Měsíční pohádka (18.10. - 23.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001, bursuk59 a davidson00 tohle ocenili.
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    při +100% a vrtulce 22, já měla obr štěstí 100% + 200% a vrtulka a 42kousků ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/10/17
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    mno, snahu o rozšíření plochy jsem vzdala, 65 koček fakt nenachovám do konce akce, takže ignorace.
    Duby jsou začarovaný, narvu zuzi a temný a rychlý hnojivo a hle, zuzi a rychlý zmizí a nezkrátí se čas, chytne se třeba až napotřetí, takže ignorace.

    no a já si tak v klidu pěstuju cerebrokolici a podobný věci a třeba i možná dorazim světlušku v družstvu nebo tak něco

    tvl a tajemničky na hřbitov, tak to už je vážně úlet
     
  4. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Ono záleží i na nabídce těch kol - já tam mám převážně nějaká procenta BZ navíc, jak jsem točila o Kerberose hodně párty pokusů, tak jsem tam 200% do stodoly měla akorát jednou a samo že nepadlo. Na normálním kole to asi ani nemám, posledních 20 nebo 30 pokusů nepamatuju, že by tam bylo něco, co bych chtěla a mrzelo mě, že nepadlo.

    Jinak já nakrmila 13 koček - koupila jsem koš, poprvé a jestli nepadne ta krásná dekorka, tak i naposledy.

    A zatím mám 3x 91 000 BBZ, 2x 250 000 kr, 2x 39 750 kr, 3x 5 SK, 2x 5 ponožek a 1x 5 SH

    To nejsou kočičí víly, to jsou hnusné nepřející čarodějnice a jak aničkamalířka trhá křidélka, mi se zas líbí ten tenký krček, to by se škrtilo :mad:
     
  5. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Taky 12 zatim to jde pokud to poje:pde
     
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    nakrmených 10 vil a prozatím padla jen nálepka, no uvidíme dál, jak to půjde ;)
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    1 nakrmení - 250 000 krejcarů
    2 nakrmení - duhová dekorka
    3 nakrmení - 250 000 krejcarů
    4 nakrmení - 23 000 BZ
    5 nakrmení - 250 000 krejcarů
     
  8. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    děkuji
     
    petaM2001, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  9. Levlef

    Levlef Baron fóra

    hm, tak suma sumárum těch novinek je nějak priveľa

    na hrbitove: z akce novy zvire, nova plodina, novy strom + 3 nove z TS
    na farme: novy strom z TS
    na baha: novy strom z TS

    vse jen za poslednich 48 hodin. Nevim nevim, mile RT, jestli tohle neni cesta do pekel. Ucelem hry by nemelo byt hrace zahltit, ale doprat jim hru, ktera je bude bavit
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    děkuji, už jsem je našla, chce to pořádně koukat :p;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  11. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    tak nakrmeno 24 kočičích vil, ale jen proto, že jsem si vytočila večer/ na noc/ 200%, a tak jsem blbá, blbá, blbá protože jsem nařizovala budík a vstávala na setí a sklízení púllnočního dubu, ještě že jsem dneska doma, protože jsem úplně mrtvá,V noci jsem nevstávala už nejméně 2 - 3 roky, no jo ale 200%, to prostě nejde.
    Lyžařka - jestli nedostaneš to duhové kouzlo, tak při OD napiš, já mám už 2
     
  12. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nakrmeno- nic, v nějakém nočním pominutí smyslů jsem si semlela 10 sazenic na hnojivo pro duby, můžu sice nakrmit půl kočky, ale žádná dobrovolnice na přepůlení se nenašla. Takže dneska začínám nanovo s 5 sazenicemi. Ovšem sklátila mě viróza, takže mám čas na hraní místo sezení v práci. A pak že všechno zlé není k něčemu dobré :D
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    @matlafous123 hyenko, nebudeš mě mít rád :) ale na KS padl fénix a celý mystický stonek stonkuje :)))))

    [​IMG][/URL][/IMG]

    jo, abych nebyla OT, tak nakrmeno 13 koček a docela jsou štědrý na KR, co se hodí
     
