Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Docela dobrá akce, mám žáby, lokvát i slivoň a ještě jsem vyměnila spoustu XXL stromů.
     
    Danielaa25 tohle ocenil(a).
  2. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Máte někdo problém vyměnit upgrady stromů? Chtěla jsem jeřáb XXL, ale i když jsem měla danou věc na výměnu, bylo políčko šedé. Kamarádka mi chtěla darovat buk XXL a nešlo jí to poslat
     
  3. ananuki

    ananuki Pilný autor

    Robinela1
    zkus dát stromek na plochu, potom ho zruš a zkus opět poslat ...
     
  4. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    • Necituj prosím príspevok, pod ktorý píšeš, stačí napísať meno dotyčného. Ďakujem
    * odstránená zbytočná citácia*

    ohlas na herní podpoře, ale před tím si restartuj počítač, jestli se Ti floreny znovu neobjeví. Někdy se to stává.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/15
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky všem poctivým farmářům :inlove: .... nechtěné "pracovní volno" má své výhody a tak jsem měnila o sto šest :p
    Mě vážně fascinují ty spousty nabídek na výměnu jako: „ Hledám novinky v chlévech, či stromcích … nemám nic na výměnu, ale určitě se domluvíme.“ … nebo: „ Hledám ježka, sovu, kiwi a podobné … mám spoustu růžových stájí .“ … nebo: „ Kdo mi pošle růžovky ? .. žádné nemám, ale určitě mám co nabídnout za výměnu …. nebo jsem měnila červené ( co mám) za červené, které potřebuji … no po delší době čekání na holoubka (kde jsem psala ať pošle první) , mi odepsal … jéé promiň jsem se spletl, mám jen žluté … a co mě vážně dostalo! prosíka : „ Vyhlašuji sbírku pro farmářku ( ??? )
    Cokoliv, co v inventáři najdete a nepotřebujete to, darujte to na dobrou věc pro tuto farmářku i nějaký ten upgrade něčeho by neuškodil (bylo by to super), byla bych vám za to vděčná, moc.. Tato farmička nemá moc štěstí na různé věci (a proč vrážet do všeho peníze..) ..
    tato farmářka je 79 LV ... nechci uvádět jméno - možná je to jinak o_O ….. no nevím, zda tady obchodujeme s krkavci, či se děti a studenti dostali na tak vysoký LV? a nemají základní chlévy za pár KR …
    a teď o mě :p .. jsem s tímto O+D vážně spokojená :) .. jsem získala růžové - krůta, kráva, kůň, rodeo, pandy xD xD ( dávala jsem za produkt více červ. + předposlední novinky z TS) a získala jsem něco z červených i výrobny výměnou za červ. :p ... no jsem měnila více krkavců a teď jsem zjistila, že mi žádný nezbyl o_O .. já hlava dubová xD ... taky mám téměř všechny XXL stromky ... no jinak jsem chtěla po rozdávání nováčkům a farmářům prodat ostatní věci ve vzducholodi, ale jen obyč. chlívků mám desítky a to je vážně za moc FL (jedna věc=2FL ) ... tak mám stále plnou lištu :oops:
     
    Naposledy upraveno: 30/4/15
    bmv2596 a kaolín11 tohle ocenili.
  6. Kaetlin

    Kaetlin Zelenáč fóra

    prosim vas zadala som si ponuku na vymenu... konkretne som ponukla vkciu jaskynu a ziadala som budhovu ruku strom... ukazuje mi ze uz vzmenene ale ja ten strom nikde nemam... a vlky mi stiahlo... kde ho mam hladat alebo co robit??
     
  7. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Kaetlin,

    obnov si prosím hru(f5), poprípade sa odhlás a znova prihlás a stromček sa ti objaví v lište. Prajem peknú hru
     
  8. BobanCZECH

    BobanCZECH Zelenáč fóra

    • Diskuze není určená k výměnám (varování) danda-vnovis
    Ahoj, nemáte náhodou někdo navíc Buddhovu ruku. Byl bych za ní velice vděčný, nepodařilo se mi ji vyměnit, hraji farmu krátkou chvíli. Předem děkuji.
     
  9. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Někdy může být taková nerovná výměna i prostě jen zmatek. Já si už přestávám pamatovat, které stromy či stáje jsou z tajemek a které se dají normálně koupit a vím, že jsem jednou nabízela pomerančovník a chtěla za něj něco vzácného :), protože jsem prostě přesvědčila sama sebe, že je také vzácný. Asi by mi dost pomohlo, kdyby to RT nějak jednoduše a přehledně rozlišilo pro tuto akci.

    Třeba samostané kategorie - stromy a stromy z TS(chlévy a chlévy z TS)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    • Diskuze není určená k výměnám (varování) danda-vnovis
    Scháním cukrové stromy,nabídněte.
     
  11. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak to já mám farmu asi zakletou,chlívky co jsem vyměnil jsem nedostal,staré zpět taky ne,většinu stromů jsem měl šedivou a z herní podpory ohledně ztracených stájí zatím taky nic,u mě jednoznačně palec dolů,nic jsem nezískal jen ztratil.:mad::mad::mad:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    • Diskuze není určená k výměnám (varování) danda-vnovis
    immortal67
    Mám jich 10 na výměnu za 1 růžovou stáj (krůty, ryby, včely)
     
  13. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím pro mě akce O+D byla skvělá hlavně první den,kdy jsem získala skvělými výměnami i dva Johny Citróny.Doplnila jsem co mi chybělo.Hodně jsem si polepšila.Už teď se těším na další O+D.Super zábava u mě bez problémů.Všem přeji ať se daří.;) :)
     
    mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  14. -rosemarii-

    -rosemarii- Zelenáč fóra

    Prosím o radu, nevíte jestli jde poslat dekorace Horký pramen co se získá ted na renzojarmarku?
     
  15. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    • Diskuze není určená k výměnám (varování) danda-vnovis
    Růžovou mám kotlarnu a oslí stáj,kurník a
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    BobanCZECH, immortal67, monsaf, ponuky a pýtanie darčekov je možne len v téme na to určenej-Zasílaní a výmena dárku., tu je to brané ako offtopic, Ďakujem.

    -rosemarii- hrorký pramen ide posielať-pozri tu.

    sirchose - obnov si hru(f5), poprípade odhlás a znova prihlás. Ak nepomôže, tak len podpora. Tu žiaľ na tvoju farmu nevidím :(
     
  17. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    • Diskuze není určená k výměnám (varování) danda-vnovis
    To vše mám...
     
  18. milusekonecna

    milusekonecna Zelenáč fóra

    ahoj, mám spoustu bezu a nejde mně vyměnit, políčko je šedé, jako bych žádné neměla, co s tím? F5 použito a stále nic.
     
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím milusekonecna, chyba je nahlášená v aktuálních chybách hry a do konce O a D odstraněna nebude, protože by ti, co zadali špatné nabídky, přišli o své předměty.
    Musíš zkoušet, ne všichni zadali chybné položky.

    Příjemnou hru danda
     
  20. Ssuva

    Ssuva Pisálek fóra

    • Diskuse není určena k výměnám,pezt
    Cukrářství mi chybí, do stonku, kuku, teda houk, dodám třeba XXL buk nebo broskev... Pleassss
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.