Malí pomocníci (1.6. - 6.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky jsem včera párkrát otočila šlechtěné růže do vybrání zásob SH a stejně mi chybí prachovky:(nu což kol poledne sklidím a snad těch 37 vypadne abych měla druho dekorku do stonku...
     
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Krásné ráno přeji všem a hlásím hotovo, díky moc sousedům za prachovky a rozprašovače, všem kdo finišuje držím palce a ostatním velká gratulka k dokončení akce, tentokrát velký vzrůšo, ale dopadlo to parádně, mám radost;):)
     
  3. toyterier

    toyterier Rádoby autor

    tuhle akci jsem nějak podcenila, chybí mi 4 saponáty, teda cca 40 lahviček. Sice odměny nic moc, řádek v nebi už je, ale zbytečně jsem tam včera naházela 50 králíků :(, škoda
     
  4. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Hezké slunečné ráno všem, tak i já hlásím nějakým zázrakem komplet hotovo. Díky bohu jsem měl noční, neděli volnou a dnes jdu na odpolední tak se to povedlo. Tuto akci jsem plnil takto, 2x denně akční na 4 plochách a na noc dlouhodobky (baha-cukr.meloun a farma karafiáty), SH použito pouze 100 kusů na rozpěstování. První sklizeň po přípravě, až se stydím, že tak málo cca okolo 160 padátek od každého. Jak jsem dříve plnil akce levou zadní, tak teď to mívám o fous a to je většinou nedokončím celé, hlavně chci udělat stonek a zbytek je pro mne bonus. Když mám ranní, tak můžu akci předem odpískat, pokud je akční delší jak 6 hodin-tam mne zachraňují poho pole ale zase většinou dojedu na padátka., Ocenil bych další vlákno ve stylu, jak splnit akce, když chodím do práce a nemám moc času a k tomu ještě směnování;). Velké díky sousedům za padátka. Jinak přeji hezký den všem
     
  6. kotule

    kotule Pilný autor

    Dobré ráno, tak jsem po ranní sklizni úspěšně dokončila :) doplním zvířata a už se těším na další akci :p
     
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) hezké slunečné dopoledne ... tak tedy už i já hlásím hotovo, farmu jsem nepřestavovala, pěstovala jen na hlavní louce, na 1/2 na Baha a na 1/2 na divošce (ale byla jsem u PC dost často, takže prakticky bez prostojů), s padátky potíž nebyla, z pralesa jich padalo dost a také žabičky se "pochlapily" (mám jich skoro plnou mýtinu) ... vydechnout, nadechnout a jedeme dál ...
     
  8. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    No , tak tohle se mi ještě nestalo . Za pár hodin akce končí a mě chybí na první farmě 190 rozprašovačů a 170 prachovek . To je teda dílo :) . Zajímavý je , že na sesterské farmě kde akci vůbec neřeším napadalo jednoho 1.300 a druhého 1.200 . A tady jsem v tuto chvíli nad sedmi sty . A to pěstuji v podstatě nonstop . Asi bude něco špatně :)))
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Aj keď som nemal v pláne robiť celú akciu tak som ju včera dorobil vypadávatiek bolo dosť a ešte aj na vyše.Ďakujem susedom za darčeky;);).
     
  10. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Jsem hodně zklamaná :oops:, napěstováno jsem měla rychle, a to i bez přestavování farmy, ale že nebudu mít v mém lvl vypadávátka, tak to mě teda nenapadlo, vyplácala jsem všechno SH na růže a stejně chybí ještě 31 prachovek.
     
  11. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    Tak to se mi už několik let nestalo :p 102 level,citroni na každé ploše a já právě skrz 5 prachovek dokoupila koš :p Pokaždé vypadávátek hromady navíc a teď poprvé se nedostávalo...Navíc jsem také nějak nepostřehla,že akce končí už dnes takže jsem to teď pořešila nákupem abych už dnes měla klid :p :p Ale hotovo...ufffff
     
    evainfo, petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. luckakolodejka

    luckakolodejka Zelenáč fóra

    Poprosím o pomoc,včera som ukončila úlohu s dekoráciou a nemám ju v inventári,ďakujem
     
  13. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Poslední hrášek jsem sklízela těsně před touto akcí, takže žádná příprava na vypadávátka. Pěstovala jsem akční, sklízela 3x denně (i na noc jsem ho nechávala). Včera ráno jsem dala chlívky (protože jedině z těch mi to padá, obyč stromy jsou na tom mizerně jako xxl stromy, z karafiátů taky nic moc, kaštanový řádek nemám) a dotáhla to kupodivu tak, že mi chybí jen poslední úkol v druhé sadě. Napřed jsem chtěla jen ty dvě dekorky, pak k nim přidala stonek, pak kupony, nakonec nálepku. Takže mám, co jsem chtěla a ještě víc, úplně v pohodě a bez stresu.
     
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj luckakolodejka,
    jak ti již psala kolegyně, pokud ji nemáš v inventáři a ani nikde na ploše, či v jiném stonku, kontaktuj podporu: Jak kontaktovat herní podporu
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahojky všem ;) tak nakonec se mi podařilo akci splnit:inlove: ale bylo o fous.. hodně pomohly karafiáty.. děkuji sousedům za dárečky:) všem gratuluji co splnili.. ostatním nedržím palečky.. ale rovnou pěsti.. ;) vím jaké to je když se nesplní.. pokud chybí jeden kus
     
  16. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Ahoj, sice splněno, ale na úkor spotřeby SH při pěstování karafiátů. Dopadalo až dneska a pokud bych SH nepoužila nenapadá to. Splnila jsem taky proto, že jsem doma po operaci kolena. Pokud bych šla do práce akci nedokončím. Už několikrát jsem si říkala, že jakmile bude potřebovat tolik vypadávátek, že do akce nepůjdu, ale nedá mi to. Za tuhle akci palec dolů. Chápu, že někomu hold přiskřípnou dráty a nenapadá to, aby vydělali, ale koše nekupuju a kupovat nebudu.

    Fa 96, Ba 277, P 4, M 5, K 3
     
    Trepifajksl a lenka2007 tohle ocenili.
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Akce hotová, ale nějak zvláštní s vypadáváním.....
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  18. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    milostivas

    Chtějí, aby do toho rvali hráči peníze...štvou mě...
     
    petaM2001 a denny1985 tohle ocenili.
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ahojky, také jsem dospěstovávala hrášek, takže žádná příprava a je to vidět minulá akce nedokončená a táto také, prostě nepadá a nepadá, ale je fakt pravda,že jsem mohla být na PC jen 2x denně :( další akce sice začíná ve čtvrtek, ale já mám do pátku týden v práci, tak se ani do ni pouštět nebudu:cry:kdo zdárně ukončil, či finišuje gratulka..
     
    Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.