Malovaná vajíčka (12.4. - 18.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 11/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -mironella-

    -mironella- Pisálek fóra

    ja akciu ešte hotovú nemám a s takýmito problémami v hre ju asi ani nedokončím :(
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taka honem uháněj zpět na farmu, už to jede, ještě něco stihneš
     
  3. patuska307

    patuska307 Pisálek fóra

    dúfam, že bude akcia predĺžená o hodinu, keďže sa nedalo prihlásiť. predtým akcia tiež nešla, zrovna mi chýbalo cca 20 minút , aby som stihla akciu spraviť. len sa naháňam kvôli vyskakovátkam a furt dačo nejde ako má :-( zase mi chýba cez 500 a to mám tri sloty zaplnené zvýšenej počtu bodov, používam superhnojivo na dlhodobky, aby čo najviac padalo, nadruhej farme mám hotovo a robím ju rovnako :-(
     
  4. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Taky se obávám, že mi ten čas bude chybět---chybí mi cca 200 vypadávátek...
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Já nevím co se divíte blíží se renzo a to bude teprv fičák:p

    z tajemna lištovky a 1.citlivka;)
     
  6. Grillus

    Grillus Pisálek fóra

    Krásné velikonoční dopoledne, chybí mi "jen" 500 padátek... Nevím čím to je, ale v poslední době se musely přitáhnout kohoutky... to nemluvím o výpadku, kde kompenzace je nula :(
     
  7. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    tak asi tak hoďka a půl kombajnu v háji, na dvou plochách naseté seno...no comment. Jinak akce od rána hotová, i když z té neustále se točící načítací kytky jsem málem vyrostla i já. Pajdátka padala líp, než jsem čekala, odpolko hodím ještě na plochu tajemno a uvidím:)
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  8. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Příště bych dal o 1000 vypadávátek víc ke splnění akce a těsně před koncem udělal údržbu aspoň na půl dne, podaří se tak nas... víc hráčů =D ...zase se tvůrci hry předvedli (y) ...a to nemluvím o tom, že se při akcích dost často objevuje, že sklidím stáje, třeba za hodinu se ke hře vrátím a stáje, co jsem před tím poklidil jsou zpět nepoklizené. Hraji to asi šest let, ale úroveň jde od desíti k pěti ...pěkný zbytek Velikonoc přeji všem ;)
     
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji všem klidný a pohodový sváteční den. Akci mám splněnou, stonek stonkuje a na poslední točku dnešního dne jsem nasadil osvědčené rostliny cibuli a čajot. Zítra asi na experimenty nebudu mít čas, čeká mě důležité životní rozhodnutí. Trošku mě překvapila ta neplánovaná pauza, ale řešit se mi ji tu nechce, asi RT potřebovala trošku času na přípravu příští akce - ale mohlo dát vědět dopředu, protože o akci vědělo a hráči by jim měli stát za to, aby dostali info do Fóra, ale chápu - Velikonoce.
    V případě neplánovaného výpadku stačilo dát vědět do Fóra, že se něco takového stalo a připojit omluvu a mnohým by možná hodinka času na prodlouženou bodla.
    Jak se říká, na slušnost není nikdy pozdě.

    A ještě přehled FarmSčotu:

    Baptisie jižní: Mám mít 12000. Mám 12188. Ideální stav 9792. Plním na 124.5% Hotovo 101.6%
    Velikonoční přívěsek:
    Mám mít 2200. Mám 2302. Ideální stav 1795. Plním na 128.2% Hotovo 104.6%

    Budu mít přepěstováno - u akční o 188 kytek, u padátek mám momentálně o 102, ale ono to naroste.

    Takže, kdo má hotovo, tomu blahopřeji a kdo nemá, tomu budu držet pěsti, aby se do cíle dostal včas.

    EDIT: V technických problémech je chyba nahlášena
    pezt v čase 09:31 a záznam o odstranění chyby je v cca 11:32 - takže bych to viděl osobně na prodloužení o 2 hodiny pro ty, kteří chvátají do cíle a nemuseli by kvůli výpadku dochvátat. Tak snad se k tomu někdo postaví čelem. A pokud někdo utrpěl další újmu, nechť kontaktuje Podporu a domáhá se náhrady, protože evidentně poškozen byl. Mě se to osobně netýká, protože jsem akci dokončil, ale poštěkávat na Fóru o co kdo přišel, nic neřeší... od toho je tady Podpora a tam je potřeba to řešit, vyčíslit to, o co v důsledku výpadku přišel. Jak jednoduché,že? Modíci už určitě zpětnou vazbu předali dál a možná už to je v řešení.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    stačí mi dopěstovat asi tak 2000 ks akční,což bude za chvíli a také bude hotovo,trochu mi do toho zasáhl výpadek cca 1,5 hodiny,nemohla sem sklidit,lituji ty hráče co se tu honí a potom kvůli tomu nedokončí,už je toho opravdu nějak moooc,hodina prodloužení by byla dobrá hlavně pro pracující....
     
