Mývalové na cestách (10.8. - 16.8.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Hotovo, šlechtění mám ráda. Všeho bylo dostatek :):)
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, hotovo ;):). Co dodat .... akce super, pěkné odměny, za mne spokojenost :). Hodně štěstí všem ;)
     
  3. -nole-

    -nole- Rádoby autor

    Po opakovaných restartech a odklikávání tabulek jsem akci dokončila.
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také hlásím hotovo! Akce super - pelikána jsem ještě neměla. Výpliv ho má sice už 2x, ale co je doma to se počítá.
    Přeji pěkné slunečné odpoledne!
     
  5. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Mám zpoždění....ale jdu šlechtit.Taková akce je fajn a hlavně rychlá.Ceny taky super.Tak a rychle šlechtit. :)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, na mé farmě už mývalové předali dopravní prostředek do servisu, nic se nemá přehánět, únava materiálu se projevila. Tři kola v takovém spěchu, to by vnitřnosti spálilo i kozidechu :)
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj, tak akce splněna.:) Pelikáni na ploše, hned dostali welcome drink - SK (doufám, že jsem to napsala správně) a dala jsem tvořit spóóóóustu krmiva. Stoneček stonkuje. Šlo to rychle i dobře, ikdyž jsem 1x restartovala hru.
    Po roce jsem si zašlechtila a šlechtím dál. Mám šlechtící skluz.
    Přeji hodně štěstí v přeskocích, ale hlavně pěkné odpoledne.... bylo na čase ;)
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak jsem taky před 10 min. začala... jsem zvědavá, jak to dokončím.

    EDIT:
    Za dalších 15 minut dokončeno.
    Děkuju za další Želvu nádhernou (teď už mám 2). A Pelikán se taky hodí.
     
    Naposledy upraveno: 10/8/23
  9. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Mám radost z prvního pelikána
     
  10. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    A já ještě nešlechtím, neboť mám plné zlaté sloty - trvalý bonus BZ/TBZ a rostlinný bonus - a nemám kam dát "dobrůtku", tak se šlechtit bude až zítra. Mám návrh, když jsou dvě akce najednou - přidat slot!
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Ani sem nevěděla, že je akce.. až když jsem aktualizovala stránku.. špatně se mi sem stále dostává
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak mám prvního pelikána,akce na pohodičku.:)
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kvůli výpadku hotovo až teď. Ráno si budu muset přispat. Neměla jsem ani želvu, ani pelikána, tak už se tulí v domečku nakrmeni SK.
     
  15. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    hotovo, pribudla korytnačka nádherná a pelikán, ani jedného som nemala :)
     
  16. Moník0302

    Moník0302 Pisálek fóra

    Ahoj, funguje Vám farma? Od včera se tam nemůžu dostat.
     
    tony13257 a [Rosomák] tohle ocenili.
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ráno fungovala, teď když jsem se chtěl přihlásit, tak ne. Zase to vypadá nějak podezřele jako při těch DDOS útocích. Nechápu, co je cílem těch útoků (kdyby to bylo nějaké vydírání nějaké banky, člověk by to pochopil, i když pro to nemá pochopení, ale co si mohou vzít na BP)?
    No co, budu to zkoušet. Potřebuji sklidit sklizeň akční před odjezdem k zubařce...

    Naštěstí začala vbrzku fungovat.
     
    Naposledy upraveno: 11/8/23
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Moník0302 - bohužel problém souvisí s neustálými DDoS útoky, občas může dojít k výpadku některého ze severů, ale během chvíle by mělo dojít k obnovení funkčnosti.

    Přeji brzké vyřešení problému
     
  19. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Krásné dopoledne.
    Akce hotová. Poprvé co jsem šlechtící zvládla dokončit.
    Stonek už je připraven
    [​IMG]
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Včera jsem se od 21.00 hod nedostala na farmu ani na forum, ve 23.00 jsem to vzdala. Když jsem se jednou zázrakem dostala přes přihlášení a uběhané ovečky, nešlo vůbec nic, nikam jsem se z města nedostala, z farmy mě to vyhodilo. A pak zase a opět hláška " 503 Service Temporarily Unavailable , pak zase chyba 502 ".
    Už se to pomálu stává pravidlem u každé akce, že člověk přijde o všechny bonusy. Asi si začnu rozmýšlet zda něco koupit, když je údajně Farmerama pod neustálými DDoS útoky. RT by mělo začít pracovat na lepším zabezpečení a zkvalitnění hry, pokud nechce přijít o platící hráče.
    Dnes snad došlechtím bez přerušení.
    :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.