Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    ahoj, proč dáváš do chovu křečků jednoho šlechtěnce?
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tomu sa hovori mix,je to take pokusanie,bud to preskoci alebo nie . ale castejsie preskoci mne xDxDxDxD
    mnoho hracov mixuje odvaznejsie a maju aj celkom pekne preskoky-vysledky,niekedy sa zadari aj zo zakladu,ale je to o nahode ;)
     
  3. Pliska1

    Pliska1 Rádoby autor

    Prosím co mi zase kde uniklo, proč dávat zrovna tyto druhy v tom počtu na šlechtění?
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pliska1, ve Farmoraculu se spekuluje, že bude šlechtící akce. Kde se budou dodávat odznaky savců, ptáků, ryb a plazů. Tak hráči využijí možnost naplnit tulidomky za 1SK na příště, když probíhá akce šťastný a veselý den slev.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    mix... pokud není nezbytí, tak jinak nešlechtím, ale většinou to vychází jen do úrovně 3. Jak to zkombinuji o pár šlechtěnců výš, tak jsem zase na začátku. Někdo má zase "štěstí" na ty divoké:)
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ešte dnes som šľachtil a musím sa pochváliť.Po prvý krát v šľachtení mi padol z obyčajných vyšší šľachtenec a to z netopierov na rockera.Pár o 2-3 stupne a mnoho genetika.Už pokúšať šťastie nebudem.Už som tuli domček napratal až po strop;);).
     
  7. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    naozaj nejde asi len o slachtenie kedze dookola to vypadne iste,ziadne zlate zviera vobec nic.prosim zapracujte na tom ,potom ako mame plnit ulohy ked z domku nypadne trochu lepsi slachtenec.dakijem
     
  8. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Nemal o 10,00 zacat baby boom?
     
    astrid888, kačenka5 a maja.rada tohle ocenili.
  9. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Nikde nic - - mám odpolko,tak si nezahraju ...:(
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    Babyboom začíná dnes ve 14:00. V oficiálním oznámení se bohužel vyskytla chyba, za kterou se omlouváme.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stejnak dřív nebudeme sklízet, nebyla by padátka :p
     
    astrid888 a malanek70 tohle ocenili.
  12. vladca

    vladca Stará škola

    dvaja pekný chameleoníci pri dnešnom BB :p

    [​IMG]
     
  13. ku11

    ku11 Zelenáč fóra

  14. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    velke sklamanie. slachtim a zeby to preskocilo aspon o jeden krok,namiesto toho to vrati dozadu. tak naco bb.preco to je takto?
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sophiastanka - ahoj, pokud dáváš šlechtit čtyři stejné šlechtěnce (stejný stupeň), tak nemůžeš získat nižšího šlechtěnce, než jsi dala šlechtit.
    Pokud mixuješ různé stupně, tak tam je to risk - někdy se to povede, někdy ne.
    BB je o tom, že získáváš při šlechtění buď dva šlechtěnce (jednoho navíc), nebo jednoho šlechtěnce a základní zvířata navíc.
    Podívat se, jak to funguje při BB můžeš ZDE (klik)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/20
  16. Taisha5

    Taisha5 Zelenáč fóra

    [​IMG]
    Tak tohle mi přijde hodně nefér! Můžete mi někdo vysvětlit, jak to, že když dám 4 parfému de-lux, šlechtění jde dozadu??? vždyť de-lux má zaručovat šlechtění dopředu!!!!
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taisha5 - ahoj, šlechtění má jít jak říkáš dopředu, ale pouze když šlechtíš čtyři stejná zvířata (stejný stupeň). Pokud mixuješ, je to vždy riskantní podnik a výsledek nemusí být podle tvých představ.

    PS: nad tebou jsem to samé psala jiné hráčce, můžeš mrknout.
     
  18. Taisha5

    Taisha5 Zelenáč fóra

    No, mi jde o ty parfémy de-lux...ty jsou přeci od toho, aby se toto nedělo, ne? jinak jsou asi k ničemu teda :-D
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taisha5 - deluxe parfémy zvyšují šanci na přeskok. Ale nezaručí ti ho.
    A u mixu - z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit - někdy to vyjde, někdy ne. Ať už s deluxe parfémy nebo bez.
     
    anajavonuj tohle ocenil(a).
  20. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    5x králiky = maznavý+2-2x ,baranovitý + maznavý , 2xbaranovitý , baranovitý + 2
    25x sliepky = 6x hnedá + hodvábnička , 9x hnedá + 2 , 6 x 2 hnedé , 2x 2 hodvábničky , hnedá + polievková , hnedá a bláznivá.
    Toto je výsledok mojej BabyBoom akcie , na ďalšie nemám superkrmivo.