Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    radyn.m, omlouvám se, nevím. Jsem farmářský ročník 2011, takže by jen přibyl nějaký strom do sbírky. U akcí si vždy počkám, až to někdo spočítá za mně. Pokud si pamatuji, tak nám podrobné propočty kdysi dávali FM přímo do Faq, ale pak z nějakého důvodu od této praxe upustili;)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - ahoj, jj, kdysi dávali, ale protože nejsou otroci, den má pořád jen 24 hodin a práce je čím dál víc, tak již nedávají. A taky ty baterky do kalkulačky jsou čím dál dražší...Doba je zlá...:eek:

    A k akci - už taky konečně rozpěstovávám
    uuž.png :)
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, oprava je už nahraná na serverech. Pro načtení opravy prosím proveďte odhlášení ze hry a nové přihlášení.
    Informaci jaká bude případná kompenzace za navíc odečtené Šťastné balíčky a nepřipsané Ozubené mince budeme vědět zítra. Prozatím tedy nepište prosím na herní podporu. Děkuji.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se přišla podívat, kdo už má hotovo a ono nic, nuly se překřížily s jedničkama a rychlíci měli smolíka 8) Však zítra je taky den :) Já už mám zaseté první rozpěstování, za 59 minut sklízím (jestli neusnu xD). No, snad vydržím i to druhé, aby bylo na pidipole, poté půjdu na návštěvu k vehiklu a posléze zavítám k Morfeovi ;)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak mise splněna, můžu se dál věnovat smysluplnější činnosti :p

    Screenshot_3.png
    Screenshot_4.png Screenshot_5.png Screenshot_6.png Screenshot_7.png

    Fajn hru pezt
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Frajer, předběhl jsi naše rychlofarmářky :D Tak přeji úspěšné sklizně BéZetek, i k dalším smysluplnějším činnostem (tady i v reálu) přeji hodně zdaru :)
     
    Naposledy upraveno: 5/5/22
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak jsem to asi trochu přehnal s pěstováním, ale neva bude víc odměn. Jdu si pro zelenokapkový strom a Piccola, pak uvidím co si vyberu. Ještě nějak dohnat padátka, zatím jich mám zhruba 1600ks, ale to pažitka zvládne. 8)

    [​IMG]





    Hezkou hru ...
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrý, husa nestávkuje, vše běží jak má. Odměny pěkné i na políčkách, tajemno po více kusech, hnojiva také, floreny atd. Určitě obrstromy stojí za snahu, jak uvádí migos na videu. Trochu Ingrid zdržuje, ale nenechávám si balíčky do foroty, hned je odehraji, tak to půjde, řádek určitě :D.
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja koľko urobím toľko bude,lebo moje koleso stávkuje stále.Ešte že mám trocha vrtuliek a SH a aktivoval posledný x Jacka.Uvidím či získam odmeny ktoré by som chcel.Ešte že sú tie odmeny rozdelené do troch skupín;);).
     
  10. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Bude nějaká náhrada za kolečka Ingrid ze včerejška kdy nefungovala? děkuji
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    No ono to u mne stále nefunguje.Už mám tři hry v háji.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, opravený skript právě proběhl. Všem poškozeným včerejší chybou jsou připsané Šťastné balíčky, které byli odečteny navíc.

    Žádné chyby v minihře nejsou hlášeny. Doporučuji provést Vše pro bezproblémový chod hry, popřípadě odinstalovat a provést novou instalaci Samostatného klienta pokud hrajete v něm, podle návodu ZDE



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám stonek a tři dekorace, na 4 chybí tři mince :)a pak už mám na jedná pikolku a na druhou také bude, času je dost a ještě budu hrát. Včera jsem vytočila 100 % tak jsem jela se SH, dnes už klasika
     
  14. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    koleso nestastia je lakome, PL mam malo, takze pretacam tak 10-15 krat za akciu - taze uplne minimalna sanca nieco ziskat...
    pomaly pestujem, padatka postupne padaju. stonka sa zide, no stromy potesia ovela viac :) uvidime ci dam aspon jeden. rano zapnem dvoch jackov, posledny krat, tak snad to pomoze. aj ked pri pestovani 4:47 je to viac plytvanie ako pomoc... ak mi vypadne, tak prihodim aj 100% do stodoly. SH mam poslednych 123, co mi teda moc nepomoze. chcelo by to stonku na SH a na skratenie casu pestovania... niektore akcie ledva stiham a tato sa medzi ne tiez zaradi...
     
  15. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Super, mini hra se mi hrozně seká, první krát jsem hodila sekerou a seklo se to.
    Musela jsem se odhlásit a po opětovném přihlášení, už jsem se k ní nedostala, ukazuje mi to, že to mám hotové. >:(Tak ji raději budu míjet.
    Na Farmu jsem se vrátila asi po 5 letech a až na tu mini hru, zatím dobrý.:)
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, stonek je připraven, jedna piccola taky, zbytek se uvidí, akční už budu pěstovat jen na hlavní, na divošku si dám dlouhodobku a až nahamouním nějaké to padátku, půjde do normálu. Všem přeji ať vám šlape hra a povede se splnit si svá přání, hezký víkend
    [​IMG]
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jako vždy jedu na MJS+voda+hnůj
    po 200x zatočení bonus žádný a otevřela jsem 76 beden s bonusy a také žádný bonus na sklizen polí takže sice hraju ale bez chutě a nálady
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Stonek už frčí! A maximálně 83 husích her na zuziobrstrom. Dal jsem se na vojnu, tak musím makat :D8). Jako bonus u toho jen tak mimochodně seberu i SH obrstromek, ať se mi ten hájek trochu rozroste ;).
     
    Naposledy upraveno: 6/5/22
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký májový večer :) tak stoneček taky hotový i se dvěma pikolkami, zbytek mincí a vědomostních vyberu až co dá poslední ranní sklizeň a farmička už půjde do svého režimu :p ostatním držím palečky, ať se daří ;)



    [​IMG] [​IMG]

     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) stonka od rana je funkcna
    [​IMG] , co som chcela to som vybrala
    [​IMG] [​IMG]
    este posledne piccolo a balim to :p
    tym co maju hotovo gratulka a ostatnym drzim palce ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.