Mini-akce: Obchodování & Darování / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj zdena63,

    možná to je z důvodu, že dekoraci Madam bůů máš složenou ze základu a upgrade. Složené dekorace nelze posílat.

    Ahoj online*,


    sorry, ale tvůj příspěvek sem nepatří. Jako vždy podobné příspěvky patří výhradně do tématu Zasílání a výměna dárků
     
  2. online*

    online* Zelenáč fóra

    Jo, promiň dlouho jsem tu nebyl.. jinak díky:)
     
  3. sisinka

    sisinka Pilný autor

    s obchodováním ve vzducholodi jsem víc než spokojená, během dneška jsem sehnala celkem levně 5 x budhovu ruku, spoustu vonících stromů, kravých i kozích, nějaké ty světlušky co jsem kdysi neprozřetelně rozdala,atd. Všechno proběhlo v klidu a pohodě. Za mě palec nahoru :inlove:
     
  4. Jarojana

    Jarojana Zelenáč fóra

    Ve vzducholodi jsem chtěla hvězdný strom za vajíčkový,výměna byla potvrzena,ale hvězdný strom se v inventáři neobjevil/licence i vaj.strom minus/. Stejně tak, když mi dcery ze svých farem hvězdný strom darovaly, tak jsem nic nedostala a ony o licenci i stromy přišly.
    Četla jsem o chybě u granátovníku,bezu,...nevím,jestli se to týká i mého problému.
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Jarojana,

    skús si obnoviť hru (f5), poprípade odhlásiť a znovu prihlásiť. Ak sa ti ani potom neobjavia stromčeky v inventári, kontaktuj prosím podporu hry.
    Prajem skoré nájdenie.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taky bych potreboval spis vikendovy O+D, ruce nestihaji po praci, kdyz stale je nesmyslny (zadny) razeni a presto moc diky, dostal jsem co jsem potreboval (z toho co jde) a jeste darek navic (Witchy.D treba) a to potesi dvojnasobne :)
    Ovsem dokola otazky, to je zase unavny pro hlavu, no na 99% staci pochopit, ze je novy omezeni na level tech co si vymenuji nebo restartovat pocitac a nahle se darovana vec objevi...
     
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    nene já sem chtěla vyměnit chlívky a ne stromy...vůbec mi akce obchodovat nefunguje
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
    babioli tohle ocenil(a).
  8. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ahojte, mne sa podarila jedna-jediná výmena, ale aj tak som spokojná: Aspoň niečo...
    Akosi sa mi zdá, že že mimo "bežných" problémov, je to neprehľadné. Kým sa človek prepracuje k zaujímavejšej ponuke zabije veľa času. Možno by to chcelo aj zoradenie podľa abecedy, alebo podľa levelov. A čo je najhoršie - mnohé veci sú nazvané inač v slovenčine a v češtine. Možno by bolo lepšie ujednotiť názvy v jednom jazyku, aby neboli z toho zmatky. Nemyslím, že by sa niekto urazil ak by to bolo povedzme v češtine, len nech je to jednotné!!! Ak je spoločné fórum, tak aj názvy nech sú spoločné. Veď už len to je nenormálne,že Slovač má Renátkino hnojivo a Čech to isté - ale Zuzino.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Sice jsem strávila procházením nabídek přes 2 hod dopoledne a pak ještě 3 hod večer, ale podařilo se mi vyměnit vše, co jsem potřebovala - asi 20 věcí, i když některé přes dvojsměnu. Ten čas jsem mohla věnovat jen díky tomu, že jsem marod. Hledání však bylo nekonečné. Moc se přimlouvám za jakékoli řazení, aspoň podle abecedy, ideálně možnost vyhledávání.
     
    jaji tohle ocenil(a).
  10. PeS

    PeS Pisálek fóra

    Narozeninova party II je take v zakazanych nebo jak? Nasel jsem poptavku po ni, sviti ze muzu menit, potvrdim vymenu a bafne to na me, ze nemam dost zbozi. Priotom v liste je to jako 1ks, tak nevim jak chpat zminky tady o slozenych dekoracich, v seznamu lze vymenit take je, tak co delam spatne? Licenci na vymenu mam jeste 6ks, tlacitko i text zminuje, ze budu platit 1ks, tak nevim, pise ze nemam dost zbozi ;-/ Nebo je u neceho omezet pocet vlastnictvi, ze kdyz uz ten strom 1x mam (vanocni 2011), tak ho nemuzu mit 2x?
    Diky za info.

