Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Dnes pomocník na chov a zítra BB, takovou "pomoc" může vymyslet jen tým téhle hry. Normální autor by to pravděpodobně dal v jeden den.
     
  2. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Ahoj ,co mám udělat proto, abych mohl šlechtit za 1 SK ?
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @sejda621 -----> To je jen miniakce která běží jednou za čas a vždy se to ohlási v akcích :) Jen tehdy můžeš šlechtit za 1SK​
     
    Naposledy upraveno: 2/2/21
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sla jsem si vcera jen tak zamixovat pro legraci a "statistiku", kdyz uz byl soubezne s BB i den FM a nandala do tulidomku od kazdeho druhu 3 zakladni zvirata a 1 kus pateho slechtence, kde jsem ho mela. Preskoky se konaly v 8 pripadech na slechtence sesteho a to u:
    [​IMG]
    V ostatnich 18ti pripadech se nepovedl zpatky ani ten paty :oops::D
     
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    tak jdu se taky pochlubit se svým uměním :p :D

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. bubíja

    bubíja Pisálek fóra

    no já jsem předevčírem choval a nevěděl jsem že bude baby boom takže jsem použil všechno superkrmivo xD:cry:
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím se připravuji na další zvíře ve hře, které již brzy podle orákula budeme šlechtit!:)
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak jsem zkusil pár otoček, celkem 4 plné baráky a výsledek ... no mohlo být hůř. Takže jsem spokojený. Přeji hodně štěstí. ;)

    [​IMG]
    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem ještě něco šlechtil a občas jen tak koupím šlechtěnce buď ty co jsou na stromě moudrosti a nebo ty předposlední spíš podle ceny každopádně je 50:50 buď prodělám a nebo na tom vydělám a před chvilkou jsem udělal přesně toto a udělal jsem hodně dobře :D

    Toto ještě bylo předtím nákupem:

    [​IMG]

    Pak jsem tedy udělal nákup a padlo toto tedy výdělek zpět je několikanásobný než útrata

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Velmi se dařilo ovečkám :p

    [​IMG]

    Tento BB jsem spotřeboval cca 3000SK a hodnotím ho jako velmi vydařený. Měl jsem před BB asi 700 mega KR takže pod svým limitem jsem byl dost ale povedlo se vyšlechtit šlechtěnce které teď mám celkem na trhu za:

    836.756.400

    [​IMG]
     
  10. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Už jsem fakt naštvaná,furt tam lítá čáp,ale co jsem vyšlechtila se mi neukáže,několikrát F5,odlášení,přihlášení a furt to samé>:(
     
  11. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    CHjo, tak nejen děsivku... ale ani šlechtění -.- ...BB jsem prošvihla úplně.
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak tento BB vynechávám a SK pošetřím na blížící se šlechtění mloků. Bývaly časy, kdy jsem se na BB těšil,
    ale teď je tak často, že pro mě přestal být lákavým. Farmaření zdar! kája53

    PS teď koukám, že bude šlechtění za 1 SK, tak to možná přehodnotím.
     
    Naposledy upraveno: 27/2/21
  13. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Také jsem se na šlechtění těšívala, protože bývaly dost velké přeskoky. Člověk se těšil na překvapení. Poslední dobou jen samá genetika. Nejen královna je chudá, ale i šlechtění nestojí za nic. Farma upadá do hlubin nenávratna. Škoda, z pěkné hry se stává povl.
     
    moncicak7070 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak takovýto BB už dlouho nepamatuji, dala jsem spostu mixů ;) a ještě je plná šlechticí stodola, padají i ti nejvyšší a když ne tak se hodně často vrátí to nejvyšší, co jsem dala a úplných propadáků jsem fakt měla dost málo. Takto se mi to líbí, už jsem zlikvidovala úkoly na ryby, oslíky a žáby a snad ještě něco napadá. FM jsou jako bonus za snahu šlechtit a 1 SK též. To se mi líííííbííííí, jen tak dál RT, to je asi za to trápení s Unity. Ale ne že bych Vám to všem doporučovala, třeba to padá u mne a jinde na farmě si ani neškrtnete. Ale dala jsem vzoreček na vedlejší farmě a tam jsou také dva nejvyšší

    Edit: teď jsem zlikvidovala úkoly na včely, slony a chameleony, jdu šlechtit dál, dokud to padá :inlove:xD
     
    Naposledy upraveno: 28/2/21
  15. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Zdravím, moc dlouho mi radost z BB nevydržela, protože končí ve 22.00 a hádejte, od kdy budu moci znova nakoupit SK v Rama obchodě? Takže zklamání. :-(
    [​IMG]
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    evalumar, asi jako já, ve 24 hodin můžu koupit další xD:p:music:

    Edit: teď jsem šlechtila normálně, bez mixů, chybí mi totiž základy, abych ty mixy vytvořila a zdá se mi, že to přestalo padat, žádný přeskok se nekoná, tak toho zase nechám, už jsem si dnes zašlechtila dost. Tak zas příště, snad to bude také stejné jako dnes, to by se mi vrátil starý dobrý BB tak, jak býval
     
    Naposledy upraveno: 28/2/21
    alexandrakerulova00 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    tak jsem potřeboval po x letech dodělat šlechtící úkoly...bylo to 28 posledních šlechtěnců a 5 předposledních....Hlásím hotovo...

    Screenshot_1.png
     
    Naposledy upraveno: 28/2/21
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, tak to jsi toho zvládl víc jak já, já si něco nechávám na příště :p ale fakt to šlo krásně
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57
    Hlavně pomáhalo okamžité dokončení, které díky řádkům, želu a parfémům šlo ;)
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Šlechtící úkoly nemám splněné - ani jeden, pouze doplněné po 8 a potom už nic.
    Dnes jsem chtěla neonový paví výběh - a povedlo se, protože nejlepší přeskok byl z páva na císaře - po dlouhé době jsem ze šlechtění měla něco podobného.
    Přeji všem, ať jsou na tom tak jako já, i když vím, že mám na několik let vybráno.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).