Makronková mánie (11.1. - 17.1.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Makronková mánie ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá do toho ...
     
    INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Porozmýšlím, zda se do akce dám, ale skládání mne baví, tak asi ano ;)
     
  3. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Na to se těším, zase něco na přemýšlení a ne jenom sázení a dodávání. ;)
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, na tuto akci se těším :D

    Snad jsem se nesekla a minimálně tedy budeme potřebovat na komplet splnění:
    Pestrá papírová květina - 26.520
    Hedvábný papír - 1.560

    Ať se vám krabičky makronkama zdárně plní ;)
     
    Naposledy upraveno: 10/1/24
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Do akce se pustím a uvidím, jak mi to půjde .;)
    dinoalesi - díky za výpočty ;)
     
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Samozřejmě akci budu dělat i když poprvé když byla makronková manie, tak mě to moc nešlo, ale tam byl krátký čas, minule jak byli knížky to bylo lepší ovšem delší čas, tak uvidíme jak to bude s časem jinak když to nebudu stíhat v čase vadit nebude ty odměny nic moc, akorát bych si něco vybrala z prodlužováním.
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Také děkuji za výpočty dinoalesi a akci taky zkusím i když teda řádek se mi bude hodit max na doplnění úkolů na čas :Hodně štěstí všem kdo se do akcičky pustí ;)
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tak nevím jestli se do akce pustit,kukaček i hadilovů v liště dostatek ,při OaD o ně nebyl žádný zájem a z tajemna už javorů velké množství v líště . Akce jako pro nové hráče a i když jde jen o zábavu,budu se asi věnovat po delší době úkolům v družstvuxD
     
  9. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Stonek a odměny nic moc.Do akce půjdu ,ale lážo,plážo žádný stres.Já mám Bahu zapráskanou dekoracemi a ze stromů tam mám juku.Žádné úkoly neplním.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/24
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No já nevím, ale pokud mi dá řádek o 25% vyšší výnos při sklizni stromů na Bahamaramě na 10 hod. a o 10% rychlejší produkci stromů na Bahamaramě na 10 hod., budu spíše takovou odměnou nadšen.
     
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Kytka2001 - nejsem si jistá jestli rozumím dobře co znamená "o 25% vyšší výnos". Znamená to tedy, že ke 4 základním banánům se mi při sklizni přičte jeden navíc? A třeba když si vytočím 100% do stodoly, tak dostanu s tímto řádkem dokonce 2 banány navíc? Omlouvám se jestli jsem úplně mimo, ale proto se ptám, chtěla bych v tom mít jasno i pro ostatní akce.
    -------------------------------

    Jinak mně se moc líbí i samotná bedna. Jejího obsahu nemám nikdy dost a kteroukoli vypadnuvší věc jistě využiju. Už kvůli té bedýnce mi stojí za to se snažit akci dokončit.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/24
  12. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Taky to "pojmu" tak nějak rekreačně. Moc mi to skládání taky nešlo a knížky, ty jsem nedělala. Tak uvidíme co z toho vyleze.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja túto akciu vynechám,lebo čím budem kŕmiť zvieratká keď ide akcia po akcii?Tak že do budúcej akcie niečo napestujem;);).
     
  14. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Prepprerka
    Zkrácení doby růstu o 10% je myslím jasné a vyšší výnos odjakživa znamenal vyšší přínos do stodoly.
    Srovnej například MJS (+2 ks ze sklizně rostlin) a Ananasové pečivo (vyšší výnos ze sklizně s účinkem na baharama rostliny, bahamarama plody, akční rostliny na bahamarama plochách).
    Čili když u Ananasového pečiva znamená vyšší výnos více plodů či plodin do stodoly, nejinak tomu bude i u výše zmíněného řádku ve stonku...
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Prepperka
    Když si vytočíš na KŠ 100% do stodoly, měla bys mít z jednoho stromu o 100% víc, tedy když dává 1 strom 4 plody tak s bonusem by měl dávat 8 a s tímto řádkem, by podle mě měl dávat 5 plodů + se 100% by to mělo být 9.... snad se nepletu a nematu tě tím ;)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) stoneček je supr, ale jen na bahamku a já ji mám spíše rekreačně :D tak si počkám, až bude takový i na

    farmičku :p ... to taky mohli dát hned, no né xD ;)

     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    evainfo
    Souhlas, zvlášť když se pěstuje jen na farmě mohl řádek platit i pro farmu, asi bychom toho chtěli už moc :D;)
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, na řádek stačí jen stonek a jedna dekorace? stačí tedy mít 295 mincí?, pakliže by člověk udělal hry po 20ti mincích, tak by stačilo jen 15 her?, všem, kdo do akce jdou, ať se daří.
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce se pustím s velkou chutí .... skládání makronek mě bavilo, tak se těším ;). Mě osobně se stonek líbí se vším všudy, co nám nabízí;). A hlavně zrovna "Bedna ohnivé stezky" .... mi přijde fajn :).
    Hlavní a divoká je již připravena na zítřejší přísun padátek, tak uvidíme, kolik toho na rozjezd napadá :).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří :).
    Nesmím zapomenout poděkovat dinoalesi za výpočty ;).
    Hezké středeční odpoledne a ahoj :)
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    No vzhledem k tomu že v pondělí odjíždím do rehabilitačního centra a tam nemůžu hrát tak to asi vynechám.Nejspíš bych to nedodělala