Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce půjdu a docela se na ní těším, i když to musím přečíst pořádně, když jsou spojeny vlastně dvě akce. To ale až večer, teď na plochy lupnu Laskavec a můžu se v klidu věnovat kytičkám venku, když je tak krásně :inlove:. Po týdnu zkusím protočit pár PL a snad nějaké štěstí padne, když jsem ho nebuzerovala a nenadávala na něj tolik dní :).
    Tak zítra ve 14:00 na start a hodně štěstí všem jak ve hře tak v reálu :inlove:
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja sa samozrejme tiez vrhnem do akcie. Na starte budem stat o 14h. vlastne uz v autobuse (idem na rehabku) ale zaciatok zmaknem aj cez mobil ;) Nech sa nam vsetkym dari a kazdy si zajde pre odmeny ktore sa mu pacia :)

    Inak monci a kdeze je tak krasne hmm... u nas prsi :mad:
     
  3. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce půjdu, jako do každé jiné, farmářum přeji hodně uspěchu do další akce
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, na základě zpětné vazby jsou do obchodu Herního dne přidané i základní varianty obřích stromů a také byl upraven bonus z řádku. Věříme, že vás tyto změny potěší.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se někdo....potentoval.xD
    Teď vážně,kdy budou ty změny?!?:wuerg:
     
    michnaj, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Mě akce vůbec nenadchla, a přidání minihry je další zdržovačka, která mi vůbec nevyhovuje, políčkům se budu snad úspěšně vyhýbat. Splním jen tak, abych si vyzvednul řádek a tím to pro mě končí, ostatní odměny mě nelákají.

    Fajn hru pezt
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Asi jsem něco přehlídla.Podivuhodný strom niklák je nový strom nebo už byl ? Do akce jdu
     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    sovicka64
    Krásné sluníčko je v Čechách Středočeský kraj ;), ale za ten déšť bych byla docela vděčná, pošli ho trochu k nám
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Do akce se také pustím, i když nově dvě akce v jedné mě moc nenadchlo. Uvidím co s tím udělám a jak se bude dařit. Tentokráte o obříky bojovat nemusím, stále jich mám pár v liště bez užitku. Domnívám se, že Ultra-obrovské stromy byly na ploše jen když jsem je z Expresu získala.
    Přeji všem ať se daří a nejen ve hře!!
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,tak ja ani neviem,čo povedať,šťastím som celý bez seba z odmien. 8);) Teraz už len pri jednom,max dvoch zberoch denne napestovať potrebné.:cry: Nech sa vám darí!
     
  11. Jonis1998

    Jonis1998 Pisálek fóra

    ti květinače budou vi padavat jen na hlavni louce nobo na šeh tri
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jonis1998 - ahoj, na plochách farmy (hlavní louka, divoká louka a lesní mýtina) ;)
     
    moncicak7070 a maribeja tohle ocenili.
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Deskové hry mám ráda. Ingrid už méně kvůli náhodě. Spojení těchto dvou akcí mi přijde už moc. S velkou pravděpodobností se budu políčkům s Ingrid vyhýbat. Snad padne nějaký bonus na KŠ.
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) ještě nejsem rozhodnutá, uvolnila bych jednu plochu, ale kytí na stoneček je docela dost a víkend je přeplněný jinou zábavou, tak zítra se uvidí :p
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Jelikož mám na dobu konání akce už jiné plány, nebudu tudíž u PC. Takže akce Pá Pá ;)
    Všem sousedům se omlouvám, ale dárky také nebudou :sleepy:
    Přeji Všem hezkou hru :)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Šmankote, to je obrázků. I na můj vkus hodně, pezt to už částečně zabalil, to je nevídané :D. Zítra začnu a jako vždy někam dolezu.
    Edit: Mně je změna šuma fuk, nehlídám bonusy ;).
     
    Naposledy upraveno: 4/5/22
  17. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Nově je bonus na chlévy všude, ale jen 3%? To opravdu? K čemu to je, když vám k okamžité sklizni se čtyřmi Postřikovacími uměními a řemeslnými produkty budou chybět 2%? Nevím, jak ostatním, ale mně se tahle změna nelíbí
     
  18. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak to také zkusím, ale času je málo. Začíná včelařská sezona. No nějak to vybojuji. Škoda každé nesplněné akce.
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Se mi zdá, že by jsme tu sekyrku mohli poslat do Hamburku! Dvě zdržovačky? Opravdu nemám chuť... Venku krásně, před sebou 3 směny a navíc jsem zjistil, že mi autobusy změnily JŘ a tudíž mám na výběr - šlapat 2 km do kopce v půl deváté večer nebo šáhnout do kešeně na obolus pro taxi, grrr. MMCH - také zvedli cenu. Jdu se litovat do pelechu s knihou.
    Zaseto, uvidí se.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zkusím, uvidím, kam se drobný záhumenkář propěstuje :) Volného času je relativně dost, ale bez bonusů z vehiklu to moc růžově nevidím. A já jsem si štěstí asik vybrala posledně, když mi milostivě udělil 100 i 200 procent skoro najednou. Co bude, to bude. Dyž to nepude, dám zpátky na plochy zvěř a výrobny a budu dál syslit 8)

    Farmaření zdar :)
     
    Naposledy upraveno: 4/5/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.