Zpětná vazba Letní kino / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm mě jenom 5 kb ale jsem proti včerejšku brzo v kině -muším se stavit déle
     
    blondmary a dana9494 tohle ocenili.
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    rolland64: No jasně, že to není v pořádku, polovinu jsem měla dostat já!xD
     
  3. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    klidně ti ji přenechám :)
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rolland64
    Ano může se to stát;)
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Sice pořád jedna a ta samá krvinka, ale 65 kb doma :D. Kéž by to dlouho vydrželo ;)
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No tak mně to nevydrželo - už mi zmizla i ta jediná krvinka, prý mám přijít později. To za s bude tak za měsíc :cry:
     
    dana9494, skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, u mě už asi 14 dní každý den 1x krvinka.
     
    dana9494, rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dnes zatím 3x krvinka ... ještě budu zkoušet
     
    petaM2001, dana9494 a rolland64 tohle ocenili.
  9. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    dnes zatím 4x15kb :) a den ještě nekončí:music:
     
    petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    dnes 4x15, 1x5, 1x3 - slušný příděl :p
     
    dana9494, rolland64 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ale jo 60 kb je doma chtělo to sice parkrát f5 xDxDxDkdyž nendou vrtačky budou aspon floreny:p
     
    dana9494 a rolland64 tohle ocenili.
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Povedala som si, že kino nechám odpočívať a snáď sa to po pár dňoch spraví, len Vám ticho závidím, že Vám to fičí :oops::)
     
    petaM2001 a Apachie1 tohle ocenili.
  13. abc23

    abc23 Komisař fóra

    po dlouhé době 4x15kb za krevní test
    edit pak nic, žádné k dispozici ale ještě jsem zkusila kliknout a dalo to bůra za satelit
     
    petaM2001, rolland64 a dana9494 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Prosím modiky, už to tu bylo určitě psáno, ale opět se připomenu. Nešla by do kina vrátit časomíra, jak to bylo zkraje? a to z toho důvodu, že se mi nechce točit kino za 3,2 KB. Tak by bylo dobré, aby se odpočítávalo 24 hodin od prvního spuštěného videa za 15 KB. děkuji
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    evoku57 - Oni ji tam chtěli vrátit, ale trochu to popletli a vrazili ji na trh (no, je to hnedka vedle, to se stane ) xD
    Už mám v kině zase hlášku s ad-blockerem, ale po chvíli čekání mi jednou krvinky za 15 pustili ;)
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    párkrát restart a 65 kb je zase domaxD
     
  17. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    tak pro dnešek po krátkém přemlouvání a s F5 : 68kb :p
     
    dana9494 a satelit tohle ocenili.
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    takže krvinky restart krvinky restart krvinky restart krvinky restart,restart krvinky --65 kb já ti dám že tě nepodyndám těch posledních 5 kb se brániloxDxDxD
     
  19. šebejda

    šebejda Veterán fóra

    mno-> domnívám se, že je úplně jedno, zda F5 či restart. Po chvíli čekání i bez toho se krvinky vždycky rozjedou.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. karbar

    karbar Baron fóra

    U mně nepomáhá ani F5. Kino převážně jenom jednou krvinky. Dám F5 zkopne mě to z farmy a začne se znovu načítat.
     
    dana9494, danielka0000 a petaM2001 tohle ocenili.