Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 11/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky, už jsem se lekla, že mi tam zůstali věci co jsem nabídla k výměně !!
     
  2. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    ahojky,hledám zde,vypínám se a zapínám-slivon trnitou,kterou jsem dala k výměně....takže mám počkat a nebýt neštastná....tak to jsem ráda a přeji hezký den8)
     
    evainfo, jaji a skalara.v tohle ocenili.
  3. HannyDanyels

    HannyDanyels Pisálek fóra

    V ofíku mají napsaný konec akce v 16 hod. :(
    Jak to, že to skončilo dřív.
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj HannyDanyels, v ofíku bola žiaľ chybka a akcička mala trvať len do 14.tej.
    Peknú hru prajem
     
  5. CampoˇˇCaorleˇˇ

    CampoˇˇCaorleˇˇ Pisálek fóra

    Tak tentokrát jsem si to fakt užila, všechno, co jsem chtěla mám a i něco navíc, prostě bezva! Teď jen budu čekat, jestli se mi vrátí moje alpská čokoláda, která uvízla ve vzducholodi. Snad nenastane nějaká chybka ....o_O!?!

    Jen by mě zajímalo, a zlobí mě to pokaždé, jestli ti hráči, co zaplní vzducholoď nabídkama typu "chci amherstii, nabízím jabloň / chci ptáka kiwi, nabízím slepičí kurník", tedy jestli tito hráči to myslí vážně, nebo jen tak "spamují" aby loď byla co nejvíc zahlcená a pokud možno nepřehledná.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/15
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ačkoli jsem nestihla dnešní OD - ještě že jsem vše důležité vyřešila včera (jako kdybych tušila co se dnes stane - od rána až do 16.hod jsem byla bez elektřiny) tak chci a musím poděkovat Petka03, miladky a evaqq - jste užasné, moc díky :)
     
    Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Tuto akci mám rád. Kromě výměny s hodnými sousedkami jsem nejvíce využíval
    vzducholoď. Nejen, že jsem v ní hledal, ale hlavně zadával své nabídky a výměna tak proběhla hladce.
    Vadí mi ve vláknu Zasílání a výměna dárků stále se opakující, stejně pestré a obrovské
    žádosti - nabídky některých neúnavných hráčů. Některé i s věcmi, které se nedají měnit ani darovat.
    Domnívám se, že by bohatě stačila jedna takováto tapeta denně, bez možnosti jejího mazání a opakování
    v ten samý den.
    :(
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    CampoˇˇCaorleˇˇ nesmyslné nabídky v lodi zlobí asi každého z nás, ale zkus se vžít do role nováčka, který s farmou začíná a zkouší OaD poprvé - a prostě nemá představu o směnných hodnotách. Spíš jsou pohoršující některé požadavky od hráčů ve vyšších levelech, kteří neví, co všechno by chtěli za jednu věc....
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    k vláknu Zasílání a výměna. Varianta co píše Mikeš je zajímavá, zkusíme zvážit, zda to příští OaD nevyzkoušet, protože by aspoň ubyla práce moderátorovi vlákna, který se fakt celý den nezastaví a tak se mu bohužel občas stane, že něco přehlédne. Ale na druhou stranu musím poděkovat těm hráčům, kteří si své nabídky poctivě mazali a nevkládali své příspěvky 3x do hodiny.

    Add, nesmyslné požadavky, to je věčný boj a to jak ze strany nováčků, tak ze strany dlouhodobých hráčů a rozumný kompromis stejně neexistuje. Pokud přemrštěná nabídka najde svého kupce, tak proč slevovat a naopak to platí úplně stejně. Co mně vadí tedy nejvíce, je že někomu není trapné nedodržet dohodu a neposlat, to co slíbil a nebo se vydávat za nováčka a loudit tak z ostatních jejich přebytky. Tohle chování a hlavně jeho postihování si myslím bude hlavním bodem mého reportu směrem k RT. Jen se bojím toho, že je to stejně házení hrachu na zeď . "Vychcánci" s tím nepřestanou a RT s tím nic neudělá, protože řešení by bylo asi dost nepopulární. Některá řešení mně sice napadají, ale ty si nechám pro sebe, bo bych mohl být prohlášen zde na fóru za veřejného nepřítele č. 1. (tedy pokud jím pro některé již nejsem :D ).
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo, někdy je radikální operace nejlepším řešením - pokud by bylo možné nastavit pravidlo tak, že podvodníkovi bude po prokázaném podvodu okamžitě a s konečnou platností zavřená farma, asi by to leckoho zastavilo. A ti, co se vydávají za nováčky způsobují nejenom znechucení slušných hráčů, ale především poškozují skutečné nováčky, protože nás naučí nedůvěřovat. Vím o čem píšu, taky už jsem naletěla (opakovaně) a víc přemýšlím, jestli poslat dárek hráči, kterého neznám...
     
  11. mery40

    mery40 Zelenáč fóra

    že byla akce skončená v14hod tak ve vzducholodi mě zůstaly na výměnu výběh Kiwi a po skončení akce se mi nevrátili byly dva výběhy nevíte kde se stala chyba

    jinak mám přezdívku na farmě rujanka38 díky za odpověd případně nějaké řešení

    edit admina: sloučení multipostu (prosím dávej si na to pozor, děkuji) danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/15
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím mery40, pokud máš problém a myslíš, že se ti věci nevrátili, pak kontaktuj herní podporu.

    danda-vnovis
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Abych tuto akci zhodnotil.

    V první řadě musím moc poděkovat všem za dárky a bezproblémové výměny. Dokonce i ve vzducholodi se daly najít povedené nabídky, které stály za výměnu. Výpis všech dárků po dobu trvání akce přesáhl 10 stran, tedy 100ks, což je po posledních několika nepovedených akcích velmi znatelný postup nahoru, před akcí jsem vlastnil spoustu odpadních stromů a žádné novinky, teď mi jich chybí jen pár. Za sebe tedy můžu hodnotit akci jako velmi zdařilou.
    Na závěr mi dovolte menší poznámku - pokud někdo nabídne aktuální novinku (např kiwi) a požaduje za něj růžovou výrobnu a následně po požadavku "přihoď ještě dva speciální stromy novější" reaguje stylem "ty hamižnej žgrte", troufám si pochybovat o jeho reálném vnímání hodnot :D:D:D:D
     
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    akcia OaD pre mňa výborná, menila som vo vzducholodi, šak ma tu dakto ebenovnik rajčiakovy, dala by som aj ružového somáraxD
     
  15. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Super akcička,:D i když jí nikdo tak brzy nečekalo_O, stihl jsem toho hodně vyměnit ale i darovat:p
    Děkuji všem kteří se mnou obchodovali a měnili, za skvělé obchůdky a výměny 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.