Letní kvíz s tombolou (16.7.-16.8.2019)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 16/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. doben

  doben Ikona fóra

  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  (16.7.-16.8.2019)


  Kvíz je možné vyplnit do 16.8.2019 23:59!

  Od 24.7. je k dispozici také slovenská verze kvízu,
  kterou najdete ZDE(klik).


  Soutěž již skončila, soutěžní otázky najdete ZDE(klik).

  V případě dotazů k soutěži mi napište herní poštou na můj nick doben.

  V tomto vlákně můžete debatovat o soutěži,
  ale do 17.8.2019 se vyhněte rozebírání otázek a odpovědí v soutěžním kvízu.
  Každopádně můžete dát vědět ostatním, jak jste byli úspěšní,
  jak se vám kvíz líbil a jak hodnotíte obtížnost.
  ;)

  Doufám, že se vám bude soutěž líbit a přeji hodně štěstí.

  Úvod
  Pro toto léto jsem připravil další farmářský kvíz, který je tentokrát jednodušší a to i díky tomu,
  že neobsahuje žádné otevřené otázky, tudíž můžete u všech otázek tipovat. Navíc tentokrát můžete libovolný počet otázek vynechat. Pro zpestření je navíc tato soutěž propojena s tombolou, kterou někteří z vás již znají. Za vyplnění kvízu totiž dostanete body, za které obdržíte lístky do tomboly. Po ukončení soutěže proběhne losování, ve kterém můžete získat spoustu odměn do hry. Aby to bylo ještě zajímavější, tak se bude množství odměn odvíjet od celkového počtu bodů, který nasbírají všichni soutěžící dohromady. Pokud budete hodně úspěšní, tak budou v tombole také 3 kusy dekorace John Citrón! Ještě je dobré zmínit, že vůbec poprvé máte možnost získat lístky do tomboly za pozvání přátel.

  Kvíz
  Než začnete kvíz vyplňovat, tak doporučuji si první celý kvíz prohlédnout, abyste měli přehled o tom, co vás čeká a kolik času vám to přibližně zabere. Kvíz by neměl být časově moc náročný, ale je možné, že si některé informace budete chtít dohledat např. ve FAQ na herním fóru. FAQ je samozřejmě povoleno, ale počítejte s tím, že tam nenajdete odpovědi na všechny otázky. Každopádně je zakázáno se ptát na otázky z kvízu moderátorů na fóru. Nezapomeňte, že dokud kvíz neodešlete, tak můžete své odpovědi měnit. Každý soutěžící může vyplněný kvíz odeslat jen jednou. Všechny názvy zvířat, stromů, stájí, produktů, úkolů v družstvu atd. jsou v kvízu uvedeny tak, jak jsou nazvány ve hře.
  Kvíz je rozdělen na 4 části po deseti otázkách. V první části získáte za každou správnou odpověď 1 bod, ve druhé části 2 body, ve třetí části 3 body a ve čtvrté části 4 body. Otázky tentokrát nejsou označeny jako povinné, tudíž můžete libovolný počet otázek vynechat. Pokud na otázku neodpovíte nebo pokud odpovíte špatně, tak za ni žádný bod nezískáte ani neztratíte. Maximálně lze získat 100 bodů. Za každých 5 bodů, které získáte dostanete 1 lístek do tomboly. Na konci soutěže bude určeno pořadí soutěžících podle nasbíraných bodů. V případě shodného počtu bodů bude rozhodovat, kdo zaslal vyplněný kvíz dříve. Nejlepší soutěžící podle tohoto pořadí získají lístky do tomboly navíc.

  Česká verze kvízu
  Soutěžní kvíz najdete ZDE(klik).

  Slovenská verze kvízu
  Soutěžní kvíz najdete ZDE(klik).

  Soutěž již skončila, soutěžní otázky najdete ZDE(klik).

  Je jen na vás, jestli budete kvíz vyplňovat v české nebo slovenské verzi, ale pamatujte na to, že vyplněný kvíz můžete zaslat pouze jednou.

