Mimozemské hadí oči (7.3. - 13.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdyby chtěl někdo vybílit celej krám,tak stačí odehrát [​IMG] a ještě něco zbude pro strýčka Příhodu![​IMG] :cry:
    Flush po 312 hrách takto:[​IMG] :wuerg: A to jsem posledních víc jak 100 her sbíral pouze dvojky,nebo trojky!!! Neúprosně likvidoval malé i velké postupky,trojice,či dokonce čtveřice a stejně prd!Tentokrát se programátor opravdu vyznamenal!o_O
    Tak ať se vám daří lépe!
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Odohratých hier mám 148 a na pravej strane stojím na 76-ke lebo nemám rastliny iba čo mám na ploche.Tak musím na ne čakať.;);).
     
  3. WildJets

    WildJets Pilný autor

    Také mně nepotěšilo šlechtění přes víkend beze slev. Takže jsem prohnala kolo, dopěstuji za hodinku a dám se na stromy. No a hodně si rozmyslím, zda plnit Honičku, když tato akce stala tolik zdroji.
     
    modro.ocko22, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Chtěl jsem se zeptat jestli nevíte, kde seženu dekorace do stonku z této akce, akci mám hotovou a nemám je:p

    Děkuji :p
     
  5. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pezt - bylo by dobré přečíst si FAQ k akci ;) a zjistíš, že dekorace jsou pluskové a je potřeba je umístit na plochu a vypráskat náplň :p pak půjdou i do stonku 8)
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Odehráno levá 87-pravá 47(no nic moc).Fleška padla zatím jen 2x.Pojedu už jen s vodou,kam doházím tam budu.Zítra ráno vyprší bonus 100%,do večera pojedu akční,na noc dám stromy přidám pantofle a tak to budu střídat.
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj pezt .... pobavils :D:D:D:D
     
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím BA pezt ,
    jedno z desatero přikázání zní : Nezabiješ ! ... a ty jsi to právě teď zabil !
    Teda mě osobně určitě . Máš mě na svědomí a pokud jsi ještě neviděl nějakou důchodkyni se válet smíchy pod počítačem ,
    tak právě teď by jsi ji viděl. :D
    Tak a teď vážně ... schválně si počkám , kolik hráčů tuto větu tady napíše:p
    Díky za pobavení .

    Rychlíkům gratuluji , u mě levá strana už taky hotová ... hm a zajímavé je , že taky nemám ty dekorky ;)
    Inu, po hazardu si musí nejprve odpočinout na ploše.



     
  9. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    tu končím, priemer na hru 123,4 bodov, v obchode som nechala SH a ponožky, poslednú, trojkovú, Farbu sa mi podarilo hodiť na 166 pokus8)

    veľa šťastia pri hádzaní, nech je pestovania čo najmenej;)
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak základ by byl ;) .... a na pravé straně odehráno prozatím 41 ;). Jedu dál ... ráda bych to dotáhla do úplného konce:).
    Všem hotovsonům posílám gratulku ;).
    Přeji hezký víkend a ať se daří ve hře :)
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, od zítra 10:00 bude spuštěna miniakce Šťastný a veselý den slev. Věříme, že vás tato změna potěší 8). Oficiální oznámení naleznete >>ZDE<<



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    -Ostružinka- - to je humor délehrajících hráčů, kteří se jinak snaží poradit a na většinu opakujících se dotazů odpověděli už milionkrát. Nemyslím si, že by to byl útok na některé hráče ;). Maximálně útok na naše peněženky - ten už tu dlouho nebyl xD...


    K akci: hezky souměrné 123/17 000
    Edit po dalším odhozu: 147/20 400. Asi to doházím celé :music:.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/24
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem to dala celé, odehráno vše, krom 5 flushu:p, už mne to ke konci ani nebavilo a to jsem se na to tak těšila
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím, právě jsem doházela po čtyřicátédruhé. Není akční plevel. Ale protože Vehikl opět poslušně za cca dvacet barevných vstupenek vydal další stoprocentní bonus, pokračuju v krasojízdě :)
    Zítra něco pošlechtím, aby byly kostky, ušetřím pěstování.
    Když vidím ta hausnumera odehraných her našich matadorů, chce se mi brečet... Proč, já blbaňa, na tak dlouho farmu opustila? Mohla jsem hamounit taky xD
    Holt i nadále zůstanu drobným záhumenkářem, který bude v koutku stodoly fňukat a velkostatkářům závidět ;)
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    -Ostružinka- : Zdravím, přesně jak píše stěby. Dnes máš svátek, zadej kód a dostaneš odměnu a hned bude veseleji ;).
    Pezt sice "nemá" dekorace, ale hlavně, že našel řádek do stonku :D.
    1 flush na 1, zatím 81 her. Nejsou kalíšky, na noc půjde dlouhá.
     
    Naposledy upraveno: 8/3/24
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    160/22 200. Už vidím v zatáčce Citrónového Jeníka :D. S večerní sklizní skončí všechny bonusy a dojedu to jenom se svatou trojicí MJS - voda - hnůj. To už se bude táhnout jako sopel, ale když jsem se dostal takhle daleko, tak už se propěstuju až k té poslední pikolce.

    Pitrýsek47 - nejsem sice silná žena, ale i tak díky za nakopnutí :D. Ofiko zprávy moc nečtu, ale bonusák se hodí vždycky...
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -Ostružinka- , tenhle humor někdy hraničí se zoufalstvím a nedivím se, protože jeden dotaz a odpověď zde nestačí, lidi nečtou a vynaložené úsilí se potom rovná nule :p.
    86 her
     
  18. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Pezt také jsi mě velice pobavil, super "dotaz".Toto je potřeba aby se nám lépe farmařilo smích léčí a "Vo tom to je". Sice jsem jen v polovině ale do konce to určitě stihnu
     
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    173/23 740. Zbývá uzmout syčákovi posledních šest odměn. Zítra je taky den 8):D.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.