Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    "řady, řádky, řádečky" xD ještě že je ta čeština tak květnatá :p
     
  2. lenka.27

    lenka.27 Zelenáč fóra

    dokoncila som na komplet hlavnu ulohu a mam aj stonku ale stale mi pise ze nemam 1 dekoraciu (spolahlivy dodavatelsky retazec). Ako je to mozne????????
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Lenka.27: nejdříve si vzpomeň zda jsi v době plnění akce neupravovala dekorace v parku, na ostrově pokladů nebo v nebi. Pokud tam dekoraci nenajdeš napiš na herní podporu.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  4. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Nejprve jsem se do akce nechtěla ani pouštět.....množství padátek mě šokoval, ale zůstala jsem u pěstování akčních na dvou plochách, ale nebourala jsem nic, bahama taky beze změn a sázela jsem dlohodobky, no a dnes ráno to obrmnožství dopadalo, tak stonek je v nebi a ted jen dopěstovat mrkev, salát, pšenici a seno, tak hurá na to;):):)
     
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    babina51 tohle ocenil(a).
  6. kocab79

    kocab79 Rádoby autor

    akce dokončena v sobotu večer, s nynějšími přebytky : baptisie jižní - 171 ks a velikonoční přívěsek - 2.642 ks.
     
  7. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mám navíc 1187 přívěsků. Akční jsem po získání řady/řádku už nedávala, bylo ho málo a rozpěstovávat se mi už fakt nechtělo. Ale dál jsem dodržela rytmus sklizní ráno, v poledne a večer, na noc vždy karafiát a cukrmeloun. Po celou dobu akce byl výskyt padátek rovnoměrný - přes 500 každý den.
    Celou tabulku i s první sklizní a rozpěstováním dám do vlákna "jak na padátka", byť si myslím, že je to zbytečné, protože lidi prostě nečtou, případně nechtějí změnit své zažité postupy a pak s padátky bojují každou akci. No, je to volba každého jaký postup zvolí, pak ovšem zodpovědnost za úspěšnost akce nepadá na RT, tu má každý farmář sám za sebe.
     
  8. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Na co je ten dárek - To je tvůj strom?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  9. Alkota13

    Alkota13 Pisálek fóra

    Krakorajama: tomu nemohu uvěřit a nebo já mám kohoutek s padátky uzavřen a jdou někam jinam. Je to poprvé co jsem měla problém s padátky. 8);)-.-
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  10. lenka.27

    lenka.27 Zelenáč fóra

    dakujem za odpoved.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  11. Alkota13

    Alkota13 Pisálek fóra

    TAK tomu nemohu uvěřit a nebo já mám kohoutek s padátky uzavřen a jdou někam jinam. Je to poprvé co jsem měla problém s padátky. 8);)-.-
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Pitrýsek47 - prémko nemám a nikdy jsem ho neměl.;)xD
     
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  13. lavsonka

    lavsonka Rádoby autor

    Vážený Pane Druid,dovolím si Ti oponovat.Je každého věc,jak si tuto hru hraje o tom polemizovat nehodlám.Spíš bych se teda zamyslela,když už musím...co mi tahle hra nabídne za tu mojí hráčskou snahu jí hrát at´už bez nebo s penězi,tak tedy co mi NABÍDNE???Je to totiž dokolečka pořád stejné bud´je akce složitá,nesložitá,obtížná,neobtížná a pořád dokola taktéž se tady každou akci probírá to samé padátka,padátka a zase padátka to už je přece únavné.Já nejsem,, tvořič"této hry a jakmile mi to nenastaví nebo nastaví popravdě někdy ovlivním jindy ne,ale ptám se taktéž sama sebe na co jí mám ovlivňovat?Jooo,kdyby mi hra nabídla např.víc místa nebo lepší grafiku či nějakou inovaci jooo to bych udělala WAU, konečně mi hra něco nabídla.Jo,jo na místo toho co pořád po nás chcou pěstujte,sbírejte,vařte,smažte:)))A kde je to ostatní?Kde je nějaký nový náboj???Pořád dokola řádek v nebi???Nejsem přece padlá na hlavu:)))A tím bych vysvětlila,že to mám někde....asi tak:))))A PS:eek:mlouvám se všem pobouřeným:)ale už nemám čas reagovat na případné pobuřování:)Děkuji za pochopení.
     