    EDIT: danda-vnovis:
    Aha, ani nevím, že to je skládané, děkuji za vysvětlení. Přeci jen to už v parku nějakou dobu je a nijak to poznat nejde. Odkaz na všechny dekorky kde by bylo i napsané co je skládané a co normální není? Škoda že to mají takto nešikovně, no nic, šup s ní do parku, stromeček nebude. Proč to nepozná ten systém obchodování a povolí jakoby výměnu a vzápětí ji zamítne nechápu, ale to jsou holt kousky našich skvělých programátorů.
    Hezkou hru všem.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/15
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, nejdřív bych ráda ještě napsala Jarojana, zda hvězdný strom hledala na bahamaramě v intentáři. Dále pak papulice, pokud ti akce nefunguje, možná by bylo dobré napsat do technické sekce a upřesnit, co přesně nefunguje, aby ti moderátor dokázal lépe poradit. Na závěr PeS - pokud je dekorace již jednou složená ze základu a upgradu, stává se neobchodovatelnou a nedarovatelnou úplně stejně jakož i to, že ji nelze vložit do nebe. Tím, že už byla na ploše a složila se v jeden celek není možné s ní dále počítač na výměnu nebo darování, tak to vždycky bylo a bohužel i bude. Takovou dekoraci již nejde ani rozložit na základ a upgrade. To umí jen stromy a stáje.

    Příjemnou hru
    danda-vnovis
     
  12. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Až teď jsem se dostala k tomu abych si přečetla fórum.Jsem asi opravdu naivní,když si myslím,že všichni hrají poctivě.Opravdu by mě nenapadlo se na to kouknout z téhle strany,tímto se omlouvám.
     
  13. jaji

    jaji Vévoda fóra

    se mi právě protočili panenky - vratka zpět do systému - fík xxl - 56000!!!!! :) uau
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Celkem bezproblémová akce,akorát to listování v nekonečném seznamu nabídek je únavné.Ale kde jinde bych získal oranžové stáje za úplně obyčejné stromy!:)
     
    AsDYxC, evainfo a sisinka tohle ocenili.
  15. Rocco9999

    Rocco9999 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj celý úvodní příspěvek. Pajda361
    **** odstraněna zbytečná citace. Pajda361

    preco sa neda obchodovat s novymi stromami,ako napriklad amherstia.ak ma niekto navyse,preco sa to neda ani darovat?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/15
  16. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Do vexlováno... nejhorší na tom je,že kde jsou pro někoho zajímavé chlévy -Lišky,Kočky,Myš Krtek apod. není ani Floren. A tam kde je florenů nabaděj,není co nabídnout. Škoda,že zde neexistuje něco jako Balíček poslední záchrany,ve kterém by jsme mohli sousedům a přátelům poslat 10 Fl. (stačí měsíčně nebo čtvrtletně).

    Dal jsem do vzducholodi vše co má aspoň minimální cenu a mám o 94 Cukráků víc. I když....někdo bral i sněhuláky a koktejlový lenochody.
    :p
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Rocco9999,

    novinky nikdy nešli v této akci darovat ani měnit, tak je akce prostě nastavena.
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, tak jsem něco dobře vyměnil, ale to ,co jsem chtěl nejvíc, nemám. Žádnou nabídku rohovníku za něco, co mám, jsem nenašel. Takže i nadále jsem bez rohovníku a budu tiše doufat, že z odměn ve švajcarský akci nějaký zavítá ke mně. Trepifajksl
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    připomínám, že jakékoliv nabídky a poptávky patří pouze do tématu Zasílání a výměna dárků. Osobní zprávy si prosím posílejte herní poštou. Děkuji.
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  20. Jarda_Jágr

    Jarda_Jágr Pisálek fóra

    Tohle je děsně prima akce :). Sehnal jsem spoustu zajímavích věcí a dokonce se mi podařilo vyměnit puk za hokejku.

    Akorát mě trochu mrzí, že sem nesehnal žaby. Ani za lístky do Skyboxu na zápas se Švédy :eek:
     
    evainfo a AsDYxC tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.