Loňské sněhy (3.2. - 9.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Loňské sněhy ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 3.2.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 9.2.2021 ve 22:00 hod
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    INČUČUNA1959 a zejdy66 tohle ocenili.
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) na tuto akciu sa tesim
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak tato akce za mě lepší než ta první co zítra bude :) Jdu do toho 100% mám necelých 800 SK tak snad to bude stačit :)
    A sezónní body neodmítnu sezónu jsem otočil už asi 6x takže myslím že ještě 4x mohu :p
    Jen škoda že i sem nedali další piccollo bednu :D ( nevím teď jak se píše přesně ) :D
     
    Naposledy upraveno: 2/2/21
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na splnění celého úkolu je potřeba 144x šlechtění savců, plazů a ptáků, bez přípravy 864 SK.
    Další potřebnou zvěř a šlechtěnce mám ve stodole, tulidomek naplněný po okraj za 1SK, tak by to měla být rychlovka.
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Po odpočinkových šlechtících akcí je tato určitě náročnější, ale to by bylo....
    SK dostatek a nějaký základ je v tulidomku za "levno"- snad to zvládnu.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tady už jsou odměny o poznání lepší ;), jak už jsem psala, do této akce jdu, i když nemám šlechtění za 1 SK, ale nevadí, SK je relativně dost, tak si pošlechtím
     
  7. kája53

    kája53 Expert fóra

    Hlavně si půjdu pro gekona, mám jenom jednoho a to mi je málo. Hamty hamty. :p
    Sezónní body jsou taky dobré. Farmaření zdar! kája53
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jelikož bude akce na mince tak přemýšlím že koupim těch 375 SK a využiju toho no ještě uvidím ale mince se vždy hodí hlavně teď rožšiřuju pole pro mazlíky :p A to žere mega moc mincí :D

    BTW - Koukal jsem že všechny šlechtěnce skoro mám takže pohodička :)
     
    Naposledy upraveno: 2/2/21
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu.Hodně bodů sezóny a gekon taky potěší :inlove: Tulidomek za 1SK už praská ve švech :wuerg: Je potřeba tu zvěř už vypustit ven xD
     
    Naposledy upraveno: 2/2/21
  10. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    udělala jsem si přehled šlechtěnců k dodávání:

    6 ks - azurový rys, esový páv, fitness chameleon
    8 ks - bílý slon, husa běločelá, anakonda albín, medvěd krátkočelý, huňatý kukaččí čumák, chameleon trenér
    3 ks - křeček panda, karmínový papoušek, smaragdová anakonda
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sice jsem se netrefila uplne do zvirat (v tulidomku mam za 1 SK anakondy, psy a pstrosy), ale vsechny slechtence mam ve stodole, takze to bude oddychovka. Jen nevim, kde seberu ten šumák xD;)

    Diamantový36x ploutve, 1x karmínový papoušek, 5x huňatý kukaččí šumák
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @matlafous123 -----> Kde mám vzít ty ploutve teď nějak vůbec nevím :D :D :D
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Však on ten čumák vyšumí :pxD:music: Jdu nacpat tulidomky
     
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Domek naplněný za 1 sk,zbytek bude hračka.Trochu protřídím krmivo,vyberu to starší zásoby se kupí-mám něco přes 8000ks..Zase jedna rychlo akce.A hlavně žádný stres.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tenista99 Vybal z krabice s letnima vecma nebo zkus strcit ptaka tulit :p :D
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Díky opraveno, překlep no :p
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    konečně si uvolním tulidomek, pár padátek by z toho mělo vypadnout, zbytek nebude nikterak stresový, dokonce tentokrát mám i všechny potřebné šlechtěnce do úkolů, odměny jsou úměrné (ale ty já nikdy neřeším) a stonek se mi hodí
     
  19. babi49

    babi49 Pilný autor

    Ahoj lidi, prosím kovový škopek a ploutve vůbec neví kde je vzít. Poradíte, díky
     
    maribeja, coneznam a tenista99 tohle ocenili.
  20. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @babi49 ----> Ahoj při šlechtění ptáků ploutve padají a to druhý taky při šlechtění myslím vše máš popsáno na začátku FAQ
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.