    Naposledy upraveno: 18/4/17
    petaM2001 a babina51 tohle ocenili.
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Navíc 2734 vajec s provázkem a to bez koupení košíku, bez použití řádku s kaštanovou partou.
    SH na rozpěstování a jednu otočku "nudle" polí na hlavní louce. Pak už jen základní stromy na ostrově a po napěstování akční kytky točení dlouhodobek. Z jedné plochy šafránu ráno vypadlo 163 přívěsků, takže pohodička :p
     
  15. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akčních zbylo 7ks.,padátek když jsem se dívala ráno tak byl přebytek 860.Na noc jsem rostliny střídala vyšl. růže-begonie a lískáče.Begonie zase vyhrály.Bahu jsem také střídala c. meloun,zázvor,proteu a přes den pantoflíček a osvědčila se i paprika.
    FA108....BAHA339
     
  16. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Přívěsků zbylo 785 ;)
     
    skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    355 navíc možná by bylo aj víc ale včera o 5 jsem hodil na farmu guáno a šel na pivo to znamená že jsem sklízel až dnes po práci cca 15-00xDxDxD:p
     
  18. zmel

    zmel Pilný autor

    Splnené ešte včera, padátka ku koncu akcie padali jedna radosť :D
     
    petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    lavsonka - asi takto, pokud se už apriori rozhodnu, že mám tuto hru někde v místech, kde záda neslušně přecházejí v nohy, tak mě už nikdo ( ani sám Jan Zlatoústý) nepřemluví, abych do ní něco investoval či abych ji vůbec hrál. Takže začnu takto - začnu od sebe:
    1. využil jsem veškerý potenciál, který mi tato hra nabízí - pokud odpovím, že ne, tak jsem nevyužil všech možností. Pokud jsem odpověděl, že ano, pak musím kousek dál
    2. použil jsem veškeré své schopnosti, tvůrčí zaujetí a kreativitu k tomu, aby mě tato hra bavila, pokud si odpovím, že ne, pak musím hledat dál. Pokud si odpovím, že ano.... pak už mi hra nemá co nabídnout a pak mohu jen pořádat sázky, v kolika hodinách udělám následující akci a zda dokáži být první - i toto je setsakramentský důvod plnit akce ( pro některé často i za cenu investic reálné měny)
    Já se hrou bavím, hraji ji trošku jako šachy, protože paleta variant plnění akce je široká a záleží jen na mě (protože s nastavením hry a podmínkami jejího plnění nepohnu, ani já nejsem tvůrce této hry) jakou variantu zvolím, abych uspěl. Ano, chápu, pěstovat, dodávat, čekat na vypadávátka.... je to trošku na jedno brdo. Ale dám si premisy:"Utratím jen 20 SH na rozpěstování" či " Vyšlechtím si u toho borůvky či jinou plodinu." anebo"Dosáhnu Živoucí legendy 30/30" či snad "Dosáhnu 5.levelu jako marmeládník" a další.;)xD
    Pokud už máš vše na maximum, tak chápu, že se hůře hledá motivace a může se stát, že hra omrzí, ale na druhou stranu nemusím být u hry celý den (u pracujících to snad ani nejde - a hle najednou mám další impulz... na akci mám jen 3 dny místo 5, jak to udělám?), pokud dokáži o hře přemýšlet a hledat způsoby. Nemusím nikoho okrádat jak je na jiných hrách, porazit ho v bitvě, zničit mu vesnici či sebrat suroviny - tady si jen pěstuji a dodávám, občas zaskočím na Fórum popovídám s lidmi, kteří mají stejný zájem jako já. xDxD
    Souhlasím, že akce by měly být různorodější, měly by mít více herních prvků a miniher, mohly by být i promyšlenější, taky bych to přivítal, uvítal bych i více možností - kombinace jedné akce na BAHA, do toho něco na bubulouce a něco úplně jiného na Farmě, mě by se to takto líbilo.8)
    No a pak mám taky možnost se podívat do kalendáře a vybrat si, že v měsíci duben 2017 udělám jen 3 akce a vyberu si jaké by se mi líbily a ostatní prostě vynechám. Jak jednoduché...... u mnohých funguje KFC ( kur...ká farmářská ctižádostivost), ale mám i obavu, že ji z mnohých farmářů RT pomalu, ale jistě vytlouká.
    Víš, lavsonko anebo mám taky možnost si říct " Napěstuji si milión kosatců a nebudu plnit akce." a třeba po tom napěstovaném miliónu mě zase popadne chuť hrát. Anebo taky ne, stát se může ledacos. ;)
    Každý to máme jinak a každý uvažujeme jinak..... víš jak by dopadlo, kdyby se pro zvýšení atraktivity hry začal třeba hokej hrát tenisovou raketou a v oblečení pro baletky, protože fandům by se zdálo to, na co se dívají, je málo atraktivní? Njn, ale lední hokej má svá pravidla, ledovou plochu, brusle, hokejku, puk a výstroj..... takže tím způsobem to asi nepůjde, takže nějak jinak - rychlost, souboje, větší branky, občas rvačka, mimo stadiony třeba někde venku, na rybníce.... i tam toho diváka musí zaujmout.
    Přeji Ti, aby jsi nějaký impulz ke hře našla, není zase tak špatná.... já vím, co chceš říci, ale nechej si to pořádně projít hlavou a pak teprve......ale je to Tvá volba. Přeji klidný a pohodový den.
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Necerpej energii na nekoho, kdo nechce, pac kdyz se nechce je to horsi, nez kdyz se nemuze ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.