Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    safra to mě svrbí ruce když koukám na ten karafiát jak pěkně narostl:pdoufám že neposunou začátek akce:music:
     
  2. velryba111

    velryba111 Pisálek fóra

    Akce fakt vypadá dobře a těším se na odměny. Čokoláda mě moc nebere, ale budu vyrábět moooc zmrzliny. Tu miluju a snad zbyde nějaká i pro mě.
     
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Pěkná akce, zmrzlinu asi bubu mlsat já, tak nevím, jestli nějaká zůstane do úkolu. Jinak i čokoláda přijde k chuti, ale odměny vypadají lákavě, tak napřed úkoly a co zbude, bude na mlsání.
     
  4. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Akce vypada slušně a RT překvapuje... nejen tím, že info o akci je dríve ... no jen tak dal

    všude mi cekaji karafiaty na sklizen... takze priprava snad ok
     
  5. smrtka111

    smrtka111 Zelenáč fóra

    Akce je to perfektní,ale skrz ten druhý úkol se ty nižžší levly nedostanou dál ,pak ty další jsou od nízkých levlů,takže máme my malí smůlu
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    jen dotaz - je u hvezdicek preklep nebo ji nejaky stribrny ukol nema? (muzeme ziskat 35 hvezdicek...)
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Už se těším. 5x Orion - třeba získám konečně toho kiviho :p. A Amherstii mám jen jednu. A možná ještě přijde i nějaká ta slivoňka, kowhai či lokvát. Tákžé - jdu do toho :D. Pórek již čeká, pandy řvou hlady. Snad začnou na čas, když už mám to volníčko;).
    Kokoládu bych si dala, tu studentskou, s oříškama a ovocíčkem...jéé :inlove: Du do špajzu !

    Edit: (Jen pro nešťastníky, co neuspěli v O/D - máte šanci získat:
    Rio - lokvát, slivoň, sakura, kowhai....upgrady bezů, citronů a meruní...
    Korsika - tamarind, budhova ruka, amherstie, rohovník, papouščí, delonix, upgrady pistácií a granátů.
    Orion - kivi, vlci, žáby, ježci, kohouti......)

    Tak vzhůru do boje, nazout holínky, nablejskat vidle a makat !
     
    Naposledy upraveno: 1/5/15
  8. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den,
    děkuji modíkům za rozpis, co je potřebné a co získáme v akci. Vždy pomůže....:) Do akce jdu a snad ve 14:00 hod. to vypukne.
     
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj losiksobik, pozri na 6.úlohu, tam sú hviezdičky v striebornom cieli 2 a v zlatom 3. Tak v tom diamantovom chýba, žeby zámer? Súhrn sedí, tak sa len domnievam, že je to správne, ale pre istotu sa na to opýtam.

    Edit: kedže som odpoveď nedostala, tak si už na to určite prišla po spustení akcičky aj sama, že to máme v popise správne a nejde o preklep.
    Peknú hru prajem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/5/15
  10. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tak já do akce jdu...řádek se mi líbí drát potřebuji docela dost,ale už tet přemýšlím až jednou (možná) dají řádek na mandragoru tak jsem opravdu zvědavá co s ní budu dělat...ve stodole jich je tisíce a k ničemu :wuerg:
    Odměny jsou pěkné jen nemám štěstí na TCH a TS takže zas než se dostanou ven tak si poleží v liště xD
    Hezkou hru všem ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/5/15
  11. Nestyda

    Nestyda Perspektivní autor

    Vše v pohodě trochu se seká hra, ale jinak v poho ! :) 123 vypadávátek :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    169 čokoládek, to by šlo, to budu přeslazená :music:
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak zasazeno ... to vypadá, že je všechno v pohodě xD ...
     
  14. Cristenaa

    Cristenaa Rádoby autor

    Mohu se zeptat? Nešlo by u druhého úkolu alespoň u první hvězdičky zrušit včely? Jinak zanedlouho pro mě akce končí :(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. zuzzaburdu

    zuzzaburdu Zelenáč fóra

    Zdravím všechny, má taky někdo takový problém jako já, akce začala a akční plodiny neustále s nulama ve stodole, takže není co zasadit
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak start usel, 106 cokolad, jeste ceka Baha na dlouhodobou sklizen... jedu jen hlavni a divokou, akorat podle situace uvidim zda zasadim na noc na pohopole s SH, skusim jak to bude vypadat ted s tema vsema bonusama :)

    Vypadavat ma 132 cokolady/den, v tuto chvili ma byt 1 ([0.ukol]+1 ) nebo chybet 394, mam 106 (chybi 289 ), mam 26% hotovo.
    Stav proteze : idealne 1 kusu (1834/den, [0.ukol]+1 kusu ), mam 0 z 5500 (0% ).
    Stav horce : idealne 1 kusu (1834/den ), mam 0 z 5500 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 72 hodin.
    Nezapomenout na Zmrzliny z mlyna, chce jich 27 po 1,5 minutach! (celkem 40,5 minut), mam 0 hotovo
     
  17. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    147 čokolád - takže pohoda.jinak zasazeno a jdu něco umlet
     
    Julinka11, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Cristenaa, toto žiaľ nie je v našej moci, to ako je akcia nastavená je v kompetencii RT.

    Ahoj zuzzaburdu, skús reštartovať(obnoviť) hru, ak nepomôže a nebudeš mať prvé po 5 ks rastliniek, tak sa budeš musieť obrátiť na hernú podporu >Ako kontaktovať hernú podporu<
     
    Julinka11 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Krásný den
    Tak poprvé jsem začal akci hned od začátku:D. Čokolád vypadlo 124 ks. Pro začátek je to celkem slušný, uvidíme jak to půjde dál.
    Pěknou hru.

    Fa90, Ba188, Pe5, Spa4, Kvě3, Mar3, AO
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak 120 kousků čokolády to snad pújde:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.