Malí pomocníci 2017 (1.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravice :)
    zatím jsem vydolovala 4 bedny navíc a moje hitparáda jest
    hvězda (tisícstodesátá)
    21,800 krejcarů
    hvězda (tisícstojedenáctá)
    3 tajemnice sekvoje - tak prosím ať jsou to alespoň jabloně XXL :D
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bedny jsou mi šumák, na farmě mám fšecko, to já musím, takže si to zaplatím :cry:; navíc i v té náhodě - ve vlaku jsem měla štěstí; kukuřici na grilu bych nejedla, takže nepěstuju nic navíc. Stonek stonkuje a to stačí. 8)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]

    tak uz len dufat,ze to bude aspon jedna sekvoja
     
  4. petbar22

    petbar22 Zelenáč fóra

    Zdravím. Už jsem za kukuřici vyměnil pár beden s nějakým tím lesklým obsahem, ale za boha nemůžu přijít na to, kde tu bednu otevřu, nebo jak zjistim, co jsem v ní nakonec získal. Poradí někdo?
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petbar22,
    najeď si do inventáře pod symbol vázičky, Klikni na záložku spotřební zboží a tam najdeš bedýnku schovanou. Co se v ní skrývá zjistíš, když klikneš na tlačítko použít pod bedýnkou.
    [​IMG]
     
    elbedna, petbar22 a Trepifajksl tohle ocenili.
  6. baguna

    baguna Pisálek fóra

    Zdravím, tak po dlouhé době nedám řádek. A to mi bude chybět jen jeda otočka kukuřice. :(
     
    davidson00 a ELDORADO1970 tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně taky. Už jsem uvažovala o koši s palačinkou, ale potupně se nemám kam doplížit pro pejsefku.:cry:
     
    Trepifajksl, davidson00 a ELDORADO1970 tohle ocenili.
  8. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Mě bude chybět pár kousků na získání aspoň jedné bedýnky :sleepy:
    Stonek jsem ted aktivovala, ale škoda té bedny když to nevyjde jen o chlup.
    Kupovat koš nebudu ani náhodou. Akci nastavili pro ty co mají čas si hrát, já jsem ho neměla dostatek, tvrdě jsem makala :music:ale určitě ne na bednu s náhodným překvapením. Už jsem tu psala, že jsem prokaučovala začátek, s MJS bych to dohnala, ale bohužel..
     
  9. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    pechfógl - PSC můžeš pohodlně zakoupit přes net a máš ji okamžitě k dispozici. Už jsem to tak párkrát udělala. Hmm, ale koukám, že už ani palačinka ti asi nepomůže, času málo.

    No a bedýnky za moc nestály - krejcary, BZ, hvězdičky. Momentálně mám víc banánů než hvězd, tak se docela hodily.
     
    evainfo, -Kuteno- a DANKA722 tohle ocenili.
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No nemůžu koupit, protože mi z účtu odešly peníze a mám jen hotovost. Palačinka by asi pomohla, ale vyškrabala jsem zbytky na PSC a do úplného štěstí (koupě malého košíku) mi chybí asi 10 Kč. No aspoň se nezpronevěřím zásadě nic nekupovat.;)
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nebrečte, že nemáte bedny, páč mně z třetí vylezlo toto [​IMG] :eek: Aspoň nebudete naštvaní ;)
    Takže Bézetka, bébézetka a šušně xD Ale ještě jednu umelu, tak možná....dostanu aj jednu hvězdičku xD:eek:
    Edit: A čtvrtá- poslední bedna opět 21.800 šušní :wuerg: Ani tu hvězdičku mi nedali :cry:
    Na ml. farmě mi chybí jedna jediná kytka, abych si ugrilovala druhou kukuřici :eek: Košík kvůli ní fakt kupovat nebudu -.-
     
    Naposledy upraveno: 10/6/17
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak já mám hotovo totok a je mi to úplně šumák :D:p:
    [​IMG]
     
  13. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak mám alespoň řádek na stonku :D, ale chvíli to vypadalo pěkně bledě. Kupodivu mi zůstalo docela dost špízů (180), ale téměř žádná duhová kukuřice (110). Tedy s ohledem na to, kolik bylo špízů a duhové kukuřice třeba na výrobu té grilované.
    Kdybych se nesnažila dělat ten úkol v družstvu (který jsem však stejně nedokončila), pravděpodobně bych z toho vydolovala i nějakou tu bednu.
     
  14. petbar22

    petbar22 Zelenáč fóra

    Moc děkuju! Objevil jsem věcí....! Je ze mě boháč :D


     
  15. Ajda110

    Ajda110 Zelenáč fóra

    tentokrát by jsem ruce líbala za prodloužení aspoň do večera už mi chybí jen jedna grilka do řádku chjooooo :( je to škoda :(
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    skalara.v Bavíš sa s tými šušnami ako minule keď som napísal že cicúchov?Ja už iný nebudem čo mi príde na myseľ to napíšem a nehodlám to meniť ani prepisovať.Aspoň sa tu máte na čom baviťxDxDxD.Rád potom čítam tie komentáre.Ja už negrilujem kukuricu.
     
  17. honzina.35

    honzina.35 Zelenáč fóra

    prosííííím RT prodlužte nám tooooo...... pracující to nestíhajíííí :(
     
  18. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    Nakonec melu poslední špíz na třetí dekorku a jsem spokojená. Mně se prostě ten karavan líbí a chci ho xD a to, že nebudu mít stonek jsem přijala jako hotovou věc už před dvěma dny, kdy jsem si to konečně spočítala :p

    Jo a -pechfógl- také jsem už měla cuky udělat výjimku a koupit poprvé v životě košík (můžu, platím přes paypal), ale vydržela jsem xD
     
  19. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Stonek mám a stonkuje, navíc jsem ugrilovala pět kukuřic, ale bohužel mi z beden vypadly pouze 3x BZ a dvakrát krejcary...doufala jsem v alespoň jeden výběh - chybí mi jak krokodýl, tak bizon, ale houby houby....tak snad příště
     
    alexandrakerulova00 a evainfo tohle ocenili.
  20. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    tak mne sa zadaril popri grajciaroch aj jeden výbeh, ale krokodíla, kým sa vyliahol, zožral tiger, ktorý je na mojej farme pečený, varený, takže žiadna mimoriadna sláva
     
    abc23 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.