    Naposledy upraveno: 19/10/17
    petaM2001, davidson00 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Levlef: Na druhou stranu pokud mají být akce pořádné a pořádně promyšlené a domyšlené a náročné z hlediska obsahu a formy, tak je širší nabídka stromů, zvířat a chlívků nutná.... nicméně jednoho dne se musí říci:"Dost." A pak musí nastoupit ta kavalkáda těch super kombinovaných a promyšlených akcí, které tak chceme a které požadujeme. Chápej to, co teď dělají jako přípravu na příchod velkých věcí a bude Ti lépe. Vidíš sama - farma - 3plochy, BAHA - 3 plochy, teď 3 strašiplochy a jedna reklamní. Až to na nás RT vybalí, tak se z náročnosti sesypeme..... anebo se sesype server. ;)xDxD
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    První nakrmení, to by šlo;)
    [​IMG]
     
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Druid ... zatím přibývají novinky ve velkém a dost často, a smysl v tom nevidím. Dřív byly tajemničky jednou za čas, novinka byla vítaná. Teď jsou pomalu každý týden, novinek tuna a když už obětuješ FL (Kč) za tajemničky, tak za pár týdnů můžeš ty samé získat v úkolu, to není žádná strategie, to je prostě jen snaha vytáhnout z nás prachy.

    Matlafous: zkusím znovu obrázek [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG][/URL][/IMG] [​IMG][​IMG][/IMG]

    edit: může mi někdo jako blondýně sdělit, který z 10 odkazů na pictu.cz sem patří, aby se obrázek zobrazil? kuju
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Nepojedl jsi dneska neco v houbovem lese? xDo_OxD

    Levlef Mam stesti, ani napodruhe ten obrazek nevidim, ale jsem si jista, ze to byl fungujici radek >:(:wuerg::mad:xD

    EDIT: Pro blondyny: vlozis obrazek, kliknes levym tlacitkem mysi na "Přejít k detailům provedeného uploadu". Otevre se ti nahled, kliknes na nej levym tlacitkem mysi, otevre se ti obrazek v plne velikosti. Na nej kliknes pravym mysitkem a zvolis moznost "kopirovat adresu obrazku" (to uz se dela zase levym mysitkem). Na foru pak kliknes levym tlacitkem mysi na ikonku obrazku a pomoci ctrl+v vlozis zkopirovany odkaz a je to.
     
    Naposledy upraveno: 19/10/17
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    snaha byla, ale obrazek ne a ne se nahrat, coz bude jiste chyba mezi mou klavesnici a zidli, tentokrat v tom bude RT nevinne... teda, pokud to nejsou dozvuky sledovani kratkeho filmu :D :D

    ja mam takovou chut tem vilam nenazranejm zakroutit tim krckem, ukrats jim tu lucernicku a pekne je do ni narvat, idealne po kouskach.
     
    Trepifajksl, petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Ale huš, babo, to bych byl zelený a bylo by mi špatněxD..... ale mě je dobře, za chvíli obídek a po obídku troška té práce a bude zase hezký den. Teda Ty ale přeješ člověku roztodivné věcio_O..... obědvat v lese a navíc v Houbovém.;) Však sama dobře víš, jak to dopadlo se Sněhurkou, když jí bylo podáno to bledě modré jablko ( kdo ví jestli nesvítilo jak ta noční třpytivá). Usnula a kdyby nebylo toho prince, tak by spala jak Blaničtí, ale ti se probudí až bude nejhůř... ale u Sněhurky bych si tím tam jist nebyl.xDxD
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nacpano 12 kocicaku, prvni dekorka "sladke spani" doma, krom ni nic extra, takze jdu dal tlacit stromy ocima k rychlejsimu rustu ;)

    Levlef Navod na vkladani obrazku mas vyse v me predchozi zprave. Predpokladam, ze ted budes mit chut zakroutit krkem i me a ten radek mi sem vlozis min. 3x xD

    Druid.Panoramix Ses si uplne jisty ze sis neuzobl nejake te muchomurky zarivky, plisnove houby nebo nezakopl o nahrobni kameny a neupadl na hlavu, jo? :music:8);)
     
    Naposledy upraveno: 19/10/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.