Módní přehlídka na farmě (4.11. - 10.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,tak jsem aktivovala všechny bonusové řádky na šlechtění a během půl hodinky bylo hotovoxD Přeji všem hodně přeskoků a hodné sousedy,kteří kupují největší balíky SK;)
     
  2. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, jak mám pokračovat na 31 . hru, když nemám nikde zelené plus? Díky :) ... už mě to asi došlo :) , to poslední šedé plus musím došlechtit ptáky asi , že?
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jana.zape: Ano, musíš dodat tuším 40 odznaků do posledních úkolů....
    Hotovo včera, z TS pár ořechovců a 1 x přání (baha nic)
    z TCH zatím jedna sojka /zbytek zraje/ a baha 1 x surikata.
    Tak spokojenost. V sezóně získám gekona, tak bude farma opět komplet, než nám něco přidají.
     
  4. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak už taky hotovo, potupně jsem koupila obyč žraloky, co jsem si nešimla a nenapěstovala :D jinak dobrý, neonky sice nepotřebuju, ale tak třeba na výměnu :)
     
    sovicka64, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Hotovo a celkem mám radost proběhl i nějaký přeskok.SK je sice fuč,ale však zase někde něco nasbírám.Neonky chamíky jsem ani neměla.
     
  6. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Za mě je velká škoda, že si nemůžeme volit sami modelky a úkoly, které chceme splnit. Posbírala jsem sice banány, kde se dalo a otevřela si žraloky, jenže jsem se stejně zasekla u 21.hry, protože na šlechtění žraloků už banány nemám, takže mě to nepustí dál k další modelce -ptákům. Přitom tam bych dodala ještě do dvou úkolů a získala neonky. Je to jediná modelka, kde dokážu splnit všechno, ale nemůžu k ní:cry:. No, nebude ani samolepka za 25 hus, což je ten nejjednodušší úkolxD, kterou jsem nechávala na konec. Pak už mi chybí šlechtění anakond a delfíni, ale u těch ptáků bych to zvládla, kdyby si je člověk mohl zvolit a zůstat u nich. Takže toto je pro mě u této akce jediné velké mínus - nemožnost volby modelky.
    No, neonky tím pádem nic, a to nemám na farmě ani jedny. Ale nevadí.:)
    Ze stájí vlk a mravenec, netuším, jestli je to pro dlouhodobé hráče vykopávka nebo ne, ale já je neměla, tak jsem ráda. Na baha mám zvířata, ze kterých jsem se z TJ radovala (vodní dráček, žirafa), ale nemám je čím na krmit, protože nemám aktivované věci - chybí banány.
     
    Naposledy upraveno: 5/11/20
  7. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Mikádko18
    Koukni se do pošty napsala jsem ti psaní ;).
     
    Mikádko18 tohle ocenil(a).
  8. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    sakra, to nejde přeskakovat mezi modelkama? Takže všechno superkrmivo spotřebované uplně zbytečně...
     
    k.vitek a vaklaf tohle ocenili.
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    já jsem to psala již u minulé akce, že není dobré samovolné přeskakování modelek, taky bych si ráda vybrala kterou budu plnit, takhle nemám některé šlechtěnce a stojím na nich nebo je musím draze koupit, nehledě na to, že velmi rychle ubývá SK a takhle mi nebude stačit na splnění všech úkolů, jinak bych to snad i splnila a získala řádek, takhle asi zase pohořím:cry:
     
    vaklaf, Mikádko18 a evainfo tohle ocenili.
  10. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    Neboj, mám to stejně.
     
    evainfo, Mikádko18 a hroudov tohle ocenili.
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak z tajemných stájí to nebyla žádná hitparáda, vše už mám, chybějící zvíř. stáje ani ťuk. Nevadí, časem snad něco dopadne.
     
  12. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Udělal jsem řádek a končím. Na neonky bych se dostal, ale ušetřím SK na jindy. Zas tak o ně nestojím.
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  13. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Tak a jsem na tom stejně jako mnozí přede mnou , úkol 21 - konec, mám všechno bohužel šlechtění žraloků nemám sice jsem si myslela, že to nějak zvládnu - ale je to opravdu moc a moc banánků- tak jsem z toho docela smutná. Ale je to hra - budu alespoň obchodovat na tržišti.
     
    evainfo a Mikádko18 tohle ocenili.
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Od včerejška hotovo. Želvičky svým želvím tempem nakladly vece a z nich se vylíhly malé želvičky, které jsem dodala do akce. Kdybych chtěla udělat akci jiným než želvím tempem, tak na nakrmím SK. Toho mám relativně "dostatek". Pravidelně melu (na noc), v akcích jako odměna je SK taky často. Je pravda, že posledních dobou šlechtím jen při takovýchto akcích. A ještě sleduji zdejší Vědmu a příspěvky zkušených hráčů. Tak se mi daří vychytat akci na šlechtění za 1 SK se skupinou živočichů, kteří budou třeba do blízké akce. Takže taky ušetřím hromadu SK. Při klasickém BB nešlechtím. Aktuálně úkoly na šlechtěnce v družstvu neplním. Ty mi neutečou.
    Pro případ akcí, jako je tato, neutrácím banány jen tak. Škudlím je a použiji, až když potřebuji na aktivaci něčeho do akce. Takhle jsem měla na aktivaci delfínů a i na aktivaci plodin na jejich krmení. Banány přibývají docela rychle. Ale přiznám se, že přijít takováto akce ihned, tak až asi jen tak něco neaktivuji.
     
  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ALDOUSKOV - aby jsi mohla dodávat musíš mít přepnutou záložku na správné "modelce". Aktivní modelka, které lze aktuálně dodávat má u sebe na záložce hvězdičku.

    upload_2020-11-7_11-56-39.png

    Přeji fajn hru
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  16. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Prosím o radu. Ukončila jsem 28 her a získala stonek. Nemám ale dekorky. Jak je to možné?
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Domnívám se, že by se to stát nemělo, zkusila jsi restart hry?? A když nepomůže pak jedině podpora.
    A náhodou jsi je nedala někam např. k majáku?
     
    Pitrýsek47, Dave Lister a Skali tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sedlackabuzkova, když klikneš na prázdné místo na stonku, tak by se ti měla zobrazit dekorace v liště, pokud jsi ji nikam nedala. Také zkus dekorace vyhledat přes hledací okýnko a někdy pomůže restartovat hru.


    upload_2020-11-7_16-52-17.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Ahoj, záhada vyřešena. Všechny dekorky jsem umístila na nové pole maják. To je co?:D
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sedlackabuzkova i to se občas stane. Hlavně že se ti je podařilo najít. 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.