FAQ Baby boom

Diskuze na fóru 'FAQ - Akce' zahájená uživatelem FAQ, 17/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. FAQ

  FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  ..:: Baby boom ::..

  Láska je všude ve vzduchu! Dnes se budou rodit v chovné ohradě samá dvojčata - ne však jednovaječná. Jedno z mláďat se narodí podle farmářské nauky o dědičnosti, druhé zcela podle náhody. Nechej se překvapit!
  • Vložit zvířata do Chovné ohrady můžete již před spuštěním akce.
  • Aby se při sklizni Chovné ohrady projevila akce Baby boom musí tato běžet. Proto se před sklizní ujistěte, že je akce aktivní. Tuto skutečnost může zjistit ve hře na dvou místech:

   Akční časomíra
   [​IMG]
   [​IMG]
   Novinky ve hře
   [​IMG]
   [​IMG]
  • Při kliknutí na ikonu v akční liště nebo na tlačítko v novinkách se nám otevře tato nabídka v obchodu. Pro nákup superkrmiva je lepší využít akci: Úsporná akce: Superkrmivo, která většinou běží souběžně s Baby boomem.
   [​IMG]
  • Vliv Baby boomu na výsledky chovu ukazuje následující tabulka:

   Podmínky chovu Vloženo Možný výsledek
   Mimo akci Baby boom4x bílá ovce 1x hnědá ovce, případně o až dva řády vyšší, tedy černá nebo naháček.
   Mimo akci Baby boom s runou Babyboom4x bílá ovce1x hnědá ovce, případně o až dva řády vyšší, tedy černá nebo naháček + s 20% šancí náhodný šlechtěnec nebo 4x normální zvíře.
   Při akci Baby boom bez runy Babyboom4x bílá ovce1x hnědá ovce, případně o až dva řády vyšší, tedy černá nebo naháček + náhodný šlechtěnec nebo normální zvíře.
   Při akci Baby boom s runou Babyboom4x bílá ovce1x hnědá ovce, případně o až dva řády vyšší, tedy černá nebo naháček + náhodný šlechtěnec nebo 2x normální zvíře + s 20% šancí náhodný šlechtěnec nebo 4x normální zvíře