Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak akce včera večer zdárně dokončena, všem co ještě finišují držím palce. Mějte se tu moc hezky, unavená z farmy jsi jdu odpočinout do práce ;)
     
  2. luckakolodejka

    luckakolodejka Zelenáč fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    prosím a ako ju mám kontaktovať,nemôžem to nájsť,ďakujem

    už som to našla :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/6/16
  3. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Hotovo komplet :p Stonek s dekorkama aktivován už v sobotu večer, teď šlo jen o to, zda se akce podaří dokončit komplet. Karafiáty ani růže jsem nesázel, mám pocit, že na padátka jsou lepší jiná kvítka, ale každý to má asi jinak. Já potřeboval doplnit jablka a dva dny dvakrát denně sklízení téměř 600 stromků dalo dost všeho. Ale hlavně jablek :)
    Všem snaživcům přeji, ať se dostanou co nejdál, nejlépe tam, kam sami chtějí! :)
     
  4. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Akce s odřenýma ušima dokončena, děkuji všem sousedům za pomoc s padátky. :)
     
  5. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Ještě v sobotu to vypadalo,že akci nedám,ale nakonec dneska ráno hotovo a zbylo 91 prachovek a 184 rozprašovačů. Byla to ale fuška,nemyslím sázení ale ty vypadávátka.Z začátku padaly málo,ale ke konci se rozběhly.Nebo se mi to zdálo?Doufám,že příště tolik nebude potřeba.
     
  6. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Akce na padátka u mě katastrofa, ale je pravda, že víkend u švagrový byl super. něco málo jsem udělala, ale přemýšlím o tom, že akci s padátky nikdy více:(
     
    petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ajajaj, finišuji, chybí jeden rozprašovač na umletí saponátu, ale budu ještě za hodinu sklízet špenát a karafiáty tak snad vyskočí
    :D jinak komplet odfajkováno.

    Jupííí, hotovka. Příprava před akcí žádná, pěstoval jsem hrášek z akce předchozí.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/16
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    CHybí mi jenom první diamantový-4 saponáty-už nemají z čeho vypadnout rozprašovače, porek zklamal:p;)
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce zdárně ukončena,přebytek 270/382.Stromy opět zabodovaly.
     
  10. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ještě mě čeká 1 sklizeň růži na 3 plochách a na Baha pepř na 2 plochách (dlouhodobky už jsem sklidila)..
    Brzy ráno jsem vytočila 100% navíc do stodoly - to jsem měla radost.. Takže to trochu (snad dost - nepočítá mi to) pomohlo i padátkům, si myslím.. A díky Bohu, že jsem napřed točila kolem a teprve pak šla sklízet dlouhodobky..
    Napřed jsem sbírala SK a dekorky šly na ostrov, potom kupony, pak se podařil i stonek a dekorky se přesunuly do řádku tam..
    a co jsem už ani nečekala, tak před chvílí (po sklizni dlouhodobek na Baha a pralese) jsem získala i nálepku (hlavně mi tam šlo o SH). Takže mi chybí diamant už jen v 2. úkole..
    Ale chybí mi na něj 42 prachovek a 6 citronových saponátů (tedy rozprašovače na ně - citronů je dost navíc)..
    Uvidím, jestli povolej kohoutky dostatečně (třeba kvůli tomu 100% do stodoly), abych to mohla dokončit, nebo ne...
    Jinak jsem dnes dopo myslela, že už to nezvládnu a domů nedojdu a skončím v nemocnici s tou nohou... ještě jsem domů došla..
    Ale zítra.. nevím... Operaci se asi už nevyhnu... už se jí vyhýbám 2 roky a je to znát... bojím...
    Tak zatím - pá..
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Děkuju za přání, i tobě přeju potěšení ze hry i zdejší komunity :).
    Ujišťuju tě, že čtení zde předcházelo mým pokusům, navíc jsem v kontaktu s řadou zkušených hráčů, oni vědí, jak jsem je bombardovala dotazy, názory zkušených pro mě mají váhu. Zde diskutuji asi pouze to, když se doporučení rozcházejí s výsledky u mě. Dosud jsem používala zde často uváděný postup, předem příprava co nejdelší plodinou, ev. stromy v základu a s vysokým BZ+chlívky, toto jsem udělala a je to rada zde získaná. Jen ostatní na tom získávali z farmy 100 a více padátek a já pouze 50+50, v tomto duchu se pak odvíjel i zbytek akce. Strategie opět ve šlépějích zdejších doporučení, pěstovat na všech plochách akční bez prostojů. Mnozí s tímto přístupem mají slušný základ padátek a ke konci finišují nějakým osvědčeným postupem, který já teprve hledám, nicméně já jsem zůstala s padátky o stovky kusů níže, tudíž nebylo tak docela na čem stavět.
    Sama mám jedinou farmu, ale mnozí hráči mají zkušenost s dalšími farmami a informace, že na některé farmě padá násobně víc padátek bez snahy, než na jiné, je poněkud demotivující, nicméně nikdo s tím nic nenadělá. Raději bych byla na té padací :D , ale co s tím nadělat, než dál hledat ještě efektivnější postupy pro svou farmu, když postupy zde uváděné mi nedávají potřebné množství padátek. Příště budu zkoušet chlívky, plus tedy můj osobní poznatek z této akce, že vůbec nejvíc padátek mi dávaly jabloně, pokud bude příště čas, tak je vyhodím ven a uvidí se. Názory ostatních vyhledávám a je to i důvod, proč jsem v tomto vláknu podněcovala diskuzi.

