Milovníci koček (10.11. - 16.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 9/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    může mi prosím někdo vysvětlit, kde mám hledat dekorku malé desy? úkol dokončen, stonek získán a když ho chci naplnit tak "tato dekorace není ve tvém inventáři"?
    asi kdybych ji neměla, tak se mi vůbec neotevře doplňkový úkol a nemám stonek, takže kde je problém?
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Levlef, nemohla si si dekorku na chvíľu niekde položiť na plochu, alebo náhodou vložiť na inú stonku? Skús pohľadať.
    Ak by si predsa len nenašla, obráť sa na hernú podporu. Ako kontaktovať hernú podporu
    Skoré vyriešenie prajem
     
    dana9494, monsaf a STYBI tohle ocenili.
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    vyreseno, stonek stonkuje :) dekuji Ria30 za pomoc!
     
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Pohodová - odpočinková akcička,
    ocenila jsem i že protihodnoty pro šlechtění nebyly tentokráte přehnané,
    odměny tomu také odpovídaly, stonek mile překvapil, takže za mne velká spokojenost.
    [​IMG]
    Příjemnou zábavu všem.

     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Akce úplně na pohodu. Ovšem, pakli-že jsi patřičný LVL, máš dost SK a koček.
     
    tydýtková, dana9494 a Apachie1 tohle ocenili.
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Akce rychlá, odměny slušné, něco jsem prodala - jsem spokojená. I pro menší lvl to myslím mohlo být zajímavé.

    Děkuji milým sousedům za SK !
     
    GordonSargent a dana9494 tohle ocenili.
  7. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Opravdu příjemná pohodová akce.
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.