Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Taky hotovo, krom druhého úkolu s kombajnem, který aktivuju až na poslední chvíli, abych měla na děsivku.
    Z tajemných co stálo za řeč:
    Žáby
    Slivoň trnitá
    2x Lokvát
    XXL - 2x jedle, citron, 2x Bez, Mandle
    2x Buddhova ruka
    XXL - Banán, Papája
    Žádná Amherstie, nebo Kowhai či Tamarind - škoda
    Ale i přesto, že neplatím (on někdo i ty výhružky plní) , se většinou dostanu ke všemu :) Třeba z minulé akce mám Kiwiho ;) Tak nevěšet hlavu příště bude líp
     
  2. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Tak jsem to nakonec stihla...do stonku jsem šoupla kravku, co jinak dává asi dva krejcary, takže momentálně je z ní švýcarské plemeno krávy, co místo mléka dává drát :)
    Akce taková rychlá, je možné, že kdybych trávila v práci o jednu dvanáctku víc, tak jsem ji nestihla a pak sem chodila kňučet...jak je to možnééé :p
    Bydlet například v Lausanne, dala bych si vlajku na plochu a bylo by mi jedno, že nic nedává. Takhle ji při nějaké další měnící příležitosti pošlu někomu do Švýcar, teda až zjistím, který hráč to tam hraje xD
     
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Je to v pohodě, mám vlka .... :music:

    A taky spoustu dalších, velmi zajímavých kousků. Nejhezčí je ta žlutá výrobna angorský vlny xD. Vzhledem k tomu, že jsem ji nikdy neviděl, tak jsem na ni civěl jak z jara.
     
  4. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Si ze mě dělá RT srandu ?????
    5x papouščí a v liště mám další 3
    mombín XL, 2X pistácie XXL a XL, cesmína XXL
    zachránil to rohovník, budhova ruka a AMHERSTIE :)
     
    adref1, skalara.v a pajaable tohle ocenili.
  5. mona1984

    mona1984 Zelenáč fóra

    Akci nestiham chybí 40ks čokolády ,mám sousedy kteří neposílají dárky , škoda stonku ,mám AMHERSTIE ,rohovník 2x,pistácie xxl 2x,kumguat xxl, juviexxl,guavaxxl a pár xl do lišty ,tj stáje až po akci za mne spokojenost ,nebýt těch 16hod. v práci tak bzch to stihla
     
    adref1, babioli a pajaable tohle ocenili.
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nudíte se ? Kupte si medvídka Mývala !!!! xDxD Nechci, zvěřinec mám už dost velký. xD
    Všichni pryč, akce dávno hotová, tajemnice odkryté (rozumí se ty na farmě, ne tajemnice obecního
    úřadu). Vařeno mám , uklizeno mám ...se nudím.
    Blbnu s hořcem na farmě ... sklízím a dělám si do archivu koláže.

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    Stal se zázrak.. mám to celý... :music: Po poslední sklizni plesnivce - protěže vypadly zbývající čokolády, dokonce bylo i něco navíc.. Takže jsem mohla vše dodat do úkolů a mám je mezi Ukončenými úkoly.. Už pěstuju mrkvičku .. a potom pšeničku.. a potom musím udělat a sníst něco k obědu.. :)
    Tak vám všem přeju, kdo ještě bojujete, abyste to všechno získali taky..

    Jak psal Ondra K, tak opravdu je to pro mě velikou pomocí - i když jsem byla malomyslná, když jsem viděla, jak to málo padá..
    Chtěla jsem napsat, že ti "začátečníci" (i bez uvozovek) mají zase málo padátek, pokud zvířata a ostatní potřebné už mají.. takže to stejně nestihnou.. Musela jsem před začátkem i ještě po něm pěstovat zvířata ve velkém, abych měla na ty úkoly s nimi.. a ztratila tím hodně času, když jsem na těch plochách nemohla pěstovat hořce a protěže..

    41dedek - uprostřed není dekorace, ale nálepka. Nemyslíš tu nálepku? Ta nejde dát do stonku..
    Dekorace do stonku jsou jen dvě - ve 4. a 5. úkolu..
     
