Maják volá (1.5. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Ahoj,tak jak to tady sleduju,tak jsou skoro všichni hotoví s akcí. No já jsem začal hned po zahájení a mám ještě plnit 5 úkolů,to do zítra nestihnu. No co se dá dělat,jedu jen na 2 plochách,nechtěly se mně na mýtině bourat chlívky a vypádávatek zase málo.
    Potřeboval bych na každou akci tak 10 dnů :D a v noci se mně kvůli tomu vstávat nechce. Takže co bude,to bude ;).
    Tajemnice pro zpestření hodím na plac,až nebude žádná akce.
     
  2. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj tak už mám konečně hotovo,hra se mi sekala a to na všech dostupných prohlížečích ,a nešlo mi dodávat do úkolu,ale přesto se mi dokončení podařilo i s malými problémy,jinak ze sazenic jsem očekávala Kowhait a ze stájích Kiviho tak ani jednomu se pohybovat na mojí farmě nechce,tak snad příště se štěstí unaví a přijde i na moji farmu.jinak akce byla pohodová snadno splnitelná.Všem farmářům přeji ať se jim daří.
     
    evainfo, Lyzarka a lacrima tohle ocenili.
  3. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak staje je tento výsledek

    jezek
    oranzovy pstros
    liska
    holub
    mys

    takze totalni propadak .... no aspoň budu mit při O&D co hazet po sousedech ;) takze sousedi ... teste se


    a právě teď mi přebejvá 185 čokolád .... už ji nemuzu ani videt .... leze mi ušima ;)
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem , včera celé odpoledne a až do večera jsem tady nebyla , ale i tak hlásím hotovo [​IMG]
    Ještě čekám na odtajnění stájí a sazeniček a pak uvidím, zda napíšu "hotovo k plné spokojenosti "
    Zbylo mi 124 čokoládek , což je myslím dostačující množství , kdyby náhodou přišlo nějaké "zklamání"
    :p třeba
    v podobě kočiček , které mi už tu mňoukají všude možně . Já už nepoznám ani zda to jsou kočky od sousedky (v reálu)
    nebo z mého inventáře.

    [​IMG]
    Všem, kdo mají už hotovo gratuluji a ostatním přeji hodně čokolády ,...ať vám padá !
    Hezký večer všem.
     
  5. Jurisa

    Jurisa Pisálek fóra

    získala som to, čo sa mi nedarilo pri OaD Budha ma poctil svojou rukou, hurááá
     
  6. artex

    artex Perspektivní autor


    - jsi měla čaj smazat, také zapomínám a tak mažu :) . . .
     
  7. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Také hlásím hotovo,akce fajn.Z tajemných na Bahamě 11 XXL stromů a 1 papouščí.Na farmě chlévy doplnily lištu, ale stromy super.Konečně mám kowhai ,2 sakury,5 XXL ,4xl.
    jsem spokojená a zítra hurá na další akci.
    Hezký večer všem.:D
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Protěž: Mám 2615. Ideální stav 1934. Plním na 135,2% Hotovo 98,7%
    Hořec: Mám 2547. Ideální stav 1971. Plním na 129,2% Hotovo 94,3%
    Švýcarská čokoláda: Mám 135. Ideální stav 55. Plním na 245,5% Hotovo 180%
    Švýcarská zmrzlina: Mám 15. Ideální stav 11. Plním na 136,4% Hotovo 100%

    Musel jsem ještě nasadit na 5 políček protěž... :D prostě mi jich 30 chybělo :D Za 0,5 hodiny bude zbytek hořce, protěž za dvě hodiny, za 1,5 mi dozraje prvních šest sazenic na BAHA, zbytek věcí nasadím na noc.
     
    lacrima, k.vitek a pajaable tohle ocenili.
  9. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Janina0971

    Mám vyzkoušeno, že pomůcky na navýšení BZ nemají na počet padátek vliv. Podle mě to cukinojablečný koláč ani mrkvový chléb neovlivní. Podstatná je doba pěstování plodiny. Čím delší čas, tím více padátek.


