Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    irsko, také tak... mnoho mazlíků nemám a to se je snažím vybrat v kterékoliv akci /např. Renzo/, jen je škoda, že jsem dost dlouho přišla na to k čemu slouží. nebýt diskuze a FAQ, nevím to doteď ....:oops:
     
    Honzulka05, danielka0000 a kiki2305 tohle ocenili.
  2. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    3 dekorky koupeny a doplněny a ostatní co ještě nemám stále v nabídce nejsou, tak snad příště :oops:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Vosí píchanec byla jako bonus za denní přihlášení od Kubíka Kučeravého v květnu 2018 (nemáš ji někde v parku ?)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. Dahlia53

    Dahlia53 Zelenáč fóra

    Ahoj, hraji tuhle hru téměř od začátku jejího spuštění a protože se mi zpočátku nepodařilo dodělat všechny akce a získat tak do stonku všechny dekorace, chybí mi celé roky dekorace ,,Vysavač smogu" a ,,Paolo vegetariánský šéfkuchař".Nedaří se mi ho získat ani při ,,Obchoduj a daruj", protože není v seznamu pro výměnu. Ubývá také dlouholetých hráčů, kteří tuto dekoraci mají.
    Tenhle nedokončený řádek mě docela mrzí. Mám nějakou šanci doplnit ho?
     
  5. jarkop77

    jarkop77 Pisálek fóra

    Ahoj, mám spoustu chybějících dekorací na stonku, ale nevidím ani jednu se symbolem košíku. Nechce se mi věřit, že není ani jedna v akci. Může mi někdo poradit, kde může být problém? Všude se jen objevuje dekorace není ve tvém inventáři.
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jarkop77 - v prodeji jsou jen dekorace uvedené zde Magický stonek "Tržiště" (29.1. - 1.2.)

    Jestli máš tedy tedy na mysli chybějící dekorace, které jsou teď v prodeji - tak pokud je vlastníš, tak se ti k prodeji nenabídnou. Pokud je na svém herním účtu nemáš, měl bys je mít v nabídce ke koupi.

    Pokud se ti tedy nic nenabízí ke koupi, tak chybějící dekorace zřejmě máš zatoulané někde v parku, ostrově a nebo v úplně jiných řadách na stonku, než kam patří. Těžko říct. Asi být tebou tak zbourám park a ostrov a zkusím, jestli tam něco z těch chybějících dekorek nebude a pak bych se dala do prohledávání jednotlivých řad na stonku - do některých jdou vkládat libovolné dekorace - tam by mohlo něco zatoulaného být.
     
    Naposledy upraveno: 30/1/19
    Honzulka05 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    A poslední možnost je, že tobě (jarkop77) chybějící dekorky nejsou v nabídce :p
     
    Honzulka05 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 a jirinasinova198 tohle ocenili.
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Sopti: asi jsem přetažená.... jsem ten příspěvek četla 3x a tohle mi uteklo:oops:

    Takhle tu zítřejší akci nedám.... :(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    MatysekKamilek nasaď nejdelší kytku - zítra bude líp ;) Ono to není tak složité jak to vypadá
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě se akce Magický stonek pro jistotu ani nenabízí v liště, z čehož usuzuji, že nemám co koupit.
    Když jsem si otevřela na stonku větev s neúplnými řádky, ani u jednoho košík nebyl.
    Třeba se dočkám někdy jindy.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01 - mám to také tak. Všechno z nabídky mám. Tak třeba někdy příště ;)
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a ašada01 tohle ocenili.
  13. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Hezký den,prosím o radu.Mám řádek,,santuv dárek2,ale namůžu najít dekorku ,,bodliny a květiny,,kde jsem ji propásla?děkuji za odpověď..
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mísankov - ahoj, Bodliny a květiny je z bonusu za denní přihlášení (od Kubíka Kučeravého) - červen 2018. Takže pokud jsi denní dárky vybírala, měla bys ji někde mít (zašitou na ploše nebo v jiném řádku na stonku. Nezbývá, než hledat....)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace
    Děkuji za odpověď,no tu nemám,byla jsem v tu dobu na dovolené v Egyptě,nebylo tam připojení.Tak mám smůlu..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/2/19
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mísankov - je možné, že bude časem zase výprodej těchto dekorek, tak se ti třeba ještě poštěstí.

    Nepoužívej tlačítko odpovědět, když reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tebou - musela bys citaci vymazat. Je jednodušší začít psát normálně do nového příspěvku a dotyčného (v tomto případě mě) jen oslovit. Děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. GreenShadows

    GreenShadows Pisálek fóra

    Ahoj je možné získat dekorace na magický stonek z akcí které už proběhli? Děkuji
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GreenShadows - ahoj, záleží na kterou řadu na stonku. Všeobecně - spousta dekorací je obchodovatelná v rámci akce Obchoduj/daruj.
    Pak také RT sem tam pořádá výprodej některých starších dekorací. A pak mě ještě napadá Zátoka u piráta, kde jsou v nabídce za FL různé truhly s hodně starými dekorkami - ovšem získáš z každé truhly náhodně vždy jen jednu dekorku.
    Takže opravdu záleží, co konkrétně pohledáváš.