  Upozornění

  Kvíz je vyhodnocován automaticky, tudíž se váš počet bodů dozvíte ihned po odeslání kvízu. Stačí kliknout na ,,Zobrazit skóre". Pokud na to zapomenete, tak mi napište herní poštou a já vám pošlu váš počet bodů, ale přijdete o možnost se podívat na to, kde jste odpověděli špatně.


  [​IMG]
  Lístek do tomboly
  Ten se vám bude hodit při losování, které proběhne po ukončení soutěže. Čím více budete mít lístků, tím větší bude vaše šance na získání odměn. Za každých 5 bodů, které získáte v soutěžním kvízu obdržíte 1 lístek do tomboly. Navíc bude po ukončení soutěže vytvořeno pořadí soutěžících podle počtu nasbíraných bodů a ti nejlepší získají lístky do tomboly navíc. V případě, že bude mít více soutěžících stejný počet bodů, tak rozhodne, kdo vyplněny kvíz zaslal dříve.

  Lístky do tomboly za pozvání přátel
  Na rozdíl od minulé tomboly tentokrát nemáte možnost lístky zakoupit. Ovšem máte příležitost získat 1 lístek do tomboly za každého přítele, který vyplní soutěžní kvíz. Maximálně takto můžete získat 5 lístků do tomboly. Jediné, co musíte udělat je říct o této soutěži přátelům, kteří hrají Farmeramu. Pokud se budou chtít kvízu zúčastnit, tak napíšou při vyplňování kvízu do vyznačeného pole váš herní nick. Jakmile vyplněný kvíz odešlou, tak obdržíte 1 lístek do tomboly. Ovšem to není vše. Váš přítel totiž na oplátku získá také 1 lístek do tomboly navíc. Celkově tedy díky této možnosti můžete získat až 6 lístků do tomboly navíc. 5 jich získáte za pozvání pěti přátel a 1 za to, že někdo pozve vás.

  Upozornění: Pokud někdo pozve vás, tak je nutné, aby dotyčný hráč vyplnil soutěžní kvíz před ukončením soutěže. Pokud jej nevyplní, tak lístek navíc nedostanete. Ovšem nezáleží na tom, kdo z vás dvou vyplní kvíz dříve, takže se klidně můžete pozvat navzájem.

  Tip: Pokud vás k vyplnění kvízu nikdo nepozval, tak do vyznačeného pole napište můj nick doben. Získáte tak 1 lístek navíc stejně jako v případě, že by vás pozval někdo jiný.

  Lístky do tomboly za umístění v konečném pořadí
  Přehled bonusových lístků za umístění v kvízu:

  1.místo 10x [​IMG]
  2.místo 9x [​IMG]
  3.místo 8x [​IMG]
  4.místo 7x [​IMG]
  5.místo 6x [​IMG]
  6.-10.místo 4x [​IMG]
  11.-14.místo 3x [​IMG]
  15.-20.místo 2x [​IMG]

  Body
  Od počtu bodů, které získáte v kvízu se neodvíjí pouze to, kolik získáte lístků do tomboly. (5 bodů=1 lístek) Součet bodů nasbíraný všemi soutěžícími určí, kolik odměn bude zařazeno do tomboly. Čím více bodů soutěžící dohromady nasbírají, tím více odměn bude v tombole. A nezapomeňte, že v případě dostatečného počtu bodů budou do tomboly zařazeny také 3 dekorace John Citrón! Proto neváhejte a řekněte o soutěži i přátelům, aby se podařilo nasbírat dostatečné množství bodů.

  Tombola
  Za vyplnění soutěžního kvízu a za pozvání přátel můžete získat lístky do tomboly. Čím více lístků budete mít, tím větší bude šance, že vyhrajete v tombole odměny do hry. Tombola proběhne nejspíš o víkendu 17.-18.8.2019. S největší pravděpodobností, se bude losovat ve videu, které vyjde na mém you tube kanále.

  Odměny v tombole
  Celkové množství odměn závisí na počtu bodů z kvízu, který nasbírají všichni soutěžící dohromady. Celkem je určeno 10 cílů. Každý cíl je stanoven minimální počtem bodů z kvízu, který musí všichni soutěžící dohromady nasbírat a obsahuje určité odměny. Jakmile bude dosaženo daného cíle, tak budou odměny z tohoto cíle zařazeny do tomboly. Jednoduše řečeno, pokud se dohromady podaří nasbírat alespoň 2500 bodů, tak budou do soutěže zařazeny všechny odměny.

