Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    milostivas a tydýtková tohle ocenili.
  2. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak já jsem si koupila stonek Nový rok 2015, musela jsem dokoupit i dvě dekoračky, sýrové fondue jsem měla. A stejně mě to neustále hází zpět do obchodu.
    Nějaká rada? Zrestartovala jsem a pořád nic. Navíc "večeři pro tři" mám v dekoracích pod vázičkou přeškrtlé. Na Baha ne. Už nevím co s tím-.-

    Máš pravdu vévodo ;) mají to rozbitý, teď mě zmizelo půl farmy, naskákaly na plochu šedé trojúhelníky a pak mě to vyhodilo, že mám deaktivovaný FP. No nic, jdu dělat něco dovolenkového, třeba ,že by bazén ? :p Nebo si nasbírat hrášek a jahody? A dát si to k bazénu? xD K farmě se vrátím po odpoledním spánkuxD
     
    Naposledy upraveno: 13/6/17
    tydýtková tohle ocenil(a).
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Mají to rozbitý !
    Mně to nabídlo ke koupi dekorky do stonku, který mám, stejně jako dekorky do něj (ale stonek mi to nenabídlo)... Tak se někteří nenechejte nachytat :)
     
    lumat85 tohle ocenil(a).
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj lumat85, ak sa ti nedarí vložiť dekorácie do stonky, kontaktuj prosím hernú podporu. Len ona môže preveriť tvoj účet, ďakujem.
    Ako kontaktovať hernú podporu?
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    lumat85 a tydýtková tohle ocenili.
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nemají, stonek můžeš koupit, jen pokud ho nemáš, ale dekorek můžeš koupit kolik chceš.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ašada01: Aha, pochopila jsem to špatně, nabyla jsem dojmu, že je lze koupit opakovaně, pouze když jsem je zatím neměla.
    Ale nesedí to ani tak - systém mi nabízí ke koupi i "Řadu na magickém stonku Velikono..." (přesně tak je to v nabídce, přestože se v ofi nabídce jmenuje "Skákavé velikonoce"). Ale ne už tak dekorky, které ani nemám (ani na plochách, ani v nebi - prostě nikde).
    Takže ne všechny lze koupit, a navíc to vyvolává dojem, že je celý řádek i dekorkami za 99flo, což není pravda. Nejspíše by se mi zobrazily po koupi stonku, ale to je neomlouvá 8)
     
  7. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Ria 30: tak na podporu jsem napsala a jsem z jejich odpovědi ještě zmatenější, než jsem byla. Prý jsem nekoupila řádek, ale jen dekorky. Ale protože mi 99 fl zmizlo (+ 29 +19 za dekorky) tak jsem asi koupila jiný řádek. Aspoň mohli napsat který, dole v liště už to nevidím, mezitím jsem se odhlásila.
    Ve stoku mi trčí kromě řádku Nový rok 2015 ještě řádek Narozeninová párty 2015. V obchoďáku už mám v nabídce jen řádek Nový rok 2015 ( měla jsem tam dva). Tak jsem to asi fakt zmastila. Pokud tedy nejsou ve stonku k vidění řádky oba, které jsem neměla. Fakt jsem z toho jelen. Ale co, nechám to tak, floreny už nemám, snad ty přebývající dekorky vymění při OaD za ty, co potřebuju. -.-
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lumat85,

    nejednoduší je se podívat v Nebi do kategorie: Neúplné řady a tam velmi rychle zjistíš řádek, který není zaplněný. Podle toho co píšeš odhaduji že jsi zakoupila řádek Narozeninová párty 2015. Poznáš to jednoduše, po kliknutí by tě neměl přesměrovávat do výprodeje, ale jen hlásit, že nemáš dekorku nebo tu dekorku ukázat.
     
    lumat85 tohle ocenil(a).
  9. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    jj, máš pravdu předsedo :inlove:
    Díky za podrobnou odpověď, je to tak jak píšeš. Řádky tam mám oba, u narozeninového se mě to jen ptá, jestli chci zakoupit dekorky ( už nemám za co) a u nového roku mě to háže do výprodeje. Takže je to jasné...jsem matla. Řádek jsem koupila ten co jsem chtěla, pak se mě ale překlopil mozek a dekorky jsem koupila do druhého.

