším dál, ale tento zázrak již nečekám. Tak jako vidět létat balon nad parkem, ale to nevadí.
    Dalším pěkným úlovkem je John Citron a několik potřebných xxl stromů.
    Všem přeji pěkný den, spokojeným dobrý pocit z výměny a stále hledajícím hodně štěstí.
    Hanka
     
    Simík21 a evainfo tohle ocenili.
  7. sopka00

    sopka00 Pisálek fóra

    Prečo ked je už výmena uskutočnená tak ju neodstránia.Strácam len čas hľadaním a ked kliknem tak je to už vymenené a ani neviem či to náhodou nie je ešte ponuka na výmenu z minulého roku,PREČO TO NEODSTRANIA?????????????
     
  8. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    To vyhledávání je opravdu děsivé. Nemohl by se někdo zamyslet a přidat možnost hledání? Chci kivi, to si vyberu a vidím jen nabídky za kivi. Nabízím veverku, vidím jen pohledávky na veverku. To přece nemůže být tak složité. Takhle spoustu lidí odradí, že se musí probírat desítkami nesmyslných nabídek typu kurník za kivi.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    To stahovani oken je duvod, ze jsem nasel jedinou vec, protoze info neni a kdo si pamatuje 50 veci co davaji BBZ?
    Nemusi byt vyhledavani, staci trideni, cca 10 minut primo funkce databaze, ale zjevne to nechteji, to by bylo hotovo za hodinu, vsichni by meli co chteji :)
     
    kaolín11 a zemanka01 tohle ocenili.
  10. Gentradel

    Gentradel Rádoby autor

    Ahoj, mám problém, chci poslat Ptakopyska kamarádovi, s tím, že si kliknu na DAROVAT a tam toho Ptakopyska vůbec nevidím, ale když dám prodej, tak Ptakopysk je tam vidět, nevíte, čím to je? :( Restart jsem dával
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ptakopysk nejspíš ještě nejde posílat (je to novinka)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Gantradel,

    bohužel ptakopysk jde pouze prodat zpět systému.
     
  13. zdenina81

    zdenina81 Rádoby autor

    do kdy běží akce? dle ofi do 15.6 a časomíra mi ukazuje 71hodin xD
     
  14. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. souhlas s Tassadar11. jen přidám, nebo aspoň ať se to dá roztáhnout na celou plochu monitoru. aby se odstranilo to posouvání stránky. a následně shození na lištu, pokud hledáme něco v inventáři. protože vyjet ven z lodi, napsat si kde to bylo a vrátit se je fakt, slušně řečeno, na hlavu. to by snad neměl být problém
     
  15. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    OaD za ten čas čo som si v kľude vymieňala a z radosťou obdarovávala tak dnešným dňom končím..Toľká nenásytnosť čo tu teraz je,,niektorý ani nie sú ochotný odpísať aby mohli konkrétne upresniť požiadavku na ktorú som reagovala.:cry:

    Kto ma tu pozná tak vie že vždy som ochotne pomohla zo stajňami a stromčekmi začiatočníkom ale ostrieľaným farmárom ,,však ked mám tak darujem..
    Dakujem nenažrancom že ste mi znechutili OaD,,,:wuerg:je mi z vás zle....
     
    ananuki, 1wolf999 a harpyje*pralesní tohle ocenili.
  16. Sláňa97

    Sláňa97 Zelenáč fóra

    Ahojte, dnes jsem vyměnila slizký punč za papouščí strom, ale v inventáři ho nemám. Poradí mi někdo?:cry:
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Sláňa97,
    skús reštartovať(obnoviť) hru, či sa ti neobjaví. Ak by reštart nepomohol, tak sa budeš musieť obrátiť na hernú podporu
    >Ako kontaktovať hernú podporu<
    Skoré nájdenie a peknú hru prajem

    Edit:
    Ahoj zdenina81, zatiaľ ešte nevieme, čo je z toho zle, ale chybku už máme nahlásenú tu.
    Peknú hru prajem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/6/15
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky taky listuju jak diva a hledam a nekdy se i pobavim jako třebas růžova osli staj bodla by ale chce za ní 75 slanych stromů mám smůlu noxD
     
  19. Kecynaa

    Kecynaa Rádoby autor

    Ahojky je tu nějaký začátečník co by chtěl něco poslat???
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    wallik68 nic si z toho nedělej, já furt čumím do vzducholodi, protože jsem si umanula, že chci červenou výrobnu japonských kaprů - no a budu si ji muset postavit sama....nebo taky ne, protože nechovám dobytek
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.