  Soutěžící zatím dohromady nasbírali 2211 bodů.
  poslední aktualizace:
  17.8. 20:44​

  Přehled cílů
  1. Cíl

  minimální počet bodů: 1
  Odměny:
  2x Papouščí strom


  2. Cíl
  minimální počet bodů:
  200
  Odměny:
  1x Netopýří jeskyně IV: Růžová
  1x Vraní hnízdo IV: Růžové


  3. Cíl
  minimální počet bodů:
  400
  Odměny:
  1x Prasečí chlívek V: Neonový
  1x Vajíčkový strom  4. Cíl
  minimální počet bodů:
  600
  Odměny:
  1x Prasečí chlívek V: Neonový
  1x Akébie pětičetná XXL + základ
  1x Salaka jedlá XXL + základ
  1x Eugénie


  5. Cíl
  minimální počet bodů:
  900
  Odměny:
  1x Balón z MS 2011
  1x Výběh pro pandy IV: Růžový
  1x Bazén pro mořské poníky
  1x Kustovnice XXL


  6. Cíl
  minimální počet bodů:
  1200
  Odměny:
  1x Vodní kanon
  1x Prasečí chlívek V: Neonový
  1x Výběh pro pandy IV: Růžový
  1x Výběh pro opice IV: Růžový

  1x Bazén pro mořské poníky
  1x Výběh pro gazely
  1x Kustovnice XXL
  2x Santalovník


  7. Cíl
  minimální počet bodů:
  1500
  Odměny:
  1x Bobříkova vzducholoď
  1x Ingrid, diamantová husa

  1x Prasečí chlívek V: Neonový
  1x Krůtník V: Neonový
  1x Výběh pro pandy IV: Růžový
  1x Bazén pro mořské poníky
  1x Výběh pro gazely
  2x Santalovník


  8. Cíl
  minimální počet bodů:
  1800
  Odměny:
  1x John Citrón
  1x Bonusový kód do hry


  9. Cíl
  minimální počet bodů:
  2100
  Odměny:
  1x John Citrón
  1x Bonusový kód do hry


  10. Cíl
  minimální počet bodů:
  2500
  Odměny:
  1x John Citrón
  1x Bonusový kód do hry

  Pravidla
  Poslední aktualizace pravidel: 17.7.2019

  1) Každý soutěžící může zaslat vyplněný kvíz pouze jednou.
  2) Je zakázáno sdílet před ukončením soutěže správné odpovědi.
  3) Účastí v této soutěži automaticky potvrzujete souhlas s pravidly této soutěže a také s pravidly Dobenových soutěží 2019, které najdete v mém deníku na fóru. Také souhlasíte s tím, že v případě jejich porušení budete z této soutěže vyloučeni.
  4) Je zakázáno se ptát na otázky z kvízu moderátorů na fóru.
  5) Je přísně zakázáno účastnit se této soutěže s více herními účty.
  6) Pokud soutěžící neuvede v kvízu správně svůj herní nick, tak bude ze soutěže vyloučen.
  7) Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na úpravu odměn v tombole.
  8 ) V případě, že soutěžící nebude mít na zaslání odměny dostatečný level, tak tentokrát neobdrží žádnou kompenzaci.
  9) V tomto vlákně platí jedna výjimka týkající se pravidel fóra. Pořadatel soutěže zde může mít více příspěvků pod sebou. Pro nikoho jiného tato výjimka neplatí.

   
  Naposledy upraveno: 17/8/19
 2. doben

  doben Ikona fóra

  Na začátku bych chtěl poděkovat, že mi bylo umožněno mít v tomto vlákně více příspěvků pod sebou, abych vás mohl informovat o průběhu soutěže. Pro všechny ostatní samozřejmě platí pravidla fóra, podle kterých je to zakázáno.

