Město lásky (15.2. - 20.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Skali diky za radu ,ale opravdu to nejde ani vyš ani bokem níže nejde to nereaguje to
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matalenka70 - zkus zavřít úplně hru a pak se znovu naloguj. A zkus to znovu. Pokud to nepomůže, tak jestli hraješ v samostatném klientu, vyzkoušej hru otevřít třeba v prohlížeči, ju. Dej vědět, zda se povedlo :)
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  3. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Skali nejde to mam farmy 2 a na te 2 to taky nejde diky moc za rady
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matalenka70 - ještě prosím zkus možnost kliknout na tu Eiffelovku (kolegyně s tím taky trochu bojovala)

    eifelovka.png
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,tak už som v koncoch.Premrhal som kvantá SK a toho potkana nie a nie došľachtiť! :cry: Už som sa chcel na to ... toto,ale idem skúsiť ešte šľachtiť,keby som bol vedel,ani by som nezačal. Tak pre KFC idem pokračovať. -.-
     
  6. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matalenka70
    Raději jsem ještě otestoval místa, kde se myška změní v ručičku. Je pravda, že uprostřed je třeba mířit o něco výše než vlevo či vpravo (a samozřejmě kdekoli výše - naznačil jsem to na obrázku):
    upload_2024-2-17_18-11-52.png

    Ahoj Peto121
    A na trhu AH ho nenajdeš?
     
  7. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Nejsem sice Peto, ale na trhu AH je veliké prázdno :)

    Musela jsem tedy taky šlechtit, a za asi 100 SK se zadařilo, a požadovaný šlechtěnec byl tam.

    Dokonce se mi zdá, že u mývalů je přeskakování nastaveno velkoryseji, než u neakčních druhů. Těch zálesáků mi padlo opravdu hodně, a upírek byl taky z přeskoku.

    Peto121: to dáš, nevzdávej to!
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Kytka2001 takto to vyzerá od začiatku akcie:

    [​IMG]

    Nič sa nedeje,mám čas,tak v pohode,ale toho SK nazmar! :wuerg:-.-
     
    lacrima, modro.ocko22 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  9. VeraDekeresova

    VeraDekeresova Pisálek fóra

    Aj mne to nešlo na tú strednú, a presne na eifelovku treba kliknúť
     
    lacrima a modro.ocko22 tohle ocenili.
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, kupodivu mě to dnes celkem přeskakovalo. Ze základních se povedli i šlechtěnci pátého stupně, normálně mám max třetí.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/24
  11. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    Zdravím. Kdepak seženu leteckou čepici. krom koupě koše? Diky
     
  12. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    -.doktor.- Zdravím , letecké čepice vyrábějí vážky ( Bahama) . Tento produkt můžeš tedy koupit na trhu a nebo vyrobit v továrně na letecké čepice - postaví se v dílně.

    Továrna na letecké čepice
     
    Richards76 a bačkora85 tohle ocenili.
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Včera večer po oslavě hotovo :) už nebyla síla to vyfotit :D
    [​IMG]
    Šlechtící mám ráda :D a řádek se mi líbí :)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mise splněna, včetně povinného dokoupení Golfového hřiště do řádku na stonek, aby všechny vypadaly skorostejně xD
    Kdo se trápí se šlechtěním, upřímnou soustrast. ;) Já jsem měla štěstí na trhu a mývaly jsem měla z nějakého dřívějšího šlechtění.
     
  15. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    je to hrůza kolik potřebuji super hnojivo,ani babyboom nepomáha jak by to dělalo schválně a ztrácely se postupy už nemám kde brát superhnojivo a k truhláři je ještě daleko, k tomu kolik problémů a zdržování má hra jsou to dost náročné úkoly
     
  16. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    matalenka70: aj ja som sa zapotila, k cicavcom som klikla na stolík s vázičkou

    teraz mi dáva zabrať upírí medvedík čistotný
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    :cry::cry: Som došľachtil.Asi moja najhoršia akcia na šľachtenie. Už takú s radosťou vynechám.

    [​IMG]
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Vůbec se mi do šlechtění nechtělo,ale po přečtení příspěvků jsem se do toho pustila.Nejhorší byl Upíří mýval,ten se mi vyhýbal obloukem.Všem kdo jěště šlechtí přeji dobré přeskoky.
     
  19. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    mě šmejkne, už se blížíte k upířímu mývalovi a najednou si to vzpomene na přeskoky a začínám znovu.

    A zase, někdo si ze mě dělá srandu.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/24
  20. -.doktor.-

    -.doktor.- Pisálek fóra

    lacrima moc děkuji
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.