    Ještě jednou díky moc.:D
     
  10. angee93

    angee93 Rádoby autor

    ahojky mám trapnej dotaz zrovna jsem odemkla magický stonek a nevím.... když dám nějakou dekoraci na řádku, ztratí automaticky schopnost těch BZ co dávají nebo je získám při sklizni řádku? mám dekorace i přes 1000BZ a příjde mi výhodnější nechat je v parku pokud to v řádku ztratí účinek.... děkuji za odpověď předem :)
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    angee93 je to přesně tak. Ztratíš ta BZ co bys měla v parku, ale zase získáváš ty výhody, které dává samotný řádek. Jinak se ale vyplatí dávat do řádku dekorace, které se dají posílat jako dárek, 1x1 není problém, těch je spousta, 1x2 také jde darovaná do stonku, jen dekorace 2x2 je problematičtější, ale jde koupit za Kr a to třeba psí bouda, jak se přesně jmenuje ti zjistím a doplním - tak je to Hlídací pes a jde do stonku i Malý islandský vulkán. Pokud bys chtěla s dárky pomoci, tak se mi ozvi na farmu evoku57 ráda ti pomůžu a něco zašlu
    ;)
     
  12. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Zdravim radek vesele vanoce kde seženu dekorky nejak sem to prehlidnul dekuji za info
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    emkopa - také zdravím. Dekorky do této řady jsme získali u Kubíka Kučeravého za denní přihlašování - bonusové dárky z truhly. Takže pokud ses pravidelně (nebo alespoň 21x za měsíc) u Kubíka zastavil, pak bys měl dekorky mít. (hledala bych v parcích, na stonku...)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    Ahoj stalo sa už niekomu že by mu zmizol riadok v nebi? Mala som jeden neviem si spomenúť z akej akcie, ale dával bedňu s rybami+bz, aj v obrázku bola ryba. Až keď som si konrolovala bedne zistila som že tie s rybami nemám. /Mám zapnuté všetky rady./
    Edit: Blázon do rybárčenia na dierkach a dekorku -moja loď je moj hrad som si našla v inventári??
     
    Naposledy upraveno: 18/2/18
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Broskyňa. - ahoj, zkus ještě vyhledávací okýnko na stonku
    Akce Blázen do rybaření na dírkách
    Řada na stonku
    upload_2018-2-19_4-20-44.png

    To samé bych zkusila u beden v inventáři
    upload_2018-2-19_4-23-15.png

    Dekoraci můžeš mít ve stonku i v liště, neboť se dala zakoupit opakovaně. Pokud jsi si jistá, že sis v této akci řadu na stonku za hvězdičkové mince zakoupila a nenajdeš ji, nezbývá než kontaktovat herní podporu a požádat o prověření
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  16. Broskyňa.

    Broskyňa. Perspektivní autor

    Ahoj vďaka za odpoveď. Z podpory mi odpísali že vraj opravným scriptom brali riadok z neba tým ktorý ho mali neoprávnene. Ja si pamatám že som ho dorobila ale ruku do ohňa by som za to nedala. Takže som bez rybičiek :(
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Broskyňa. - ahoj, nevěš hlavu, možná bude při příští akci Blázni do rybaření řádek ve výprodeji za mince ;)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  18. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Dobré ráno, teď jsem koukala na ten pěknej řádek Bonanza, co je teď v prodeji a který má dávat každých 20 hodin 3SK, 3SH a 3ZSH atd. a pokud nemám žádnou z potřebných dekorací, tak mne vyjde asi na 415,- Kč? Protože budu muset zakoupit i ostatní balíčky s těma dekoracema? Nebo se ty dekorace dají sehnat jinde?

    Edit: Děkuji Skali - to je ale docela drahej řádek.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/18
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zahradnice4 - bohužel nedají.

    Edit: Jj, je drahej. Taky se mi do toho nějak nechce. A to už dvě dekorky mám :(
     
    Naposledy upraveno: 23/2/18
    milostivas a zahradnice4 tohle ocenili.
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Je drahej a taky nedává SK (Superkrmivo) ale superhnojivo, zuzino hnojivo a ponožkový hnojivo.
    Nechápu tuhle strategii RT. Kdyby daly stonek a nechaly do něj možnost jakýchkoliv dekorek, tak věřím že vdělají 5x tolik než teď, kd se musí kupovat ještě další věci.
    Jednání RT je pro mě čím dál větší záhadou. Tohle snad dříve nikdy nebylo ne ? Přijde mi že dříve byly nabídky inteligentní a dávaly smysl. Teď se mi zdá že v RT sedí nějakej skrblík z nulovou znalostí toho jak funguje herní platební systém.