  11. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Už mám též hotovo, moc děkuji všem za posílání vajíček. Akce byla fajn, a honem doplnit stodolu.
     
  12. barbucha30

    barbucha30 Pisálek fóra

    Ahoj přeji všem, aby zdárně dorazili do cíle. Ale mám obavu, že se nezadaří, příliš vypadávátek, málo jich chodí, nějak to s nimi poslední dobou přehánějí, chtějí moc na akci. Co je platné, že akční je napěstovaná už skoro 3 dny a dávám dlouhodobé (šípek), stejně zřejmě na stonek nedosáhnu, chybí mně ještě víc jak 400. a zítra je konec.:mad::eek::mad:
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Druid.Panoramix

    Hlavně bych tě upozornil že používáš jiné časové pásmo
    [​IMG]

    A výpadek jsem osobně zaznamenal již kolem 10 hodiny, ale prodloužení akce o 2 hodiny by bylo vhodné;)

    Kdo ještě nemají hotovo tak ať se podaří splnit:)

    Hezkou hru pezt
     
  14. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Taky mi chybí 450 padátek takže to bude další nedokončená akce kvůli padátkům přitom sázím pravidelně i legenda je naplno a pořád nic. Asi prodám kravku a na jaře už nezaseju.
     
  15. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Druid.Panoramix- musím se RT zastat,nebyli to 2 ho. v 10 jsem sklidila,zasela pak se hra zasekla a v 10.45 už Medvánek,psal,že hra jede a jela. No nic já jen o upřesnění;)
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pezt - ahoj, to je možné, řídil jsem se časem, který máš uveden u svého příspěvku pezt, Dnes v(e) 9:31 AM Nahlásit. Možná, že jsem v jiném časovém pásmu ve vztahu ke hře, ale v reálu počítač jsem si přeřizoval na letní čas 26.března 2017 a oba jsme na území ČR. Možná herní nastavení nereflektuje časové změny automaticky a musí se udělat manuálně a já to neudělal.
    Ale čas mého nastavení v tomto případě není až tak důležitý. Oba se shodneme na 2 hodinách prodloužení akce, těm, co třeba v tom čase, chtěli sklízet by se to mohlo hodit. Teď aby to stejně vnímalo i RT.

    marketka47 - díky za časové upřesnění. Upozornění Medvánka jsem četl, ale na Fóru už kdosi psal, že se hra začíná sekat..... příspěvek 631 od -KUSCHEL81- v 10:17 ( podle mého v 09:17)
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  17. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Zdravím,
    měl bych dotaz nebo prosbu na pezt. Jak změním časové pásmo, zde na fóru. v PC mám nastaveno-(UTC+01:00) Praha, Bratislava, Budapešť, Bělehrad, Lublaň což je aktuální čas a zde mám vše posunuto o hodinu zpět. U tvého příspěvku mám též čas 9.31 o chybě v přihlášení. Děkuji za odpověď a hezký zbytek svátečního dne.
    Akce právě dokončena, myslel jsem, že až večer ale podařilo se už teď. Díky všem sousedům za padátka

    Edit: pezt- děkuji mnohokráte
     
    Naposledy upraveno: 17/4/17
  18. jirka2000

    jirka2000 Pisálek fóra

    Lidi, mě se z TS narodil Bizon, no to je neskutečná paráda. :) Takové štěstí mě normálně nepotkává. Padátek do konce akce chybí ještě 240, tak snad to napadá.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Fuj, presne jsem nahodil mazliky a bum, nesklidil, nesebral domek pro drubez ale nastesti nedal chlebika na psenici... tak trochu zpozdeni, ale ono mi to doplnovani stejne nebude bavit tak dlouho :)
    Zato ale z psenice pada dost, prumerne tak kazdou sklizen 1 kus, mozna jeste vic - uz to nastesti nemusim kontrolovat...

    Vypadavat ma 367 privesku/den, v tuto chvili ma byt 1809 (nebo chybet 391 ), mam 3286 (chybi 0 ), mam 149% hotovo.
    Stav babtisii : idealne 9868 kusu (2000/den ), mam 12352 z 12000 (102% ).
    Zatim uplynulo 82% casu, zbyva 25 hodin.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj TheMikev2

    Jsou vhodnější sekce na podobné dotazy, tak příště prosím tam
    Změnu provedeš takto, podržíš kurzor myši na svém nicku
    [​IMG]
    A vybereš volbu "předvolby"
    Poté vybereš pásmo
    [​IMG]

    Hezkou hru pezt
     
    Helena1313, bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.