    Jinak můj stav - ještě čekám na sklizně kratších plodin, které mi asi mnoho nedají. Dnes mi padalo mnohem víc padátek, než všechny předchozí dny, takže momentálně jsem na vážkách, zda nedokoupit balíček, abych dostala ten zpropadený stonek. Chybí mi teď 59 prachovek a 4 saponáty, což je dost. Počítám, že mi jich napadá 10, max. 15. Malý balíček nestačí, do středního se mi vůbec nechce, ale váhám, dekorky mám už obě, stonek by se mi líbil. Škoda škoda, že ani těch 630 padátek obého za celou akci nedopadalo.
    Edit: A žabky mi dnes z 20 chlívků daly 11prachovek+14 saponátů, což není zlé, ale dnes mi z téže plochy napadalo stejné množství i z borůvek, které mi v předchozím čase dávaly cca polovic, takže otázka stojí, zda toho nepadlo víc hlavně proto, že celá farma dnes dávala víc. S chlívky příště ale určitě počítám.
     
    Naposledy upraveno: 6/6/16
  12. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Tak tuhle akci jsem bez finanční injekce nedala. Plodiny jsem sice měla udělaný už před 3 dny, ale vypadávátka nepadala. A samozřejmě jsem je nejdřív nacpala do prvních úkolů místo abych je schovala pro stonek a dekorace do něj... No nic. Jednou se svět nezboří.
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    do poslední dekorky mi chybí 13 prachovek a roztřikovačůmám habaděj..:(za hodku poslední sklizen a uvidíme zda bude ta dekorka do stonku či ne..;)
     
  14. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    U mě jako vždy,ze začátku nic moc a teď přebývá 514 prachovek a 468 rozprašovačů,kdyby to tak šlo darovat potřebným:(
     
  15. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    končím, při práci 2x denně na PC,to ;)prostě nedám a reálné peníze dávám max na kombajn, bo jak jsem začínala lákali mne na hru zdarma a poslední dobou je to o panězích..no nic, myška si dá přes léto volno a radši bude na zahradě v reálu :Dna sluníčku makat..
     
  16. ruze159

    ruze159 Pisálek fóra

    ahojte tak nakonec stesti s padatky stalo u me mam vse kromne jednoho dodani na stastne kolo.aspon tak stonek uz jede.padatek jsem par dokoupila za 30florenu to jde na to ze jsem byla v rachote.....
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  17. 24lienka24

    24lienka24 Zelenáč fóra

    tých prachoviek mi málo vyskakuje takže to nestihnem.....
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte farmári,:(
    chýba mi 135 prachoviek:(
    robím všeky akcie a toto sa mi nepodarilo:eek:
    nemám stonku:(
    gratulujem všetkým ktorý akciu zdárne urobili;)
     
    evainfo, petaM2001 a Sovinka tohle ocenili.
  20. frantiskavitkova

    frantiskavitkova Pisálek fóra

    tak nakonec jsem akci dokončila jen tak tak, děkuji hráčům Edmond Dantes a Jitunce 1444 za prachovky
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.