Mimozemské hadí oči (9.3. - 15.3.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Kostky mě celkem baví a jak jsem četla u Danielky existuje i piccolka.Já myslela že to tam jen tak přidali a on jí fakt někdo dostal.Danielko blahopřeji k tak hezké kung-fu bedně
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce jdu a těším se :). Tento typ akce, jako jsou kostky mám ráda, baví mě ;):). Odměny se mi líbí.
    Aktivace stonečku sice dlouhá, ale vydržet se to dá :p. A bedna Kung fu už mě také asi 2x dala Piccolku ;).
    Všem, kdo se do akce zapojíte, přeji mnoho úspěchů s kostkami a dosažení svého cíle ;):).
    Přeji hezké odpoledne všem :)
     
  3. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Zdravím všechny, a já, jelikož si ještě pamatuju, jak jsem hrála kostky na Silvestra a Nový rok, tentokráte vynechám. Všem přeji, ať se daří.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to mě se řádek líbí, 52 x 2 beden ročně je slušné a možnost pikolky a produktového stromu není k zahození :p
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) podarilo sa mi neotvorit debny kung fu , mala som ich tri , po precitani vasich prispevkov som odklikla a
    [​IMG] , za tri fl odtajnene [​IMG] , kupony sa vzdy pridaju :). 2x mi z piccola vypadol florenak , uz ich mam osem . takze je tu moznost dalsich florenakov a to by bolo xDxDxD .
    akciu idem bez pripravy , [​IMG] laskavec alebo safran to isti
    takze vela stastia pri hadzani kockou
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    No a protože nikde mezi množstvím o_O tajemna nevidím to co potřebuji,dojdu si jen pro stonek abych nelenošila:)
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    taky do akce jdu baví mě kostky.Kun-fu bedna vydala už 2 piccolky,takže není co řešit.
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, do akce se také pustím, ale jen tak lážo plážo, o stonek ani nestojím, ale za ty mince se snad něco dá pořídit.
     
  9. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce se těším,kostky mám ráda, děkuji všem za počty dodání jste skvělí,at se daří všem farmářům -.-
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Děkuji za výpočty. Zkusím KŠ. Hazard v podobě kostek mě baví. Zasadila jsem hortenzie či co. Na stromy kašlu (malá šance na vypadnutí šťastné kostky).
    Další občasná kung-fu bedýnka se hodí. Zatím jsem dostala jednu piccolo bednu - zrovna minulý týden. Asi aby navnadili. :D
    Zítra ve dvě na značkách.

    EDIT: Díky za bonusový kód WOMEN.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/23
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) ještě nejsem rozhodnutá, ale asi se do akce pustím až o víkendu, kostky mě baví a za den bude hotovo :p

     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zasadil jsem také stromy,bo se mi zdá,že "malá šance na vypadnutí kostky",platí pouze u šlechtění!o_O
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    burds
    Pikolku jsem z Kung-fu bedny získala 3x. Ale skoro hned v začátku, od té doby NIC :sleepy:
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kostky hraju ráda, jen mi nepasuje pěstování na jedné ploše. Mno, nebudu to hrotit, pojedu stylem, kdy můžu sklidit a zasít; až půjde z tlustých do tenkých, tož zaberu, zkusím to nějak popohnat, vehikl má pár barevných lístků a i nějaký bonus v liště by se našel. xD Na povinných 65 hodů ale snad napěstuju i bez vychytávek a pak je mi to šumák, nic, za čím bych se měla hnát. Řádek je fajn, i když jednou za týden ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/3/23
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Do akce samozřejmě jdu, kostky jsou fajn, stačit bude 65 her, více se snažit nemá cenu, akčního moc není a ani padátek, tak to bude snad za chvíli hotovo. Také jedu bez přípravy, ale to každou akci co se koná na plochách farmy, BZ z raní sklizně jsou důležitější ;)
    [​IMG]
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Se nedivím, klikáš si tam miliony a někteří pár pajdátek, co se u znalých dají nahnat šlechtěnou plodinou xD Dobrou :)
     
  17. 007lala

    007lala Pilný autor

    Jak bylo už mnohokrát řečeno, kostky mě baví, takže do akce půjdu. Přípravu jsem nestihla, ale padátka doženu vyšlechtěným laskavcem s řádkem faraonovy bylinky a SH, párkrát protočím na pohopolích a zásoby laskavce i padátek pěkně poposkočí. Kung-fu bedna mi dala piccolo už asi pětkrát, naposledy dnes, když jsem zkusmo některé otevřela. Tady si stěžovat nemůžu, ale abych nebyla jen spokojená - spíš si stěžuju na tu piccolku, aby z ní vypadlo něco aspoň trochu atraktivního, to se mi už hooodně dlouho nestalo.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem kocky ma bavia.Včera som zasadil láskavec tak som zvedavý koľko mi vypadne pajdátok a ako budú padať.A čo sa týka dební Kung-fu tak som s nich získal floreny a včera piccolku:D:D;).
     
  19. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    alexandrakerulova00: super, že máš tak veliké štěstí a floreových stromů máš už 8, já za celou dobu nezískala florenový strom ani jednou, ať mi někdo řekne, jak je tohle možné a jestli je to spravedlivé:oops::cry:
     
  20. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    -Kuteno- jak si z té bedny vyloudil florenyxDxDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.