  Novinky
  Došlo k drobné úpravě u lístku do tomboly navíc, který dostanete, pokud vás někdo pozve. Nyní není nutné, aby hráč, který vás pozval kvíz vyplnil. Pokud vás nikdo nepozval, ale na soutěž jste narazili na fóru náhodou třeba díky mému podpisu, tak můžete do vyznačeného pole napsat můj nick doben. Bude to fungovat stejně, jako kdyby vás někdo pozval a dostanete tak 1 lístek do tomboly navíc.

  Jelikož o tom soutěžící, kteří již kvíz vyplnili nemohli vědět, tak jsem se rozhodl, že všichni, kteří nechali toto políčko prázdné dostanou 1 lístek do tomboly navíc. Tudíž všichni soutěžící, kteří již kvíz vyplnili tento lístek navíc dostanou.

  Cíle
  Zatím se povedlo splnit 2 cíle a celkově se již podařilo nasbírat 217 bodů.
  V tombole jsou tedy v tuto chvíli 2 Papouščí stromy a 2 růžové stáje. Pokud to tímto tempem půjde dále, tak by neměl být problém splnit všechny cíle.

  Také bych chtěl upozornit, že aktuální počet nasbíraných bodů můžete sledovat nad přehledem cílů v úvodním příspěvku.

  Kvíz
  Zatím jsem nezaznamenal žádné stížnosti na chyby v soutěžním kvízu, tudíž doufám, že tam žádné velké chyby nejsou. Co se týče otázek, tak stále zůstaly 2 otázky, na které zatím nikdo neodpověděl správně.

  Zprávy v herní poště
  Každému, kdo vyplní kvíz posílám zprávu herní poštou. Jelikož tato zpráva slouží zároveň pro ověření, že jste kvíz vyplnili skutečně vy, tak budu rád, pokud mi na ni odpovíte.


  To je pro dnešek vše. V případě dotazů k soutěži se na mě neváhejte obrátit buď herní poštou nebo přímo v tomto vlákně.
   
 3. sopti

  sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Chtěla bych poděkovat za dnešní zpěstření dne tímto skvělým kvízem. Doporučuji jej opravdu všem.

  PS: já se jdu teď stydět do kouta ;)
   
 4. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Připojuji se, kvíz se dobenovi opět skvěle povedl. Moc jsem se při něm bavila a i když se velkým úspěchem chlubit nemohu, vůbec mi to nevadilo :)
   
 5. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  A to já málo bodů a vůbec se nestydím, zkraje jsem hledala ve FAQ, ale pak mne to přestalo bavit, tak jsem zvolila jednu z možností a bylo vymalováno, jsem si to chtěla jen zkusit. Přesto dobenovi díky
  :music:
   
  marketka47, Honzulka05 a doben tohle ocenili.
 6. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Děkuji dobenovi za opět perfektně připravený kvíz.
  Musím přiznat, že pár chyb jsem udělala kvůli tomu, že jsem si špatně přečetla zadání, spoustu věcí jsem nevěděla, a myslím, že se sopti nám v tom koutku společně bude fajn, pokud nám tam někdo nehodí nějaké polínko nebo hrášek pod kolena :) Podtrženo, sečteno - ohledně znalostí o farmě jsem dutá jak bambus... 8)
   
 7. vavovi

  vavovi Stará škola

  dobenovi dík za testík i když bych se spíš měla stydět.:p Myslím, že by nebylo od věci podobný testík zavést jako povinný při vstupu na fórum xD
   
 8. Honzulka05

  Honzulka05 Titán fóra

  dobene,děkuji ti za kvíz,polovina otázek se mi zdála těžší než vypadala :p:p
   
  jesterka74 a doben tohle ocenili.
 9. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím
  Také bych, chtěl poděkovat za kvíz, byl opravdu těžký i já jsem s ním měl co dělat:p
  No jo ani já nevím vše;)

  Fajn hru pezt
   
 10. MatysekKamilek

  MatysekKamilek Imperátor fóra

  Jsem měla 47 bodů... některé otázky jsem nevěděla ani de najdu odpověď, něco jsem věděla, něco si našla.. něco tipla a voalá, jen 47 bodů... Ale tento typ soutěží mi vyhovuje nejvíce, + tipovačka /např. dožínky/.
   