  8. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Akci jsem dokončila dopoledne, špatně jsem si včera spočítala protěže. No, hlavně, že to mám. Stonek frčí, vlajka v parku, dokud ji nevyhodím za jinou dekorku. Odměny jsou skvělé, ale odtajním je, v průběhu hrozivky. Teď jsem raději zasela. Eleanorelik1
     
  9. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Tak nevím, s jedním dvěma výpadky při sklízení jedu od začátku akce na MJS a kombajnem na malá pole... ale stejně to nestihnu. Přijde mi, že poslední akce jsou sprinty pro šílence, kteří asi nechodí do práce nebo do školy a pořád sedí u PC...
     
    adref1 a Julinka11 tohle ocenili.
  10. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Tak jsem tu akci nakonec dodělal celou a ještě jsem postoupil do dalšího levlu,tak můžu jít slavit :D.
    Ted' mám vyseto a děsivka pojede jen na hlavní,tak po sklizni hodím na plac tajemnice a večer bude překvápko :).
    Všem přeju hodně zdaru v nadcházející děsivé akci.
     
  11. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    také hotovo :D
    na baha : fíkovník xl,banán xxl,papouščí strom,papája xxl ,mandarinka xxl,mombín xxl ,mango xl,tomel xxl,pitahaya xxl,delonix,juvie xxl,pandánová palma xl,budhova ruka - spokojenost :D
    na louce : 2xcitroník xl,citroník xxl,2xjedle xxl,bez xxl,sakura,hrušeň xl,lokvád,buk xl,buk xxl,kow hai - super :D
    červená chameleon,ježek,holub,žába a kiwi-konečně :D

    i když některé věci už jsou,tak kiwi a kow hai a budhova ruka s delonixem vše vynahradí - super akce :inlove:
     
    adref1 a pajaable tohle ocenili.
  12. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    S toho si nic neděléj já to taky nestihla :-( nezačli přesně a teď mi chybí 20min. abych to dokončila do konce ,smůla ,hlavně že končí akce vždy přesně ale začátek neřeší :-(
     
    adref1 a pajaable tohle ocenili.
  13. Hrbolka

    Hrbolka Zelenáč fóra

    blbne mi stoneeek !!!!!!!
     
    adref1 tohle ocenil(a).
  14. -ewelynn48-

    -ewelynn48- Zelenáč fóra

    Tak jsem myslela, že stihnu aspoň kombajn, ale špatně mi padá čokoláda, chybí mi 4. Díky za ev. dárce, budu se revanšovat
     
    adref1 tohle ocenil(a).
  15. hogofogo59

    hogofogo59 Pisálek fóra

    nooo, tak jsem restartovala a stromky z posledního úkolu po 4 kusech nikde......
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte

    gemit8, no pokiaľ sa nemýlim nebol na začiatku akcie žiaden problém a akcia začala ako mala.
    Hrbolka, ako ti blbne stonka? Upresni prosím, inak ti neviem pomôcť
    hogofogo59, ak ti niečo chýba, budeš sa musieť obrátiť na hernú podporu, len ona ti môže preveriť účet, kde sa ti stromčeky stratili.
    >Ako kontaktovať hernú podporu<
     
    -Kuteno-, Julinka11 a babioli tohle ocenili.
  17. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    Úúúúspešne som sa aj ja doplazila do konca, nejako nebolo času to zbierať a sadiť... Po pravde dať akciu iba na predĺžený víkend je dobrá blbosť....Ale čo by som od Rýchlej roty čakala...Akurát kukačky som im tam nechala, tie ma nikdy nebrali tak ani teraz som po nich neskočila. Ďakujem susedom a priateľom dobrej vôle za čokoládu. Chvala bohu, že to nie je reálna - neviem čo by som s tými 227 kúskami čo mi ostali urobila.
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    2h před koncem splněno :)
     
    skalara.v, mendalam2 a pajaable tohle ocenili.
  19. Zuz.ik

    Zuz.ik Pisálek fóra

    Byl tam kivi, byl tam, hurááá :)
     
  20. Mona7

    Mona7 Zelenáč fóra

    Super akce!!! Krátké akce mi vyhovují :), zvlášť když vyjdou na prodloužený víkend :). Dlouhé moc časově nestíhám, a také mě nebaví pěstební maratony.
    Z odměn jsem nadšená, velkým písmem co jsem neměla.
    na Baha AMHERSTIE, TAMARID, BUDHOVA RUKA, ROHOVNÍK, 2X GRANÁTOVNÍK XXL, MANDARINOVNÍK XXL, PISTÁCIOVNÍK XXL, banánovník XXl, fíkovník XL
    na farmě 2X SLIVOŇ, KOWHAI, 2X CITRONOVNÍK XXL, mandlovník XXL, citronovník XL, pomerančovník XXL, buk XXL, bez XXL, ořešák XXL, ořešák XL
    Na odtajnění chlívků ještě čekám, snad budu také mile překvapena.
     
    mendalam2 a pajaable tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.