Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, ide vám dať do chovu viackrát, keď máte napríklad 40 zvierat, dáte do chovu a môžete len 1x, mne totiž nejde 10 dať odrazu, musím každý chov samostatne. Snáď ste pochopili, čo som myslela :)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    A máš aktivního pomocníka?!?
    [​IMG] ;)
     
  3. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    kaolín11 všetko okrem chovu mám, ďakujem za radu, idem použiť kupón, ďakujem veľmi pekne, už to ideee
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  4. cililinka12

    cililinka12 Pisálek fóra

    nemalo to už začať? ďakujem
     
  5. Barboritaa

    Barboritaa Zelenáč fóra

    babyboom malo začať 10:00 nie? či to bude až s akciou o 14:00?

    update : už opravili na 14:00 :)


    ***Příspěvky sloučeny - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/2/24
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, omlouvám se za chybu. V oznámení zůstal čas z předešlé akce. Začátek bude ve 14:00. Již jsem to opravil.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    INČUČUNA1959, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  7. PetisCurda96

    PetisCurda96 Zelenáč fóra

    achjoo, počítal jsem s tím, že Babyboom začne v těch 10:00, ve 14:00 odjíždím do práce a přijedu az po 22:30, takže jsem teď dal asi 20 různých chovů (aniž bych si ověřil aktuálnost akce) a tím pádem po sklizení dostanu pouze klasiku :( to mě mrzí :(
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj PetisCurda96, pokud jsi chovnou ohradu nesklidil, tak při příští akci se ti bonus z BB započítá. Tedy o nic nepřijdeš.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    INČUČUNA1959 a PetisCurda96 tohle ocenili.
  9. PetisCurda96

    PetisCurda96 Zelenáč fóra

    Dave Lister
    ahoooj, tak super, to jsem nevěděl. Děkuji moc za informaci :)


    ***Prosím necituj příspěvek pod který píšeš, stačí oslovení - Dave Lister***
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    PetisCurda96, není zač 8).

    Bonus se započítává v době konání akce. Tedy je jedno kdy zvířata do chovné ohrady umístíš, důležité kdy je sklidíš. Pokud by jsi to udělal tak jak jsi měl v plánu, tak by jsi nic navíc nezískal, protože BB končí dnes ve 22:00.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    INČUČUNA1959 a PetisCurda96 tohle ocenili.
  11. martyny1234

    martyny1234 Zelenáč fóra

    Prosím dotaz ohledně superkrmiva, vždy při akci baby boom bylo šlechtění za 1 superkrmivo. Tentokrát klasika za 2? Děkuji
     
  12. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    martyny1234 - to jsou dvě samostatný akce - Baby Boom a to 1 SK je akce Šťastný a veselý den slev. Ta slevová zatím není oznámená, ale já taky doufám že třeba na víkend by ji mohli dát. Ale jisté to není.
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Dnes jsem dodělala poslední 3 šlechtící úkoly v družstvu, no konečně.

    [​IMG]
     
  14. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    .macca. gratuluji super výkon:)
     
    .macca. a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Pokud nejsou šlechtící akce, tak BB moc nevyužiju. Družstvo počká, SK mám dost do zásoby, ale je mi líto jen tak šlechtit. Ale pro nováčky je šlechtění za 1 SK terno. Tak asi tak.
     
    lacrima, Prepperka a bačkora85 tohle ocenili.
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    taky mám prázdno už tak rok dva ... nějak mně iritují nedokončené úkoly, ale bohužel zatím další nejsou :-(
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Chtěl jsem pár kostek navíc, ale s takovou možná také pohnu se šlechtícími úkoly v družstvu. :D

    upload_2024-3-7_15-29-28.png
     
  18. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:. To jako chcete říct, že máte všechny šlechtící úkoly hotovo:oops:. Tak to klobouk dolů :oops:
     
  19. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím hnojivo,
    jejdanenky , to je miláček , takový hezký chlapec ... nebo holčička(?) :inlove: myslím tím toho pejska , co máš v avataru.
    Mám podobného kluka, tedy lépe řečeno už dědulu.


    A ano , je tomu tak ;) ... i já mám všechny šlechtící úkoly hotové a ani nevíš, jak mě to teď mrzí , protože
    šlechtění mám moc ráda . Takže teď si tak akorát mohu kroutit palcem u nohy , poflakovat se kolem tulidomku
    a vyčkávat až se ev. objeví akce na šlechtěnce , ev. na předměty či mince , které vypadávají při šlechtění .
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nemožné se stalo skutkem!
    [​IMG] 8)
    Po tolika letech..........:cry:
    A to bez jediného nákupu SK.Proto to trvalo tak ukrutně dlouho!