  Zrzinka11 a medved222 tohle ocenili.
 11. jesterka74

  jesterka74 Vévoda fóra

  Kvíz jsem původně dělat nechtěla,protože jsem tušila,že zabere víc času.Nakonec jsem zkusila a snažila se různě vyhledat odpovědi.V domění,že většinu odpovědí mám správně,jen pár jsem nevěděla ,některý potrápily,tak jsem získala jen 55b /100b :D Čekala jsem asi víc,ale co už...Soutěž je pěkně propracovaná,skvělý nápad i odměny,klobouk dolů,určitě to autorovi dalo hodně práce a vzalo dost času.
  Apropo ,není důležitý vyhrát,ale zúčastnit se :)
  S odměnou moc nepočítám,ale třeba budu mile překvapená :p
   
 12. doben

  doben Ikona fóra

  5. cíl byl pokořen!
  Uběhlo teprve pár dní od začátku soutěže a již se vám povedlo několikanásobně překonat účast u kvízu z minulého roku, za což vám moc děkuji a jsem rád, že se vám tato soutěž líbí. Nyní je na řadě krátké info.

  Počet bodů
  Obtížnost tohoto kvízu je nastavena tak, aby se mohly vytvořit určité bodové rozdíly mezi soutěžícími s průměrným počtem bodů a mezi těmi nejlepšími. Účelem je samozřejmě to, aby měli ti nejlepší větší šanci, že získají odměnu při losování. Ideálně by tedy měl být průměr okolo 50 bodů. Je to neskutečné, ale zatím se vám tohoto průměru povedlo dosáhnout téměř přesně. Na plný počet bodů zatím nevyplnil kvíz nikdo, tak uvidíme, jestli se to někomu podaří. Pokud by měl náhodou někdo problém se zveřejněním jeho počtu bodů z kvízu na fóru, tak mi napište herní poštou.

  Zvaní přátel
  Jsem rád, že tuto možnost využíváte a je vidět, že to funguje. Přijde mi lepší, pokud vás k soutěži pozve někdo, koho znáte, než abych rozesílal zprávy o soutěži já. Akorát už prosím nic neposílejte Bezejmennému, jelikož si to nepřeje.

  Statistiky soutěže
  Informace jako je počet soutěžících, průměrný počet bodů a počet bonusových lístků, které dostanete za pozvání přátel se dozvíte až po ukončení soutěže. Z určitých důvodů jsem se rozhodl tyto údaje průběžně nezveřejňovat. Pokud by někdo chtěl znát svůj počet bonusových lístků za pozvání přátel, tak mi napište herní poštou.
   
 13. medved222

  medved222 Analytik fóra

  Zdravím, dobenovi se kvíz opět povedl. Beru jeho soutěže vždycky jako výzvu i jako cvičení pro už vápenatějící mozkovou skořápku.
  Díky za kvíz a taky jsem si myslela, že dopadnu líp.
   
 14. anickamalirka

  anickamalirka Hvězda fóra

  Tleskám,
  za skvělý testík, no dal zabrat a řekla bych že dosti, děkuji dobenovi za velký přínos pro naší farmářkou komunitu :)

  PS: já šťoura šťouravá prolezlá hledáním různých cest než-li jen jedné a zkoumání vyřčeného a napsaného z různých pohledů si dovoluji dobene poslat pár připomínek do herní pošty ;) Ještě jednou moc díky za energii, kterou vydáváš, aby jsi zpestřil hru :)
   
 15. doben

  doben Ikona fóra

  Slovenská verze kvízu je nyní k dispozici!
  Dnes mám dobrou zprávu pro všechny hráče ze Slovenska, kteří stále váhají, jestli se mají kvízu zúčastnit. Od dnešního dne máte totiž k dispozici také slovenskou verzi kvízu. Jsem moc rád, že se to nakonec povedlo a chtěl bych tímto moc poděkovat moderátorce Šošana, která pro vás celý kvíz přeložila. Slovenskou verzi kvízu najdete ZDE(klik) a také v úvodním příspěvku, kde se nachází hned pod původním odkazem na kvíz. Pokud v této verzi kvízu najdete nějaké chyby, tak mi o nich prosím napište herní poštou, ať je můžu co nejdříve opravit.

