Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Položím dotaz jinak? :p

    Je možné darovat něco z farmy, kde určitá věc není otevřena, ale je v inventáři k darování, na farmu, kde tato určitá věc otevřená je?

    Nebo musí být podmínky na obou farmách identické -příslušná věc musí být otevřená na obou farmách??
     
    Kokotík, Nniccollette a pajaable tohle ocenili.
  2. majduš56

    majduš56 Zelenáč fóra

    Omlouvám se, ale jestliže chci poslat někomu konkrétnímu dárek - píše mi to, že mě to bude stát 1 licenci, nikoliv dárkový pokaz. Bohužel mi nefunguje, ani výměna a ani prodej.
     
  3. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    Jde někomu darovat/vyměnit tamarind? Slivoň jde, pistácie XXL taky ale tamarind nic. Kde je chyba???
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj bbowling,

    pokud máš na farmě něco na co nemáš level nebo není odemčeno, tak to přeposlat nepůjde.

    majduš56: dárkový poukaz je licence pro funkci darovat.
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    pajda361 - no, že by jsi mně udělal svojí odpovědí radost, to skutečně říct nemůžu .... xD Ale i tak díky ;)

    miduška - zrestartuj hru a uvidíš, že se kohouti objeví ...
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
    Kokotík a Batman_farmar tohle ocenili.
  6. miduška

    miduška Pisálek fóra

    nevím jak je to možné vyměnila jsem medvědy za kohouty, ale v liště kohouty nemám a v mých nabídkách je že se obchod uskutečnil co s tím??
     
  7. nona2222

    nona2222 Perspektivní autor

    tamarind - ani mne sa neukazuje v zadávaní ponúk na výmenu - kolónka Hľadám
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  9. jobeš

    jobeš Zelenáč fóra

    Ahoj,
    chtěla bych něco vyměnit, ale když kliknu při výměně na zelenou šipku a dostanu se k výměně, tak ta ikona s licencí je šedá a dál mi to nejde. Licencí mám 24. Co dělám špatně?
     
  10. bonka61

    bonka61 Zelenáč fóra

    Pajda361, proč se nedá darovat maskovací obchod? Až taková novinka to už není...
     
  11. evacerna123

    evacerna123 Pisálek fóra

    ahoj, před tím než jsem si nedávno založila tento účet, jsem kdysi měla ješě starý, na kterém jsem hrála naposledy přibližně v roce 2012. po jak dlouhé době se účty mažou?
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    nona2222: tamarind jde bohužel jen prodat.

    bonka61: tohle je otázka na kterou zná odpověď pouze RT, bohužel v to prostě zodpovědět nedokážu.


    evacerna123: pokud to byl multiúčet tak nezanikne nikdy, jinak by měl zaniknout tak po púl roce neaktivity.
     
  13. miduška

    miduška Pisálek fóra

    Nevím proč se mi neobjevuje v liště kohout, kterého jsem již 3x vyměnila jednou za medvědy, strom, a žábu mám dost jestli o to přijdu
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj miduška,

    co napsat na tu herní podporu, jak jsem ti již jednou radil, bohužel zde na fóru opravdu nejde tvůj účet prověřit.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  15. Lindusha

    Lindusha Pisálek fóra

    dobrý den, vyměnila jsem rybník pro žáby a budhovu ruku, ale nemůžu je nikde najít ve svém inventáři...
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  17. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    pokud se vám v inventáři neobjevila vyměněná věc,vyzkoušejte F5,mě to pomohlo
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak konecne jsem se k tomu dostal a uz jsem dostal darky - a predpokladam, ze vse ostatni z podpisu zjevne nejde poptat pri tvorbe nabidky se nemam snazit ziskat, ze?
    I kdyby to byla chyba, tak ji proste neopravi a bude to tak do konce, jako vzdycky...
     
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Kiwi se dá měnit?

    Taky se mi neobjevily vyměněné věci v inventáři.Pomohlo Vypnutí a zapnutí farmy
     
    Naposledy upraveno: 28/4/15
  20. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    PRO všechny -- Výměny které proběhly ve vzducholodi jsou v pořádku, jen se musíte znovu přihlásit na farmu (někomu stačí jen ctr+F5),
    aby se vyměněné zboží zobrazilo.
     
    Nniccollette a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.