    Ondra_k

    Přít se nebudu, možná je to na každé farmě jinak, ale na mojí to vliv nemá, na tom trvám. Udělala jsem už tolik pokusů, že bych o tom mohla napsat slohovou práci. Vyzkoušela jsem různé kombinace cukíňáku, jarního věnce, mrkvového chleba, atd. to vše na stejných plodinách a bez efektu. Na mé farmě je to naprosto zbytečné a mám pocit, že už tady o tom psalo víc farmářů.
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  10. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Pokud nejde o život nejde o nic.
    Ráno bude alespoň překvapení.
    Já zásadně nic nemažu, všechno počká.
    Hezkou hru.
     
  11. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    -wiolan-

    pletes se ... zvyseni BZ ma vliv ... mam vypozorovano ... nicmene cim delsi doba rustu (a tim I zakladni BZ) tim je to více vidět
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. zmel

    zmel Pilný autor

    Konečne hotovo, o pol hodiny odtajním sadeničky a stajne. Tak dúfam, že to bude lepšie ako minule.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Nechci to zakřiknout, ale vypadá to, že tentokrát akci splním i já. Holt prodloužený víkend se hodil. Zatím jsem odtajnila Baha sazeničky a dostala jsem 2x tamarind, pitahaya XXL, rohovník, juvie XL a XXL, pistáciovník XL, amherstie 2x, mandarinkovník XL, papouščí strom a Buddhovu ruku. Tamarind, amherstii ani Buddhovu ruku jsem neměla, takže jsem doopravdy ráda.
     
  14. zmel

    zmel Pilný autor

    A je to tu: stajne: líšky, ježkovia kone, medvedík čistotný a myši - všetko ide do lišty. Ale zato zo sadeničiek 2 x Kowhai, 1 x Sakura a 1 x Loktvar. Ďalšie idú do lišty. Ešte si počkám ako to dopadne na ostrove.
     
  15. eromu

    eromu Pisálek fóra

    Proč se nedá dát švýcarská vlajka na to prázdné místo na stonku? Myslela jsem si, že by to bylo hezké, kdyby tam byly všechny dekorky z akce. Ale ona tam dát nejde. Je to proto, že nedává BZ ani kr?
    Díky za odpověď.
     
    evainfo a lacrima tohle ocenili.
  16. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak já taky hotovo.Vše tajemné zasazeno a budu se těšit do zítřka.Bohužel asi až do 22h,nevím jestli to stihnu,tak snad vyroste něco zajímavého,když je nechám náležitě uzrát.Modlím se za tamarind,ale nevím jestli budu vyslyšena,neboť nejsem věřící.Ale nějaká ta dobrá farmářská víla by mě mohla alespoň jeden malinký přičarovat.;)
     
  17. Maiki239

    Maiki239 Pisálek fóra

    Tajemné stáje KIWI,lišky, 2x bobři C++,Čápi
    Baha TS granátovník XL,Fíkovník XXL,rohovník, Budhova ruka,avokádo XL,mandarinka XL.
    TS farma: citron XXL,Kowhai,lokvát,třešeň XXL,kdoule XXL,kdoule XL.
    Paráda :)
     
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já ještě nemám hotovo, protože jsem moc nebourala farmu a teď se snažím to vše dohnat, ale nevím, nevím, zatím mám ze 6 sazenic 3x citron(2x XXL,1xXL), 2x sakura, 1x kdoule XXL, jestli mi to nevyjde, tak jen kvůli mé lenosti bourat.Všem, kdo mají hotovo velká gratulka, a kdo ještě doufá ve splnění držím palce.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj eromu

    Vlajka Švýcarska do řádku vložit nejde tak jako ostatní vlajky tohoto typu do jakéhokoliv řádku, bohužel je to tak nastaveno tvůrci hry.

    Hezkou hru přeji
     
  20. Shania.

    Shania. Rádoby autor

    zmel, mám totéž :(
    u mě vše do lišty, ještě že tu lištu mám xD

    Ale všem gratuluji k lepším výsledkům.... snad klesne cena plodů a zvířat z novinek a já si je budu moct koupit
     
    lacrima, -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.