Meteorologická stanice (5.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    No tedy... asi dobrý.Konečně jsem se dobře ,,zaběhla,, a zvykat si na něco jiného. Doufám,že bude spokojenost.Jen těch pařezů do výroby je pořád málo...Potřaba na stromyi rostliny.... :sleepy::)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já bych chtěla vědět, zda už modici raportovali, že je málo kmenů na prkna ;), ať s tím RT něco udělá, třeba aby nebyly prkna potřeba na výrobu rostlin, to by bylo východisko nebo aby kmeny vypadávaly i z rostlin
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, také už jsem vysadila z režimu sázení rostlin, bo mám stejný problém jako všichni ostatní ;). Málo prken :(. Takže si zatím jedu po staru pouze stromy. A volím si taktiku viz ... -Jara05-. Budu se potřebovat nejdříve pořádně rozkoukat, než začnu meteostanici používat ;). Všem přeji hodně zdaru :)
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Tohle to jsme reportovali již v době testování, bohužel došlo jen k minimálním změnám. Na tohle RT nechtělo slyšet aby prkna nebyly potřeba pro výrobu rostlin.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, díky za odpověď, ale zrovínka z toho nejásám :sleepy:
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pezt Možná by stačilo trochu u těch stromů ubrat, přece jenom tam jich je moc potřeba.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    Jak říkám, RT se ovlivnit nedal, prostě to tak chtějí nechat.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak mi povedzte,kde na takéto niečo vývojári chodia?
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) u mě jde zatím počasí stranou a nemám proč zrychlovat růst, když je nedostatek prken, které to brzdí. Jsem ráda, že stíhám vyrobit odznaky do recyklace na 40hod, ale snad se to zlepší u otevření dalšího políčka na stromky :p

     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jestli se to s kmeny nezmění, tak pro mne nebude mít cenu chodit do PÚ, už teď mne to nebaví ;)
     
  11. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    No tak další výmysl....už teď se v tom plácám a nechápu moc nějaké bonusy, teda spíš si ani nevšimnu jestli to má nějaký účinek a ještě nějaké počasí....a co takhle plevel?? ten nebude? když se zalévá tak roste víc jak pěstované plodiny.
     
    evainfo, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Prosím, kde aktivovat na stromu moudrosti. Nic nevidím, asi špatně koukám. Děkuji;);););)
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mamča50 na stromě moudrosti nic nenajdeš. Runy pro počasí jsou na cestě moudrosti. Jejich přehled najdeš zde. ;)
     
  14. barca279

    barca279 Vážený autor

    ak by boli v ponuke baliky na instantne stromy ze sa daju pouzit na rychlejsie doplnanie dreva do skladu tak by bolo realne aj rastliny aj stromy ale takto ked si mam vybrat tak budem robit len stromy odkial zobrat drevo na hriby alebo orchideu.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám ztoho smíšené pocity.Drtivá většina hráčů stejně jede jen růže s houbama a myslím si, že nějaký počasí jim bude ukradený.:cry:
    Déšť vypadá docela dobře.Skoro to vypadá na druhou potopu světa!xD
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A spláchne to údolí do propadliště dějin? :) Asi ne, jak s oblibou říká moje vnučka...
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin11 Máš pravdu, že počasí budou hráčům ukradený, mě jsou ukradený celé runy takže je už nedělám mám hotovou celou růži a houby, protěž mám kromě té poslední taky celou, takže teď to dělám tak, abych měla pro zákazníky, na noc dávám protěž té tolik moc nechtějí, přes den třeba nic nesadím většinou chtějí to co se sazí růže a houby budu jenom doplňovat, zatím to tak dělám 3 dny tak uvidím co budou chtít zákazníci a vůbec nevím, jestli si další rostliny budu aktivovat.
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tohle počasí neznám, to mají někde na Hané, ne? :p:D;)
    [​IMG]
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přesně jak jsem předpokládal.Při setbě kombajnem zůstavaj na konci malá pole.Je to pěkně vyčůrany,tlak na použití energetického rozrůstání!:wuerg:
    [​IMG]
    Za 40 minut sklízím hřiby a nezbude mi nic jinýho,než sázet ručně z prava doleva.Může mi někdo kompetentní říct,včem spočívá výhoda tohoto bonusu?!? Chtěl bych poprosit o úpravu kombajnu,abych si mohl navolit,že to pole navíc nechci!:cry:
    Jinak sem dneska dorazil trávy a zbejvá poladit orchideje!
    [​IMG] :)
     
    -Jara05-, bačkora85 a .macca. tohle ocenili.
  20. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Ahoj. Může mi někdo vysvětlit Když zaseju Alpskou růži ktará roste 1:30hod, že při poslední sklizni 2 rostlin se mi čas protáhne na 6:30hod. Děkuji za odpověď.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.