  Nezapomeňte, že tuto verzi kvízu mohou využít pouze ti, kteří zatím kvíz nevyplnili. Pokud jste ještě kvíz nevyplnili, tak je jen na vás, kterou z verzí kvízu si vyberete, jelikož otázky jsou v obou stejné.

  Mimochodem k dosažení 6. cíle již chybí jen 11 bodů. ;)
   
 16. doben

  doben Ikona fóra

  Dohromady se již podařilo nasbírat 1427 bodů a do 7. cíle již chybí jen 73 bodů!
  Dnes jsem kontroloval odpovědi, které přišly během OaD. Dobrou zprávou je, že ještě nejsme ani v půlce soutěže a vám se již podařilo dostat téměř až k sedmému cíli. Špatnou zprávou je, že u dvou odpovědí byly uvedeny neexistující nicky, tudíž jsem je musel ze soutěže vyloučit. Pokud jste tedy odeslali kvíz, ale nepřišlo vám potvrzení herní poštou, tak se mi v případě zájmu o účast v soutěži ozvěte herní poštou a domluvíme se na následujícím postupu. Na závěr bych rád upozornil, že veškeré odpovědi jsou zálohovány, tudíž i ty, které byly vyloučeny ze soutěže a lze je zpětně dohledat.
   
 17. doben

  doben Ikona fóra

  Na prvního JC a bonusový kód již zbývá nasbírat jen 15 bodů!

  Při dnešní kontrole odpovědí jsem opět narazil na několik neexistujících nicků. Pokud vám tedy ode mě nepřišla herní poštou zpráva o vyplnění kvízu a chcete soutěžit, tak mi napište herní poštou. V žádném případě nevyplňujte soutěžní kvíz víckrát, pokud vám k tomu nedám povolení. Pokud totiž někdo pošle odpověď třikrát a pokaždé dosáhne vyššího počtu bodů, tak to beru jako porušení pravidel. A je mi opravdu jedno, jestli dotyčný nebo dotyčná zadá dvakrát neexistující nick a potřetí ten správný. Následkem je samozřejmě vyloučení ze soutěže.
   
 18. doben

  doben Ikona fóra

  Poslední možnost zúčastnit se soutěže
  Pokud má ještě někdo zájem zúčastnit se této soutěže, tak upozorňuji, že soutěžní kvíz můžete vyplnit pouze do tohoto pátku 16.8. 23:59. Poté již bude kvíz uzavřen.

  Odměny
  Již se podařilo pokořit také 9. cíl, tudíž jsou v soutěži již všechny odměny kromě posledního JC a bonusového kódu!

  Závěr soutěže a losování
  Pokud se neobjeví žádné problémy, tak by během víkendu měly být k dispozici správné odpovědi a také výsledky losování.
  Stále jsem neověřil všechny herní účty, které se do soutěže zapojily. Tudíž ještě může dojít ke změnám u odměn, pokud by byly některé účty ze soutěže vyloučeny za porušení pravidel. Každopádně doufám, že se to nestane.


  EDIT: Kvůli neexistujícímu nicku jsem musel vyloučit ještě jednu soutěžící, tudíž na 9. cíl chybí 41 bodů.
   
  Naposledy upraveno: 12/8/19
 19. doben

  doben Ikona fóra

  9. cíl je splněn!
  Tentokrát už je všechno ověřeno, takže jedinou další změnou v odměnách by mohlo být přidání posledního JC a bonusového kódu.
  K tomu by ovšem bylo potřeba nasbírat do páteční půlnoci ještě 374 bodů.
  Zvládnete to?
  :D

  Nezapomeňte, že stále máte možnost získat lístky za pozvané přátele. ;)
   
 20. doben

  doben Ikona fóra

  Prosím všechny, aby zde o správných odpovědích začali debatovat nejdříve zítra 17.8. ve 20:00,
  kdy zde budou zveřejněny i správné odpovědi.


  Pokud to bude možné dříve, tak vám dám vědět.
  Kvůli podezření na porušení pravidel soutěže musím totiž ověřit všech 26 účtů,
  které se dnes zapojily do soutěže.
  O výsledek se s vámi samozřejmě podělím,
  ale až bude definitivní.​