Mimozemské hadí oči (9.3. - 15.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Stonek je od včerejška doma a teď už se honit nebudu. Co bude to bude, ale Pikolka určitě ne.
    Všem přeji krásný a klidný víkend a hodně štěstí v házení kostkami.
     
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak já jsem teprve teď zasadil své první akční, ale doufám že už zítra ze mě bude generál!
    Hlouposti nepadají a tak mám času dost a dost.
    Kdyby se k nám nevrátila zima a holomráz, akci bych hodil do hnoje kde by byla určitě užitečná!
    Tož svetr na sebe a do holínek trochu vodky která zahřeje!
    Uráááá...​
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké hadí oči všem :) tak jsem brzičko ráno protočila asi 750 lístků, co bylo jsem nestíhala koukat, ale stačili tři

    otočky akčních (35 minut), k tomu protočit něco zásob laskavce na Topku a ještě jsem stihla vrátit dekorky na plochu na zítřejší hlavní sklizeň s mínusem půl hoďky (stonky to jistí) a to se mi v týdnu nedaří, tak akcičky ráda přes víkend (nemusím do práce) :p stoneček je fajn, ale na pikolku se netřesu, protože poslední tři získané v akci mi dali medvědího kámoše a 2x vílí pramen a :oops: už asi tak nelákají pro to velké nasazení v akci xD
    Tak přeji všem ty nejlepší hody v kostkách a hezké odhalení v podivuhodných odměnách ;)

    [​IMG]
     
  4. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Je tu někdo, kdo by mi poradil jak točit farmářským kolem přímo z beden? Vždy když jsem to zkoušela, jen mi to otevřelo všechny bedny a přišla jsem o moc pokusů, protože vypadlo víc než byla volná kapacita.
    Díky
     
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak to se bojím že dost dobře nejde, musíš si dát na to pozor kdy a jaké bedny otevíráš.
    A včas volné pokusy vytočit...
    Pěknou hru přeji.
     
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    No právě já mám takový dojem, že někdo tu dával i video, ale to je moc dávno možná i rok.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    A pozítří prezident ;).

    33 her
     
  8. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Kostky mě baví a i když mi z kung-fu bedny piccolka nevypadla, zvýší se alespoň šance na ni :), tak uvidíme!
    Fajn hru všem.
     
  9. NaganovaLentilka

    NaganovaLentilka Zelenáč fóra

    Zdravím...nevím kam napsat,ale nejde mi kliknout na kýblík s kostkami...mám jich 5 a v okénku se mi od začátku akce zobrazuje 999,tak že jen sázím,ale nemohu hrát kostky:(
     
    babina51 a evainfo tohle ocenili.
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj NaganovaLentilka - já bych prvně zkusila pročistit PC a prohlížeč pokud v něm hraješ >>KLIK ZDE<<. Pokud hraješ v klientovi odinstalovat a znovu nainstalovat >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Myslím i když neznám Tvé PC? že stačí pročistit jen prohlížeč, není to nic složitého a zvládne to i naprostý amatér.
    Pokud i tak si myslíš že je to složité instaluj program k tomuto účelu!?
    Ale pozor určitě ne Ccleaner, tím moc nezachráníš a ještě si více přidusíš paměťi!
    Někdo na něj nedá dopustit ale to je tím že nezná a nezkusil lepší a zdarma.
    Pokud budeš chtít navést jsou tu rady, nebo holuba na -Jonsdorf-
    Držím palce...
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Stonek mám od včera .Ted jedu dál ale k piccolce se asi sotva doškrabu
     
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    Stonek a picbednu mám a končím na 78 odměně. Ostatní už nic moc. Co vyzvednout v obchodě? Dekorky nevím proč brát a ostatní nabídky jsou tetokrát hodně slabé.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chci dát na noc stromy aby mi napadaly kostky. Poradí mi prosím někdo které jsou nejlepší, kytky mám ale ne tolik.:oops:
     
    -Jara05-, babina51 a moncicak7070 tohle ocenili.
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Udělejte si vyšlechtěnou cibuli a máte padátek okamžitě dost.
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    polacka ale kocky z cibule nenapadajú?!
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - ahoj, stromy v základu, s dlouhou dobou růstu (alespoň 20 hod). Máš-li ponožky (zuzino ultrahnojivo na stromy), můžeš si jejich růst výrazně pokrátit ;)
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky Skali jdu na to;):p
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG] Ahoj, tak se připojuji k těm, co mají stoneček ;). Jedu dál, napěstováno je docela dost, teď ještě pochytat nějaká ta padátka a ještě pobrat nějaké ty odměny. Času do konce je fůra, tak se mi nechce zahálet. Zkusím pro Piccolku ;). Uvidíme, jestli se mi zadaří. Všem, kdo mají svůj cíl splněný gratuluji a těm, co pokračují přeji mnoho farmářských úspěchů.
    Dobrou noc všem :)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som zastala na 40,napestovane je len kostky padaju asi k susedom xD Ked som prisla z roboty tak som zatocila Ks a z 12Pl padlo 200% ;):p dokonca aj bosorke :music: Ak chcem vyuzit bonus naplno,tak musim vydrzat do polnoci :wuerg: Zatial som cerstva ale ak si lahnem k Tv tak mam problem xD Potom dam stromy a ak sa nemylim tak zajtra je slachtenie za 1sk a to si nenecham ujst,este mam v druzstve dake resty ;) Casu je dost tak snad sa doplazim k picolke a da konecne Florenak :music:
    Prajem Vam pekny vecer a nech sa Vam dari pri hadzani :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.